Domů › Zaměstnavatelé › Upgrade, Inc. › Senior QA Automation Engineer
Senior QA Automation Engineer v Upgrade, Inc.: Mzdy H-1B
13 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior QA Automation Engineer v Upgrade, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $163 613; střední hodnota $149 989–$164 814.
Žádosti (LCA)13
Medián nabízené mzdy$163 613
Střední část mezd$149 989–$164 814
10.–90. percentil$149 989–$168 418
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $149 989 |
| FY2024 | 2 | $168 418 |
| FY2025 | 2 | $162 625 |
| FY2026 | 4 | $163 613 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $163 613–$190 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 24. 4. 2026 | 9. 10. 2026 | Certifikováno |
| $121 826–$180 000 Úroveň IV | Parkland, FL | 24. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| $163 613–$245 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 9. 1. 2026 | 10. 7. 2026 | Certifikováno |
| $163 613–$215 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 9. 1. 2026 | 26. 6. 2026 | Certifikováno |
| $161 637–$187 574 Úroveň II | San Francisco, CA | 26. 8. 2025 | 3. 9. 2025 | Certifikováno |
| $163 613–$210 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 25. 7. 2025 | 16. 1. 2026 | Certifikováno |
| $168 418–$190 000 Úroveň IV | Celina, TX | 17. 4. 2024 | 29. 4. 2024 | Certifikováno |
| $168 418–$200 000 Úroveň IV | Marysville, WA | 24. 1. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikováno |
| $168 418–$190 000 Úroveň IV | Glendale, AZ | 29. 8. 2023 | 9. 10. 2023 | Certifikováno |
| $149 989–$225 000 Úroveň IV | San Francisco, CA | 15. 6. 2023 | 10. 7. 2023 | Certifikováno |
| $149 989–$200 000 Úroveň IV | Indian Land, SC | 9. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Certifikováno |
| $149 989–$200 000 Úroveň IV | Indian Land, SC | 7. 6. 2023 | 26. 6. 2023 | Staženo |
| $149 989–$210 000 Úroveň IV | Livermore, CA | 12. 12. 2022 | 16. 1. 2023 | Certifikováno |
Senior QA Automation Engineer u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Upgrade, Inc.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).