Domů › Zaměstnavatelé › US Elogistics Service Corp
US Elogistics Service Corp: Platy H-1B a sponzoring
US Elogistics Service Corp podal 29 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 29. Medián nabízeného platu: $59 592.
Sponzoruje US Elogistics Service Corp víza H-1B?
US Elogistics Service Corp podal 29 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 1. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Market Research Analyst | 7 | $48 818 |
| Logistics Analyst | 5 | $57 699 |
| Operations Research Analyst | 4 | $59 592 |
| Financial Analyst | 3 | — |
| Budget Analyst | 2 | $85 342 |
| Management Analyst | 2 | $61 422 |
| Human Resource Generalist | 1 | $65 000 |
| Legal Counsel | 1 | — |
| Human Resources Specialist | 1 | $55 910 |
| Financial Quantitative Analyst | 1 | $68 744 |
| Supply Chain Operations Specialist | 1 | $68 000 |
| Accountant | 1 | $67 496 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $67 000 |
| FY2024 | 7 | $60 674 |
| FY2025 | 4 | $55 910 |
| FY2026 | 16 | $59 592 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Monroe Township, NJ15
- Chino, CA6
- Fairless Hills, PA3
- Arlington, TX2
- City of Industry, CA2
- Fieldsboro, NJ1
Povolání
- Market Research Analysts and Marketing Specialists7
- Logisticians6
- Operations Research Analysts4
- Financial and Investment Analysts3
- Budget Analysts2
- Human Resources Specialists2
- Management Analysts2
- Lawyers1
- Financial Quantitative Analysts1
- Accountants and Auditors1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Market Research Analyst | $48 818 Úroveň I | Fairless Hills, PA | 1. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $48 818 Úroveň I | Fieldsboro, NJ | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $48 818 Úroveň I | Fairless Hills, PA | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $61 797 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 21. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Accountant | $67 496 Úroveň I | Chino, CA | 18. 5. 2026 | 1. 6. 2026 | Certifikováno |
| Management Analyst | $61 422 Úroveň I | Chino, CA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $59 592 Úroveň I | Chino, CA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Logistics Analyst | $57 699 Úroveň I | City of Industry, CA | 7. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $59 592 Úroveň I | Chino, CA | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Management Analyst | $61 422 Úroveň I | Chino, CA | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Logistics Analyst | $57 699 Úroveň I | City of Industry, CA | 4. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Budget Analyst | $85 342 Úroveň II | Monroe Township, NJ | 15. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Supply Chain Operations Specialist | $68 000 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 10. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $87 838 na částečný úvazek · Úroveň I | Monroe Township, NJ | 31. 12. 2025 | 15. 1. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $87 838 na částečný úvazek · Úroveň I | Monroe Township, NJ | 23. 12. 2025 | 5. 1. 2026 | Certifikováno |
| Financial Analyst | $87 838 na částečný úvazek · Úroveň I | Monroe Township, NJ | 17. 12. 2025 | 30. 12. 2025 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $46 634 Úroveň I | Fairless Hills, PA | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Human Resources Specialist | $55 910 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Financial Quantitative Analyst | $68 744 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Legal Counsel | $79 622–$83 200 na částečný úvazek · Úroveň I | Chino, CA | 22. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Logistics Analyst | $51 147 Úroveň I | Arlington, TX | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $64 563 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $56 784 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 12. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Human Resource Generalist | $65 000 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 12. 6. 2024 | 15. 9. 2024 | Certifikováno |
| Operations Research Analyst | $64 563 na částečný úvazek · Úroveň I | Monroe Township, NJ | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Market Research Analyst | $56 784 na částečný úvazek · Úroveň I | Monroe Township, NJ | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Logistics Analyst | $51 147 na částečný úvazek · Úroveň I | Arlington, TX | 24. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Budget Analyst | $84 510 na částečný úvazek · Úroveň II | Monroe Township, NJ | 7. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Logistics Analyst | $67 000 Úroveň I | Monroe Township, NJ | 5. 4. 2023 | 27. 9. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).