Domů › Zaměstnavatelé › Virat Solutions Inc
Virat Solutions Inc: Platy H-1B a sponzoring
Virat Solutions Inc podal 152 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 152. Medián nabízeného platu: $98 904.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Virat Solutions Inc víza H-1B?
Virat Solutions Inc podal 152 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 18. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Virat Solutions Inc: 31 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Developer | 11 | $101 192 |
| Java Developer | 10 | $101 192 |
| IT Projects Lead | 9 | $72 966 |
| Software Engineer | 9 | $108 826 |
| IT Project Manager | 9 | $70 075 |
| Full Stack Developer | 6 | $106 829 |
| Sr. Software Engineer | 5 | $97 386 |
| Technical Product Owner | 4 | $83 127 |
| Salesforce Marketing Cloud Developer | 4 | $112 923 |
| Salesforce Developer | 4 | $106 288 |
| Software Development Engineer in Test | 3 | $98 904 |
| Java Full Stack Developer | 3 | $112 923 |
| QA Assurance and Automation Engineer | 3 | $77 771 |
| Senior Software Engineer | 3 | $96 866 |
| Data Engineer | 3 | $103 272 |
| IT Project Lead | 3 | $92 581 |
| Application Developer III - Contractor | 2 | $98 904 |
| Sr. Software Developer | 2 | $105 914 |
| SAP Technical ABAP Consultant | 2 | $98 904 |
| Senior .NET Developer | 2 | $100 360 |
| QA Engineer | 2 | $80 163 |
| Project Manager | 2 | $79 768 |
| Senior Machine Learning Engineer | 2 | $109 948 |
| Cloud Application Developer | 2 | $103 594 |
| Business Systems Analyst | 2 | $105 019 |
| QA Analyst | 2 | $62 462 |
| Product Owner | 2 | $111 550 |
| Technical Developer | 1 | $98 904 |
| Senior Data Analyst/ SQL | 1 | $100 235 |
| Sr. Developer | 1 | $92 040 |
| Quality Assurance Analyst | 1 | $74 381 |
| M O365/D365 Sharepoint Engineer | 1 | $98 904 |
| Senior Analytical Software Developer | 1 | $98 904 |
| QA Engineer (SAP) | 1 | $98 904 |
| Agile Project Manager/Scrum Master | 1 | $76 398 |
| AWS Admin-DevOps Engineer | 1 | $78 749 |
| Cloud Security Engineer | 1 | $72 966 |
| Software Engineer 3 | 1 | $92 040 |
| Systems Engineer | 1 | $101 192 |
| Full Stack Java Developer | 1 | $101 192 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 51 | $98 904 |
| FY2024 | 46 | $96 720 |
| FY2025 | 26 | $105 997 |
| FY2026 | 29 | $112 923 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- Frisco, TX31
- Austin, TX8
- Irving, TX6
- Bentonville, AR5
- Plano, TX5
- Dallas, TX5
- Little Elm, TX4
- Coppell, TX4
- New York, NY3
- Charlotte, NC3
- St. Louis, MO3
- Prosper, TX3
- Linthicum Heights, MD2
- Round Rock, TX2
- Richmond, VA2
- Indianapolis, IN2
- Alpharetta, GA2
- The Colony, TX2
- Moraine, OH2
- Montgomery, AL2
Povolání
- Software Developers105
- Computer Systems Engineers/Architects30
- Software Quality Assurance Analysts and Testers12
- Data Scientists2
- Computer Systems Analysts2
- Computer Programmers1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Analyst/ Tableau Developer | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 18. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| QA Analyst | $62 462 Úroveň II | Columbia, SC | 13. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Java Full Stack Developer | $112 923 Úroveň II | Plano, TX | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Full Stack Developer | $94 765 Úroveň II | Dayton, OH | 9. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Product Owner | $111 550 Úroveň II | Issaquah, WA | 20. 5. 2026 | 27. 5. 2026 | Certifikováno |
| Data Engineer | $131 082 Úroveň II | Haverhill, MA | 12. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Java Developer | $112 923 Úroveň II | The Colony, TX | 6. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Full Stack Developer | $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 5. 5. 2026 | 29. 9. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $126 090 Úroveň II | Mc Lean, VA | 5. 5. 2026 | 12. 5. 2026 | Certifikováno |
| Salesforce Marketing Cloud Developer | $112 923 Úroveň II | Prosper, TX | 4. 5. 2026 | 11. 5. 2026 | Certifikováno |
| Salesforce Marketing Cloud Developer | $112 923 Úroveň II | Prosper, TX | 1. 5. 2026 | 9. 5. 2026 | Certifikováno |
| Salesforce Marketing Cloud Developer | $112 923 Úroveň II | Prosper, TX | 22. 4. 2026 | 29. 4. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $126 090 Úroveň II | McLean, VA | 21. 4. 2026 | 24. 4. 2026 | Certifikováno |
| QA Analyst | $62 462 Úroveň II | Columbia, SC | 21. 4. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Full Stack Developer | $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 21. 4. 2026 | 30. 9. 2026 | Certifikováno |
| Product Owner | $111 550 Úroveň II | Issaquah, WA | 21. 4. 2026 | 28. 4. 2026 | Certifikováno |
| SAP ABAP Consultant | $114 754 Úroveň II | Round Rock, TX | 16. 3. 2026 | 2. 5. 2026 | Certifikováno |
| AI/ML Engineer | $112 923 Úroveň II | Dallas, TX | 13. 3. 2026 | 18. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Development Engineer in Test | $112 923 Úroveň II | Irving, TX | 19. 2. 2026 | 24. 2. 2026 | Certifikováno |
| IT Projects Lead | $92 581 Úroveň II | Frisco, TX | 18. 2. 2026 | 23. 2. 2026 | Certifikováno |
| IT Projects Lead | $92 581 Úroveň II | Frisco, TX | 2. 1. 2026 | 7. 1. 2026 | Certifikováno |
| Salesforce Developer | $106 579 Úroveň II | San Antonio, TX | 11. 12. 2025 | 11. 12. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $97 386 Úroveň II | Arlington, TN | 14. 11. 2025 | 11. 12. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $114 026 Úroveň II | Arlington, TN | 13. 11. 2025 | 11. 12. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $101 899 Úroveň II | Columbus, OH | 7. 11. 2025 | 8. 11. 2025 | Certifikováno |
| Java Full Stack Developer | $112 923 Úroveň II | Irving, TX | 7. 11. 2025 | 9. 1. 2026 | Certifikováno |
| Automated Quality Assurance Engineer | $91 374 Úroveň II | Frisco, TX | 7. 11. 2025 | 12. 1. 2026 | Certifikováno |
| Senior .NET Developer | $101 816 Úroveň II | Lexington, KY | 6. 11. 2025 | 10. 11. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Lead | $92 581 Úroveň II | Frisco, TX | 30. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Lead | $92 581 Úroveň II | Frisco, TX | 19. 9. 2025 | 23. 9. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $112 923 Úroveň II | Corinth, TX | 16. 9. 2025 | 30. 1. 2026 | Certifikováno |
| Senior Machine Learning Engineer | $112 923 Úroveň II | Frisco, TX | 12. 9. 2025 | 17. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $109 283 Úroveň II | Alpharetta, GA | 11. 9. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikováno |
| Salesforce Developer | $112 923 Úroveň II | Denton, TX | 8. 9. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $112 923 Úroveň II | Little Elm, TX | 25. 8. 2025 | 8. 2. 2026 | Certifikováno |
| Cloud DevOps Engineer | $90 896 Úroveň I | Dallas, TX | 1. 8. 2025 | 6. 8. 2025 | Certifikováno |
| Full Stack Engineer | $149 240 Úroveň II | Bothell, WA | 30. 7. 2025 | 30. 7. 2025 | Certifikováno |
| Full Stack Developer | $114 754 Úroveň II | Austin, TX | 24. 7. 2025 | 24. 7. 2025 | Certifikováno |
| Senior Cloud System Engineer | $112 923 Úroveň II | McKinney, TX | 22. 7. 2025 | 28. 7. 2025 | Certifikováno |
| Data Engineer | $87 090 Úroveň II | Des Moines, IA | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $108 826 Úroveň II | Leander, TX | 14. 5. 2025 | 14. 5. 2025 | Certifikováno |
| SDET (Software Development Engineer in Test) | $81 994 Úroveň II | Manteca, CA | 25. 4. 2025 | 25. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Celina, TX | 15. 4. 2025 | 15. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 9. 4. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| Cloud Application Developer | $105 997 Úroveň II | Coppell, TX | 2. 4. 2025 | 30. 9. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $109 262 Úroveň II | Garner, NC | 24. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Release Manager | $83 658 Úroveň II | Plano, TX | 24. 2. 2025 | 20. 3. 2025 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $105 019 Úroveň II | Parsippany, NJ | 17. 1. 2025 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Manger | $83 658 Úroveň II | Frisco, TX | 13. 1. 2025 | 20. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Applications Developer | $92 435 Úroveň II | Olathe, KS | 2. 1. 2025 | 7. 1. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Salesforce Engineer | $105 997 Úroveň II | Allen, TX | 11. 11. 2024 | 23. 1. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $95 139 Úroveň II | Cincinnati, OH | 7. 11. 2024 | 11. 11. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Lead | $83 658 Úroveň II | Frisco, TX | 23. 10. 2024 | 23. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 997 Úroveň II | Coppell, TX | 11. 10. 2024 | 16. 10. 2024 | Certifikováno |
| Salesforce Developer | $105 997 Úroveň II | Irving, TX | 27. 9. 2024 | 2. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Projects Lead | $83 658 Úroveň II | Frisco, TX | 19. 9. 2024 | 23. 9. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $105 019 Úroveň II | Rancho Cucamonga, CA | 12. 9. 2024 | 17. 9. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $105 227 Úroveň II | Harrisburg, PA | 12. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Project Manager | $81 058 Úroveň II | San Diego, CA | 16. 8. 2024 | 21. 8. 2024 | Certifikováno |
| QA Engineer | $86 320 Úroveň II | Austin, TX | 14. 8. 2024 | 19. 8. 2024 | Certifikováno |
| Salesforce/ERP Developer | $106 038 Úroveň II | Las Vegas, NV | 2. 8. 2024 | 30. 9. 2024 | Certifikováno |
| IT Projects Lead | $83 658 Úroveň II | Frisco, TX | 10. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| SDET engineer ( lead Qa engineer) | $105 997 Úroveň II | Frisco, TX | 2. 7. 2024 | 21. 7. 2024 | Certifikováno |
| Technical Product Owner | $84 614 Úroveň II | Moraine, OH | 29. 6. 2024 | 4. 7. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 14. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Technical Product Owner | $84 614 Úroveň II | Moraine, OH | 13. 6. 2024 | 18. 6. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 5. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $98 301 Úroveň II | Houston, TX | 30. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Associate Product Manager | $115 066 Úroveň II | Dublin, CA | 25. 5. 2024 | 30. 5. 2024 | Certifikováno |
| Data Engineer | $103 272 Úroveň II | Eden Prairie, MN | 24. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Little Elm, TX | 20. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Little Elm, TX | 18. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Montgomery, AL | 17. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 10. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $115 918 Úroveň II | Parsippany, NJ | 10. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $70 075 Úroveň II | Frisco, TX | 8. 4. 2024 | 15. 4. 2024 | Certifikováno |
| Java Developer | $101 192 Úroveň II | Montgomery, AL | 8. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Snowflake Data Engineer | $102 877 Úroveň II | Atlanta, GA | 8. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Machine Learning Engineer | $106 974 Úroveň II | Charlotte, NC | 6. 4. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Application Developer | $101 192 Úroveň II | Coppell, TX | 27. 3. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| Cloud Platform Engineer | $101 192 Úroveň II | Wylie, TX | 25. 3. 2024 | 28. 7. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $96 866 Úroveň II | St. Louis, MO | 20. 3. 2024 | 25. 3. 2024 | Certifikováno |
| Senior Quality Automation Engineer | $99 549 Úroveň II | Bethpage, NY | 9. 3. 2024 | 14. 3. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer II | $101 192 Úroveň II | Southfield, MI | 26. 2. 2024 | 4. 3. 2024 | Certifikováno |
| Project Manager | $78 478 Úroveň II | New York, NY | 22. 2. 2024 | 27. 2. 2024 | Certifikováno |
| .Net Programmer | $75 650 Úroveň II | Reynoldsburg, OH | 21. 2. 2024 | 26. 2. 2024 | Certifikováno |
| Pega System Architect | $101 192 Úroveň II | Plano, TX | 6. 2. 2024 | 12. 2. 2024 | Certifikováno |
| Sr. IOS Developer | $114 026 Úroveň II | Herndon, VA | 24. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| QA Assurance and Automation Engineer | $84 136 Úroveň II | Bentonville, AR | 8. 1. 2024 | 27. 6. 2024 | Certifikováno |
| Technical Product Owner | $80 933 Úroveň II | Bentonville, AR | 5. 1. 2024 | 10. 1. 2024 | Certifikováno |
| Automation Test Engineer | $94 058 Úroveň II | Washington, DC | 7. 11. 2023 | 13. 11. 2023 | Certifikováno |
| QA Engineer | $74 006 Úroveň II | Manchester, NH | 1. 11. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Software Engineer | $85 426 Úroveň II | St. Louis, MO | 31. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Developer | $85 426 Úroveň II | St. Louis, MO | 31. 10. 2023 | 6. 11. 2023 | Certifikováno |
| SharePoint/O365 Engineer | $109 283 Úroveň II | Richmond, VA | 28. 10. 2023 | 21. 3. 2024 | Certifikováno |
| Java Devops Engineer | $115 918 Úroveň II | New York, NY | 9. 10. 2023 | 14. 2. 2024 | Certifikováno |
Zobrazeno 100 posledních z 152 žádostí.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).