Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › UST Global Inc › Project Manager I

Project Manager I v UST Global Inc: Mzdy H-1B

81 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Project Manager I v UST Global Inc. Nabízený mediánový základní plat $100 800; střední hodnota $95 296–$115 000.

Žádosti (LCA)81
Medián nabízené mzdy$100 800
Střední část mezd$95 296–$115 000
10.–90. percentil$87 000–$132 000

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202323$94 500
FY202425$105 042
FY202522$102 000
FY202611$119 184

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$142 200
Úroveň II
San Francisco, CA23. 6. 202620. 7. 2026Certifikováno
$117 000
Úroveň II
Monterey Park, CA1. 6. 202610. 7. 2026Certifikováno
$115 000
Úroveň II
Austin, TX19. 3. 202631. 3. 2026Certifikováno
$119 184
Úroveň II
Alpharetta, GA19. 3. 202631. 3. 2026Certifikováno
$100 246
Úroveň III
Bentonville, AR3. 2. 202616. 2. 2026Certifikováno
$106 200
Úroveň II
Schenectady, NY26. 1. 20264. 2. 2026Certifikováno
$140 000
Úroveň II
Issaquah, WA6. 1. 20264. 4. 2026Certifikováno
$106 200
Úroveň II
Schenectady, NY2. 1. 20266. 1. 2026Certifikováno
$142 500
Úroveň II
Pleasanton, CA11. 12. 202515. 12. 2025Certifikováno
$137 000
Úroveň III
Atlanta, GA26. 11. 20258. 12. 2025Certifikováno
$139 443
Úroveň II
Sunnyvale, CA4. 11. 202513. 11. 2025Certifikováno
$139 443
Úroveň II
Mountain View, CA16. 9. 202525. 9. 2025Certifikováno
$88 150
Úroveň II
Lisle, IL20. 8. 20255. 9. 2025Certifikováno
$130 000
Úroveň II
San Francisco, CA22. 7. 20256. 8. 2025Certifikováno
$132 000
Úroveň II
Aliso Viejo, CA22. 7. 20254. 8. 2025Certifikováno
$132 000
Úroveň II
Aliso Viejo, CA21. 7. 20254. 8. 2025Certifikováno
$129 200
Úroveň II
Pleasanton, CA17. 7. 20251. 10. 2025Certifikováno
$84 000
Úroveň II
Bentonville, AR2. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
$97 344
Úroveň II
Farmers Branch, TX22. 5. 20259. 6. 2025Certifikováno
$98 194
Úroveň II
Richmond, VA15. 5. 20252. 6. 2025Certifikováno
$115 000
Úroveň II
Leander, TX14. 5. 202530. 5. 2025Certifikováno
$110 000
Úroveň II
Plainfield, NJ3. 4. 202521. 4. 2025Certifikováno
$98 407
Úroveň II
Atlanta, GA13. 2. 20258. 6. 2025Certifikováno
$98 280
Úroveň III
Bentonville, AR3. 2. 202517. 2. 2025Certifikováno
$98 407
Úroveň II
Atlanta, GA3. 2. 20258. 6. 2025Certifikováno
$104 000
Úroveň II
Cypress, TX31. 1. 202518. 2. 2025Certifikováno
$88 754
Úroveň II
Hillsboro, OR27. 1. 202518. 7. 2025Certifikováno
$124 736
Úroveň II
Mason, OH16. 1. 20255. 6. 2025Certifikováno
$98 407
Úroveň II
Atlanta, GA19. 12. 20248. 6. 2025Certifikováno
$100 000
Úroveň II
Frisco, TX18. 12. 20242. 1. 2025Certifikováno
$108 098
Úroveň II
Redmond, WA15. 11. 20243. 12. 2024Certifikováno
$98 280
Úroveň II
Bentonville, AR29. 10. 20248. 11. 2024Certifikováno
$109 035
Úroveň II
Philadelphia, PA27. 9. 202414. 10. 2024Certifikováno
$118 928
Úroveň II
Issaquah, WA20. 8. 202420. 12. 2024Certifikováno
$88 754
Úroveň II
Hillsboro, OR19. 7. 20242. 8. 2024Certifikováno
$98 379
Úroveň II
Alpharetta, GA10. 7. 202426. 7. 2024Certifikováno
$108 098
Úroveň II
Redmond, WA5. 7. 202423. 7. 2024Certifikováno
$110 000
Úroveň II
Naperville, IL28. 6. 202423. 7. 2024Certifikováno
$98 280
Úroveň III
Bentonville, AR14. 6. 20242. 7. 2024Certifikováno
$85 000
Úroveň II
Hillsboro, OR28. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$96 000
Úroveň II
West Chester, PA20. 5. 20241. 10. 2024Certifikováno
$112 000
Úroveň II
Chicago, IL30. 4. 202420. 5. 2024Certifikováno
$87 601
Úroveň III
Centerton, AR25. 4. 202410. 5. 2024Certifikováno
$112 000
Úroveň II
Bolingbrook, IL22. 4. 202420. 5. 2024Certifikováno
$93 775
Úroveň II
Atlanta, GA2. 4. 202429. 4. 2024Certifikováno
$111 330
Úroveň II
Norfolk, VA29. 3. 202412. 4. 2024Certifikováno
$105 000
Úroveň II
Winston-Salem, NC7. 3. 20245. 9. 2024Certifikováno
$100 000
Úroveň II
Plano, TX16. 2. 20247. 3. 2024Certifikováno
$105 042
Úroveň II
Woodland Hills, CA25. 1. 20249. 2. 2024Certifikováno
$130 000
Úroveň II
Medford, NJ24. 1. 202431. 1. 2024Certifikováno
$120 000
Úroveň II
Philadelphia, PA3. 1. 202421. 5. 2024Certifikováno
$95 296
Úroveň II
Buford, GA28. 12. 202310. 1. 2024Certifikováno
$96 000
Úroveň II
Richmond, VA12. 12. 20231. 1. 2024Certifikováno
$121 540
Úroveň II
Mason, OH27. 11. 202330. 11. 2023Certifikováno
$121 540
Úroveň II
Mason, OH20. 11. 202330. 11. 2023Certifikováno
$102 000
Úroveň II
Woodland Hills, CA29. 9. 202320. 12. 2023Certifikováno
$120 000
Úroveň II
Mount Laurel, NJ29. 9. 202323. 10. 2023Certifikováno
$108 000
Úroveň III
Philadelphia, PA26. 9. 202310. 10. 2023Certifikováno
$94 500
Úroveň II
Bentonville, AR20. 9. 202312. 11. 2023Certifikováno
$90 000
Úroveň II
Farmers Branch, TX29. 8. 202311. 9. 2023Certifikováno
$83 705
Úroveň II
Hillsboro, OR14. 8. 202330. 8. 2023Certifikováno
$83 705
Úroveň II
Hillsboro, OR11. 8. 202330. 8. 2023Certifikováno
$84 500
Úroveň II
Hillsboro, OR11. 8. 202331. 8. 2023Certifikováno
$85 000
Úroveň II
Hillsboro, OR4. 8. 202318. 8. 2023Certifikováno
$92 736
Úroveň II
Hillsboro, OR27. 7. 202314. 8. 2023Certifikováno
$92 736
Úroveň II
Hillsboro, OR26. 7. 202314. 8. 2023Certifikováno
$96 080
Úroveň II
Newport News, VA5. 7. 202312. 7. 2023Certifikováno
$88 000
Úroveň II
Norfolk, VA30. 6. 202324. 7. 2023Certifikováno
$94 500
Úroveň II
Bentonville, AR30. 6. 202312. 11. 2023Certifikováno
$96 080
Úroveň II
Newport News, VA28. 6. 202312. 7. 2023Certifikováno
$85 000
Úroveň II
Hillsboro, OR21. 6. 202310. 7. 2023Certifikováno
$87 000
Úroveň II
Allen, TX6. 6. 20231. 10. 2023Certifikováno
$82 000
Úroveň II
Atlanta, GA23. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
$100 800
Úroveň II
Dallas, TX16. 5. 20232. 6. 2023Certifikováno
$97 000
Úroveň II
Richmond, VA19. 4. 202311. 5. 2023Certifikováno
$100 000
Úroveň II
Winston-Salem, NC30. 1. 202320. 2. 2023Certifikováno
$107 800
Úroveň II
Richmond, VA16. 1. 202328. 5. 2023Certifikováno
$102 688
Úroveň III
Bentonville, AR28. 12. 202211. 1. 2023Certifikováno
$150 000
Úroveň II
Bellevue, WA7. 11. 20225. 12. 2022Certifikováno
$102 688
Úroveň III
Bentonville, AR26. 10. 202214. 11. 2022Certifikováno
$95 400
Úroveň II
Atlanta, GA7. 10. 202221. 10. 2022Certifikováno

Project Manager I u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v UST Global Inc

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).