Domů › Zaměstnavatelé › Virginia Polytechnic Institute & State University › Research Associate
Research Associate v Virginia Polytechnic Institute & State University: Mzdy H-1B
45 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Research Associate v Virginia Polytechnic Institute & State University. Nabízený mediánový základní plat $75 000; střední hodnota $60 000–$80 000.
Žádosti (LCA)45
Medián nabízené mzdy$75 000
Střední část mezd$60 000–$80 000
10.–90. percentil$54 637–$86 500
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 11 | $60 000 |
| FY2024 | 5 | $75 000 |
| FY2025 | 14 | $78 988 |
| FY2026 | 8 | $65 330 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $75 000 | Blacksburg, VA | 13. 5. 2026 | 15. 9. 2026 | Certifikováno |
| $61 568 Úroveň I | Roanoke, VA | 12. 5. 2026 | 10. 11. 2026 | Certifikováno |
| $62 607 | Warsaw, VA | 4. 5. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno |
| $78 062 na částečný úvazek · Úroveň II | Blacksburg, VA | 22. 4. 2026 | 25. 6. 2026 | Certifikováno |
| $82 160 na částečný úvazek | Blacksburg, VA | 15. 4. 2026 | 1. 5. 2026 | Certifikováno |
| $60 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 4. 11. 2025 | 24. 11. 2025 | Certifikováno |
| $68 053 | Blacksburg, VA | 3. 11. 2025 | 1. 2. 2026 | Certifikováno |
| $68 058 na částečný úvazek | Blacksburg, VA | 10. 9. 2025 | 25. 9. 2025 | Certifikováno |
| $82 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 9. 9. 2025 | 6. 10. 2025 | Certifikováno |
| $91 980 Úroveň III | Arlington, VA | 28. 8. 2025 | 25. 1. 2026 | Certifikováno |
| $70 040 Úroveň II | Blacksburg, VA | 15. 7. 2025 | 25. 11. 2025 | Certifikováno |
| $75 000 Úroveň I | Blacksburg, VA | 15. 7. 2025 | 25. 8. 2025 | Certifikováno |
| $82 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 11. 7. 2025 | 15. 9. 2025 | Certifikováno |
| $90 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 10. 7. 2025 | 25. 12. 2025 | Certifikováno |
| $70 040 | Blacksburg, VA | 7. 7. 2025 | 15. 8. 2025 | Certifikováno |
| $72 750 na částečný úvazek · Úroveň II | Roanoke, VA | 26. 6. 2025 | 26. 12. 2025 | Certifikováno |
| $76 128 na částečný úvazek · Úroveň II | Blacksburg, VA | 28. 5. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| $77 976 Úroveň III | Blacksburg, VA | 26. 3. 2025 | 18. 7. 2025 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | Blacksburg, VA | 5. 3. 2025 | 25. 3. 2025 | Certifikováno |
| $76 123 | Blacksburg, VA | 6. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 9. 10. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 23. 9. 2024 | 25. 11. 2024 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň III | Phoenix, AZ | 18. 7. 2024 | 17. 1. 2025 | Certifikováno |
| $75 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 12. 1. 2024 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| $58 069 Úroveň II | Blacksburg, VA | 5. 1. 2024 | 1. 4. 2024 | Certifikováno |
| $51 500 Úroveň I | Washington, DC | 20. 12. 2023 | 1. 3. 2024 | Certifikováno |
| $51 251 Úroveň I | Washington, DC | 20. 12. 2023 | 1. 3. 2024 | Staženo |
| $52 000–$60 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 27. 9. 2023 | 4. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| $60 000 Úroveň II | Roanoke, VA | 19. 9. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikováno |
| $80 000–$90 000 Úroveň III | Blacksburg, VA | 6. 6. 2023 | 10. 10. 2023 | Certifikováno |
| $60 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 19. 4. 2023 | 10. 5. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $49 754 Úroveň II | Blacksburg, VA | 13. 4. 2023 | 1. 6. 2023 | Certifikováno |
| $55 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 21. 3. 2023 | 10. 4. 2023 | Certifikováno |
| $56 930 Úroveň II | Blacksburg, VA | 21. 2. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| $68 000 Úroveň I | Blacksburg, VA | 2. 2. 2023 | 1. 8. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $60 507 Úroveň III | Blacksburg, VA | 31. 1. 2023 | 25. 2. 2023 | Certifikováno |
| $56 930 Úroveň II | Blacksburg, VA | 26. 1. 2023 | 15. 2. 2023 | Certifikováno |
| $53 789 Úroveň II | Blacksburg, VA | 20. 1. 2023 | 1. 3. 2023 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 14. 12. 2022 | 25. 1. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň I | Blacksburg, VA | 8. 12. 2022 | 10. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $80 000 Úroveň I | Blacksburg, VA | 6. 12. 2022 | 10. 2. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $85 000 Úroveň II | Arlington, VA | 18. 11. 2022 | 25. 1. 2023 | Certifikováno |
| $80 000 Úroveň II | Blacksburg, VA | 2. 11. 2022 | 10. 12. 2022 | Certifikováno |
| $73 840 na částečný úvazek · Úroveň II | Blacksburg, VA | 2. 9. 2022 | 5. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $80 558 Úroveň II | Blacksburg, VA | 30. 8. 2022 | 17. 12. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Research Associate u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Virginia Polytechnic Institute & State University
- Assistant Professor$105 570
- Postdoctoral Associate$66 000
- Research Scientist$77 126
- Instructor$54 050
- Research Assistant Professor$85 804
- Rotating Intern$46 000
- Senior Research Associate$77 194
- Assistant Professor, Computer Science$131 790
- Sr. Research Associate$60 000
- Collegiate Assistant Professor$103 920
- Assistant Professor, Architecture$92 500
- Data Analyst$70 000
- Clinical Assistant Professor$132 000
- Cloud Engineer$91 685
- Postdoctoral Associate - Mathematics$60 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).