Domů › Zaměstnavatelé › Unimacts Global LLC
Unimacts Global LLC: Platy H-1B a sponzoring
Unimacts Global LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 15. Medián nabízeného platu: $108 867.
Sponzoruje Unimacts Global LLC víza H-1B?
Unimacts Global LLC podal 16 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 4. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Program Manager | 4 | $100 000 |
| Quality Manager | 3 | $124 398 |
| Operations Engineer - OEM/Construction | 2 | $82 000 |
| Quality Engineer | 2 | $91 500 |
| Master Planner | 2 | $109 434 |
| Operations Engineer | 1 | $120 000 |
| Maintenance Manager | 1 | $121 493 |
| Vice President of Strategic Finance & Treasury | 1 | $220 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $82 000 |
| FY2024 | 3 | $93 000 |
| FY2025 | 6 | $109 434 |
| FY2026 | 3 | $121 493 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)31 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)44 %
- Úroveň III (zkušený)12 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)12 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Quality Manager | $113 797 Úroveň II | Conroe, TX | 4. 6. 2026 | 26. 7. 2026 | Certifikováno |
| Vice President of Strategic Finance & Treasury | $220 000 Úroveň IV | Southfield, MI | 4. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| Maintenance Manager | $121 493 Úroveň IV | Las Vegas, NV | 19. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| Master Planner | $108 867 Úroveň III | Las Vegas, NV | 23. 9. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $90 000 Úroveň I | Houston, TX | 5. 3. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Master Planner | $110 000 Úroveň I | Houston, TX | 5. 3. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Operations Engineer | $120 000 Úroveň II | Houston, TX | 26. 2. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Program Manager | $100 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 26. 2. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Program Manager | $115 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 26. 2. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| Quality Engineer | $93 000 Úroveň II | Las Vegas, NV | 12. 8. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Program Manager | $100 000 Úroveň III | Las Vegas, NV | 11. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Program Manager | $66 352 Úroveň I | San Antonio, TX | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Quality Manager | $135 000 Úroveň II | Conroe, TX | 20. 7. 2023 | 26. 7. 2023 | Certifikováno |
| Quality Manager | $135 000 Úroveň II | Conroe, TX | 18. 7. 2023 | 26. 7. 2023 | Zamítnuto |
| Operations Engineer - OEM/Construction | $82 000 Úroveň I | San Antonio, TX | 16. 3. 2023 | 27. 3. 2023 | Certifikováno |
| Operations Engineer - OEM/Construction | $82 000 Úroveň I | San Antonio, TX | 15. 3. 2023 | 19. 3. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).