Domů › Zaměstnavatelé › Virta Health Corporation
Virta Health Corporation: Platy H-1B a sponzoring
Virta Health Corporation podal 10 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 9. Medián nabízeného platu: $202 943.
Sponzoruje Virta Health Corporation víza H-1B?
Virta Health Corporation podal 10 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 13. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Virta Health Corporation: 6 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer - Full Stack | 2 | $176 125 |
| Engineering Manager | 2 | $223 510 |
| Senior Backend Engineer - Revenue Platform | 1 | $202 943 |
| Director of Sales Operations | 1 | $186 350 |
| Senior Engineering Manager | 1 | $255 840 |
| Machine Learning Engineer, Applied AI | 1 | $158 653 |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | 1 | $228 840 |
| Senior Software Engineer | 1 | $216 000 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 2 | $188 596 |
| FY2024 | 2 | $221 095 |
| FY2025 | 3 | $216 000 |
| FY2026 | 3 | $200 755 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Software Developers6
- Computer and Information Systems Managers2
- Operations Research Analysts1
- Data Scientists1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Engineering Manager | $223 510 Úroveň II | Newark, CA | 13. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Certifikováno |
| Engineering Manager | $233 510 Úroveň II | Newark, CA | 13. 5. 2026 | 2. 10. 2026 | Staženo |
| Senior Software Engineer | $216 000 Úroveň III | San Francisco, CA | 1. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer (Full Stack) | $228 840 Úroveň IV | Seattle, WA | 15. 10. 2024 | 11. 4. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer - Full Stack | $178 000 Úroveň II | Chicago, CA | 29. 7. 2024 | 5. 1. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Engineering Manager | $255 840 Úroveň IV | San Francisco, CA | 8. 3. 2024 | 3. 9. 2024 | Certifikováno |
| Machine Learning Engineer, Applied AI | $158 653 Úroveň III | Irvine, CA | 1. 2. 2024 | 19. 7. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Director of Sales Operations | $186 350 Úroveň IV | San Francisco, CA | 9. 11. 2023 | 26. 4. 2024 | Certifikováno |
| Senior Backend Engineer - Revenue Platform | $202 943 Úroveň III | San Francisco, CA | 22. 9. 2023 | 2. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer - Full Stack | $174 250 Úroveň II | San Francisco, CA | 20. 1. 2023 | 9. 3. 2023 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).