Domů › Zaměstnavatelé › Virtusa Corporation › UI Analyst 2
UI Analyst 2 v Virtusa Corporation: Mzdy H-1B
47 žádostí o pracovní podmínky pro pozici UI Analyst 2 v Virtusa Corporation. Nabízený mediánový základní plat $125 000; střední hodnota $116 000–$130 463.
Žádosti (LCA)47
Medián nabízené mzdy$125 000
Střední část mezd$116 000–$130 463
10.–90. percentil$109 889–$145 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 12 | $116 000 |
| FY2024 | 17 | $125 582 |
| FY2025 | 11 | $127 000 |
| FY2026 | 5 | $127 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $101 838 Úroveň II | Tampa, FL | 9. 6. 2026 | 16. 6. 2026 | Certifikováno |
| $135 000 Úroveň II | Aliso Viejo, CA | 21. 5. 2026 | 26. 5. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| $130 000 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 4. 3. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| $117 143 Úroveň II | Frisco, TX | 27. 2. 2026 | 5. 3. 2026 | Certifikováno |
| $127 000 Úroveň II | Farmers Branch, TX | 5. 12. 2025 | 11. 12. 2025 | Certifikováno |
| $134 186 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 6. 8. 2025 | 13. 8. 2025 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | Tampa, FL | 23. 6. 2025 | 1. 7. 2025 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | Tampa, FL | 18. 6. 2025 | 25. 6. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| $147 573 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 9. 4. 2025 | 16. 4. 2025 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň II | Irving, TX | 4. 4. 2025 | 10. 4. 2025 | Certifikováno |
| $146 692 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 7. 3. 2025 | 12. 3. 2025 | Certifikováno |
| $129 986 Úroveň II | Bolingbrook, IL | 10. 2. 2025 | 16. 2. 2025 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | New York, NY | 8. 11. 2024 | 15. 11. 2024 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | New York, NY | 7. 11. 2024 | 13. 11. 2024 | Staženo |
| $122 000 Úroveň II | New York, NY | 6. 11. 2024 | 13. 11. 2024 | Staženo |
| $130 000 Úroveň II | Plano, TX | 29. 10. 2024 | 5. 11. 2024 | Certifikováno |
| $125 000 Úroveň II | Plano, TX | 28. 10. 2024 | 4. 11. 2024 | Certifikováno |
| $127 000 Úroveň II | Irving, TX | 25. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| $115 042 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 10. 9. 2024 | 17. 9. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Englewood, CO | 3. 9. 2024 | 9. 9. 2024 | Certifikováno |
| $129 986 Úroveň II | Chicago, IL | 23. 8. 2024 | 30. 8. 2024 | Certifikováno |
| $113 958 Úroveň II | Tampa, FL | 20. 8. 2024 | 25. 8. 2024 | Certifikováno |
| $149 000 Úroveň II | New York, NY | 17. 7. 2024 | 22. 7. 2024 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 26. 6. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| $125 582 Úroveň II | Aubrey, TX | 13. 6. 2024 | 19. 6. 2024 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Phoenix, AZ | 30. 5. 2024 | 6. 6. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Lathrop, CA | 26. 3. 2024 | 9. 8. 2024 | Certifikováno |
| $110 000 Úroveň II | Jersey City, NJ | 11. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno |
| $100 000 Úroveň II | Tampa, FL | 23. 2. 2024 | 6. 3. 2024 | Certifikováno |
| $139 000 Úroveň II | Marietta, GA | 13. 2. 2024 | 14. 6. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | New York, NY | 16. 1. 2024 | 26. 4. 2024 | Certifikováno |
| $122 000 Úroveň II | Columbus, OH | 22. 11. 2023 | 30. 11. 2023 | Certifikováno |
| $130 000 Úroveň II | Columbus, OH | 5. 10. 2023 | 14. 10. 2023 | Certifikováno |
| $127 500 Úroveň II | Burlington, MA | 5. 10. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Columbus, OH | 3. 10. 2023 | 11. 10. 2023 | Certifikováno |
| $104 125 Úroveň II | New York, NY | 12. 9. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| $111 378 Úroveň II | Tampa, FL | 5. 9. 2023 | 13. 9. 2023 | Certifikováno |
| $108 000 Úroveň II | Columbus, OH | 9. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 31. 5. 2023 | 8. 6. 2023 | Certifikováno |
| $111 378 Úroveň II | Pittsburgh, PA | 23. 5. 2023 | 31. 5. 2023 | Certifikováno |
| $109 815 Úroveň II | Piscataway, NJ | 22. 3. 2023 | 30. 3. 2023 | Certifikováno |
| $116 000 Úroveň II | San Jose, CA | 23. 2. 2023 | 3. 3. 2023 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň II | New York, NY | 24. 1. 2023 | 3. 2. 2023 | Certifikováno |
| $116 000 Úroveň II | San Jose, CA | 12. 1. 2023 | 20. 1. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| $130 463 Úroveň II | New York, NY | 9. 12. 2022 | 19. 12. 2022 | Certifikováno |
| $120 000 Úroveň II | Carmel, IN | 30. 11. 2022 | 12. 12. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $120 360 Úroveň II | Southborough, MA | 17. 11. 2022 | 27. 11. 2022 | Certifikováno |
UI Analyst 2 u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Virtusa Corporation
- Java Engineer 2$104 500
- IT Project Manager 3$135 000
- Java Analyst 2$125 000
- Junior Computer Systems Engineer 1$80 000
- Java Analyst 3$131 660
- Business Analyst 3$125 715
- Quality Assurance Analyst 2$99 549
- Business Analyst 2$105 000
- Quality Assurance Engineer 3$115 002
- DB Architect 3$136 000
- DB Architect 2$118 305
- Computer Programmer 2$106 116
- .net Engineer 2$96 808
- UI Engineer 2$114 224
- IT Analyst 2$125 000
- Prpc Engineer 2$100 000
- Cloud Analyst 2$122 745
- Data Analyst 2$114 000
- Quality Assurance Analyst 1$92 000
- .net Analyst 2$112 868
- Prpc Analyst 2$135 000
- Prpc Analyst 3$138 800
- QA Project Manager 3$119 751
- Cloud Engineer 2$90 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).