Domů › Zaměstnavatelé › The Tri-Com Consulting Group LLC
The Tri-Com Consulting Group LLC: Platy H-1B a sponzoring
The Tri-Com Consulting Group LLC podal 18 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 18. Medián nabízeného platu: $145 080.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje The Tri-Com Consulting Group LLC víza H-1B?
The Tri-Com Consulting Group LLC podal 18 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Solution Architect | 3 | $167 960 |
| Software Engineer | 2 | $123 280 |
| Senior .NET Developer | 2 | $122 800 |
| Lead Software Engineer | 2 | $126 027 |
| Cloud Architect | 2 | $221 500 |
| Software Developer | 2 | $139 121 |
| Software Engineer 3 | 1 | $143 520 |
| .NET Software Developer | 1 | $112 000 |
| Application Software Developer/Architect | 1 | $139 610 |
| .NET Software Engineer | 1 | $148 000 |
| Software Developer/Solution Architect | 1 | $167 960 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 6 | $141 565 |
| FY2024 | 4 | $136 379 |
| FY2025 | 4 | $176 998 |
| FY2026 | 4 | $159 453 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Glastonbury, CT6
- Hartford, CT5
- Cumming, GA2
- Newington, CT1
- Middletown, CT1
- Alpharetta, GA1
- East Hartford, CT1
- West Hartford, CT1
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $127 296 Úroveň III | West Hartford, CT | 8. 5. 2026 | 8. 5. 2026 | Certifikováno |
| Solution Architect | $167 960 Úroveň IV | Cumming, GA | 12. 3. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $150 946 Úroveň III | Hartford, CT | 14. 1. 2026 | 22. 3. 2026 | Certifikováno |
| Cloud Architect | $220 000 Úroveň IV | Cumming, GA | 12. 11. 2025 | 12. 11. 2025 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $127 296 Úroveň III | Hartford, CT | 11. 9. 2025 | 4. 10. 2025 | Certifikováno |
| Solution Architect | $208 000 Úroveň IV | Hartford, CT | 17. 6. 2025 | 17. 6. 2025 | Certifikováno |
| Cloud Architect | $223 000 Úroveň IV | Hartford, CT | 5. 2. 2025 | 5. 2. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Solution Architect | $145 995 Úroveň IV | East Hartford, CT | 24. 1. 2025 | 24. 1. 2025 | Certifikováno |
| .NET Software Engineer | $148 000 Úroveň III | Alpharetta, GA | 11. 9. 2024 | 11. 9. 2024 | Certifikováno |
| Lead Software Engineer | $124 758 Úroveň III | Glastonbury, CT | 23. 7. 2024 | 23. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer/Solution Architect | $167 960 Úroveň III | Glastonbury, CT | 22. 7. 2024 | 13. 1. 2025 | Certifikováno |
| Senior .NET Developer | $100 000 Úroveň II | Middletown, CT | 16. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $144 560 Úroveň III | Glastonbury, CT | 13. 5. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| Application Software Developer/Architect | $139 610 Úroveň III | Hartford, CT | 23. 3. 2023 | 23. 3. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $102 000 Úroveň II | Glastonbury, CT | 16. 12. 2022 | 22. 12. 2022 | Certifikováno |
| Software Engineer 3 | $143 520 Úroveň III | Glastonbury, CT | 7. 11. 2022 | 7. 11. 2022 | Certifikováno |
| Senior .NET Developer | $145 600 Úroveň III | Glastonbury, CT | 14. 10. 2022 | 14. 10. 2022 | Certifikováno |
| .NET Software Developer | $112 000 Úroveň III | Newington, CT | 5. 10. 2022 | 5. 10. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).