Domů › Zaměstnavatelé › Vituity - Indiana, LLC
Vituity - Indiana, LLC: Platy H-1B a sponzoring
Vituity - Indiana, LLC podal 17 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 17. Medián nabízeného platu: $242 923.
Sponzoruje Vituity - Indiana, LLC víza H-1B?
Vituity - Indiana, LLC podal 17 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 23. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Vituity - Indiana, LLC: 9 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Physician | 17 | $242 923 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $217 692 |
| FY2024 | 4 | $242 892 |
| FY2025 | 2 | $239 730 |
| FY2026 | 6 | $271 898 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Physician | $313 581–$331 157 Úroveň II | Terre Haute, IN | 23. 6. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Physician | $360 859 Úroveň II | Evansville, IN | 5. 6. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| Physician | $242 902–$331 157 Úroveň I | Terre Haute, IN | 1. 4. 2026 | 22. 8. 2026 | Certifikováno |
| Physician | $242 902–$331 157 Úroveň I | Terre Haute, IN | 12. 2. 2026 | 1. 7. 2026 | Certifikováno |
| Physician | $300 872 Úroveň I | Munster, IN | 31. 10. 2025 | 31. 10. 2025 | Certifikováno |
| Physician | $313 581 Úroveň I | Terre Haute, IN | 17. 6. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| Physician | $242 923–$313 581 Úroveň I | Terre Haute, IN | 28. 1. 2025 | 10. 2. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Physician | $165 880–$331 739 Úroveň I | Mishawaka, IN | 11. 10. 2024 | 1. 11. 2024 | Certifikováno |
| Physician | $242 861–$313 581 Úroveň I | Terre Haute, IN | 10. 7. 2024 | 30. 7. 2024 | Certifikováno |
| Physician | $242 923–$313 581 Úroveň I | Terre Haute, IN | 24. 4. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| Physician | $242 923–$313 581 Úroveň I | Terre Haute, IN | 8. 12. 2023 | 8. 1. 2024 | Certifikováno |
| Physician | $242 923–$303 493 Úroveň I | Terre Haute, IN | 15. 5. 2023 | 5. 7. 2023 | Certifikováno |
| Physician | $394 077 Úroveň II | Indianapolis, IN | 21. 10. 2022 | 1. 1. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Physician | $242 923–$303 493 na částečný úvazek · Úroveň II | Terre Haute, IN | 3. 10. 2022 | 10. 10. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| Physician | $192 462–$283 296 Úroveň II | Terre Haute, IN | 22. 6. 2021 | 1. 9. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Physician | $192 462–$283 296 Úroveň II | Terre Haute, IN | 3. 5. 2021 | 13. 7. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
| Physician | $192 462–$283 296 Úroveň II | Terre Haute, IN | 20. 4. 2021 | 13. 7. 2021 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).