Domů › Zaměstnavatelé › Twelve Labs Inc
Twelve Labs Inc: Platy H-1B a sponzoring
Twelve Labs Inc podal 13 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 12. Medián nabízeného platu: $200 491.
Sponzoruje Twelve Labs Inc víza H-1B?
Twelve Labs Inc podal 13 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 10. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Developer Experience - Engineering & Product | 3 | $195 000 |
| Developer Experience - Content & Partnership | 1 | $190 000 |
| Lead Software Engineer, Frontend | 1 | $210 000 |
| Software Engineer - Frontend | 1 | $200 000 |
| Machine Learning Engineer | 1 | $245 000 |
| Senior Manager, Developer Experience | 1 | $200 907 |
| Forward Deployed Engineer | 1 | $220 600 |
| Chief of Staff | 1 | $210 000 |
| Data Analyst | 1 | $166 000 |
| Senior Marketing Designer | 1 | $200 075 |
| Director of Partner Engineering | 1 | $300 600 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $195 000 |
| FY2024 | 1 | $210 000 |
| FY2025 | 3 | $200 907 |
| FY2026 | 5 | $210 000 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers7
- Computer and Information Systems Managers2
- Technical Writers1
- General and Operations Managers1
- Data Scientists1
- Art Directors1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Director of Partner Engineering | $300 600 Úroveň IV | San Francisco, CA | 10. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Senior Marketing Designer | $200 075 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Chief of Staff | $210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Analyst | $166 000 Úroveň IV | Norcross, GA | 6. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Forward Deployed Engineer | $220 600 Úroveň IV | New York, NY | 12. 3. 2026 | 24. 3. 2026 | Certifikováno |
| Senior Manager, Developer Experience | $200 907 Úroveň II | San Francisco, CA | 18. 8. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| Machine Learning Engineer | $245 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 5. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer - Frontend | $200 000–$220 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 4. 4. 2025 | 13. 5. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Lead Software Engineer, Frontend | $210 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 9. 8. 2024 | 20. 8. 2024 | Certifikováno |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 13. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikováno |
| Developer Experience - Content & Partnership | $190 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikováno |
| Developer Experience - Engineering & Product | $195 000 Úroveň IV | Seattle, WA | 7. 2. 2023 | 15. 2. 2023 | Staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).