Domů › Zaměstnavatelé › Ultra Clean Technology, Inc.
Ultra Clean Technology, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Ultra Clean Technology, Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 10. Medián nabízeného platu: $116 934.
Sponzoruje Ultra Clean Technology, Inc. víza H-1B?
Ultra Clean Technology, Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 10. 10. 2023. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manufacturing Engineer | 2 | $89 406 |
| Electrical Engineer | 1 | $105 000 |
| Manager, Product Engineering | 1 | $128 000 |
| NPI Program Manager | 1 | $110 269 |
| Data Scientist | 1 | $90 166 |
| Lean Six Sigma Program Manager | 1 | $123 600 |
| SAP Q2C Manager | 1 | $170 914 |
| SAP MDG Technical Lead | 1 | $158 000 |
| Senior Business Systems Analyst | 1 | $148 450 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 9 | $110 269 |
| FY2024 | 1 | $148 450 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Industrial Engineers3
- Mechanical Engineers2
- Computer Systems Engineers/Architects2
- Electrical Engineers1
- Data Scientists1
- Database Administrators1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Business Systems Analyst | $148 450–$156 000 Úroveň III | Hayward, CA | 10. 10. 2023 | 26. 3. 2024 | Certifikováno |
| SAP Q2C Manager | $170 914–$181 000 Úroveň III | Hayward, CA | 13. 9. 2023 | 30. 9. 2023 | Certifikováno |
| SAP MDG Technical Lead | $158 000 Úroveň IV | Naperville, IL | 31. 5. 2023 | 12. 6. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Manufacturing Engineer | $91 159 Úroveň II | Chandler, AZ | 27. 4. 2023 | 6. 8. 2023 | Certifikováno |
| Manufacturing Engineer | $87 652 Úroveň II | Chandler, AZ | 4. 4. 2023 | 6. 8. 2023 | Certifikováno |
| Data Scientist | $90 166 Úroveň II | Waltham, MA | 10. 3. 2023 | 7. 9. 2023 | Certifikováno |
| Lean Six Sigma Program Manager | $123 600 Úroveň IV | Chandler, AZ | 9. 3. 2023 | 3. 9. 2023 | Certifikováno |
| Electrical Engineer | $105 000 Úroveň II | Austin, TX | 23. 11. 2022 | 5. 12. 2022 | Certifikováno |
| Manager, Product Engineering | $128 000 H-1B1 (Singapur) · Úroveň III | Hayward, CA | 10. 11. 2022 | 22. 11. 2022 | Certifikováno |
| NPI Program Manager | $110 269 Úroveň III | Austin, TX | 7. 9. 2022 | 12. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).