Domů › Zaměstnavatelé › Triveni Group, LLP
Triveni Group, LLP: Platy H-1B a sponzoring
Triveni Group, LLP podal 97 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 92. Medián nabízeného platu: $115 918.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Triveni Group, LLP víza H-1B?
Triveni Group, LLP podal 97 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 12. 3. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 65 | $115 918 |
| Software Engineer | 12 | $109 283 |
| Business Intelligence Analyst | 5 | $105 997 |
| Network Engineer | 2 | $116 792 |
| Data Engineer | 2 | $102 190 |
| Scrum Master | 1 | $109 283 |
| Specialist Information Technology | 1 | $109 990 |
| Mobile Engineer | 1 | $109 283 |
| Project Manager | 1 | $74 880 |
| Technical Lead | 1 | $74 880 |
| Data Scientist | 1 | $108 306 |
| System Analyst | 1 | $104 125 |
| Computer Network Architect | 1 | $125 445 |
| Database Administrator | 1 | $93 226 |
| System Administrator | 1 | $73 798 |
| Technical Project Manager | 1 | $125 133 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 44 | $112 959 |
| FY2024 | 29 | $115 918 |
| FY2025 | 17 | $123 656 |
| FY2026 | 7 | $131 997 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Rutherford, NJ64
- Iselin, NJ10
- New York, NY3
- Atlanta, GA3
- Ridgefield Park, NJ2
- Nashville, TN2
- Overland Park, KS2
- Milford, CT2
- Blue Ash, OH1
- New Jersey, NJ1
- Maryland Heights, MO1
- Saint Peters, MO1
- Philadelphia, PA1
- Mountain View, CA1
- Johnston, RI1
- Utica, NY1
- Memphis, TN1
Povolání
- Software Developers79
- Data Scientists8
- Computer Network Architects3
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Information Security Analysts1
- Computer Systems Analysts1
- Database Administrators1
- Network and Computer Systems Administrators1
- Computer and Information Systems Managers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Developer | $132 000–$140 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 12. 3. 2026 | 29. 5. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $131 997–$145 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 23. 2. 2026 | 2. 3. 2026 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $109 491–$115 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 19. 11. 2025 | 1. 12. 2025 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $105 997–$110 000 Úroveň II | Milford, CT | 17. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $105 997–$110 000 Úroveň II | Milford, CT | 12. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $131 997–$145 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 29. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $131 997–$145 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 29. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $95 701–$105 000 Úroveň II | Overland Park, KS | 16. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $95 701–$105 000 Úroveň II | Overland Park, KS | 16. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Engineer | $123 531–$135 000 Úroveň I | Mountain View, CA | 2. 9. 2025 | 9. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 512–$120 000 Úroveň II | Johnston, RI | 11. 8. 2025 | 21. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $89 440–$95 000 Úroveň II | Utica, NY | 8. 8. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $189 592–$200 000 Úroveň IV | Iselin, NJ | 8. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $131 997–$140 000 Úroveň II | Memphis, TN | 4. 8. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $131 997–$145 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 31. 7. 2025 | 11. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $95 493–$110 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 19. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $95 493–$110 000 Úroveň I | Iselin, NJ | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $124 000–$135 000 Úroveň II | Iselin, NJ | 1. 5. 2025 | 14. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$135 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 23. 1. 2025 | 3. 2. 2025 | Certifikováno |
| Technical Project Manager | $125 133–$135 000 Úroveň II | Saint Peters, MO | 14. 1. 2025 | 15. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $112 986–$125 000 Úroveň II | Philadelphia, PA | 13. 1. 2025 | 21. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$135 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 9. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$135 000 Úroveň II | New York, NY | 18. 12. 2024 | 5. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$138 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 8. 10. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| System Administrator | $73 798–$90 000 Úroveň II | Nashville, TN | 29. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$140 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 28. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 862–$115 000 Úroveň II | Nashville, TN | 28. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $90 397–$105 000 Úroveň II | Maryland Heights, MO | 26. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $123 656–$130 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 29. 7. 2024 | 12. 8. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 27. 6. 2024 | 8. 7. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | New Jersey, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 10. 6. 2024 | 17. 6. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 14. 5. 2024 | 22. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 877–$115 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 9. 4. 2024 | 16. 4. 2024 | Staženo |
| Software Developer | $115 918–$130 000 E-3 · Úroveň II | Rutherford, NJ | 29. 3. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 877–$115 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 29. 3. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $102 877–$115 000 Úroveň II | Atlanta, GA | 29. 3. 2024 | 8. 4. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $80 850–$95 000 Úroveň I | Rutherford, NJ | 6. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 24. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Database Administrator | $93 226–$100 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 16. 1. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 4. 1. 2024 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | New York, NY | 27. 12. 2023 | 1. 2. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 20. 11. 2023 | 4. 12. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 26. 10. 2023 | 4. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$126 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 29. 9. 2023 | 20. 1. 2024 | Certifikováno |
| Data Scientist | $108 306–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$130 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 13. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$130 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 13. 9. 2023 | 25. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 13. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$125 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 12. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| System Analyst | $104 125–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 25. 8. 2023 | 12. 9. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918 Úroveň II | Rutherford, NJ | 19. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$130 000 Úroveň II | Ridgefield Park, NJ | 15. 8. 2023 | 23. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $115 918–$130 000 Úroveň II | Ridgefield Park, NJ | 15. 8. 2023 | 23. 8. 2023 | Staženo |
| Computer Network Architect | $125 445–$135 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 26. 7. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 000–$120 000 Úroveň II | New York, NY | 27. 6. 2023 | 16. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 197–$95 000 Úroveň I | Rutherford, NJ | 21. 6. 2023 | 3. 7. 2023 | Certifikováno |
| Specialist Information Technology | $109 990–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 12. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Mobile Engineer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 8. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Project Manager | $74 880–$78 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Technical Lead | $74 880–$78 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | — Úroveň II | Rutherford, NJ | 7. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 6. 6. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 18. 5. 2023 | 29. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 18. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Staženo |
| Software Developer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 10. 5. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $116 792–$130 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 5. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Network Engineer | $116 792–$130 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 5. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Blue Ash, OH | 19. 4. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 13. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$115 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 9. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$115 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 2. 3. 2023 | 20. 3. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283–$115 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 28. 2. 2023 | 17. 8. 2023 | Certifikováno |
| Scrum Master | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 4. 1. 2023 | 12. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $109 283–$120 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 4. 1. 2023 | 12. 1. 2023 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $102 482–$105 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 14. 11. 2022 | 15. 12. 2022 | Certifikováno |
| Business Intelligence Analyst | $102 482–$105 000 Úroveň II | Rutherford, NJ | 9. 11. 2022 | 21. 11. 2022 | Staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).