Domů › Zaměstnavatelé › W.R. Grace & Co.
W.R. Grace & Co.: Platy H-1B a sponzoring
W.R. Grace & Co. podal 28 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 27. Medián nabízeného platu: $155 792.
Sponzoruje W.R. Grace & Co. víza H-1B?
W.R. Grace & Co. podal 28 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 21. 4. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Process Safety Engineer | 4 | $120 198 |
| Process Control Engineer | 4 | $153 000 |
| Manufacturing Leadership Program | 4 | $86 458 |
| Salesforce Solution Architect | 2 | $153 520 |
| Senior Solutions Architect - SAP Ibp | 2 | $159 672 |
| Principal Process Technology Engineer | 2 | $173 576 |
| Sr Solution Manager IT - HR Systems | 2 | $175 000 |
| Lead TCS Manager, Pharma | 1 | $176 826 |
| Senior Process Engineer, Licensing | 1 | $172 250 |
| Senior Solution Architect, SAP Sales & Distribution | 1 | $167 154 |
| Sr. Finance Manager | 1 | $184 860 |
| Digital Integration Developer/architect | 1 | $150 000 |
| Sr. LIMS Labware Architect | 1 | $162 000 |
| Principal Solution Architect | 1 | $199 368 |
| Senior Solution Manager | 1 | $194 584 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 5 | $151 500 |
| FY2024 | 7 | $155 792 |
| FY2025 | 9 | $173 576 |
| FY2026 | 7 | $157 040 |
Úrovně převažující mzdy
- Úroveň I (začátečník)11 %
- Úroveň II (kvalifikovaný)14 %
- Úroveň III (zkušený)32 %
- Úroveň IV (plně kompetentní)43 %
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Industrial Engineers9
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Health and Safety Engineers, Except Mining Safety Engineers and Inspectors3
- Chemical Engineers3
- Computer and Information Systems Managers3
- Software Developers2
- Sales Representatives, Wholesale and Manufacturing, Technical and Scientific Products1
- Computer Network Architects1
- Financial Managers1
- Computer Systems Analysts1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Process Safety Engineer | $120 198 Úroveň II | Baltimore, MD | 21. 4. 2026 | 28. 8. 2026 | Certifikováno |
| Process Safety Engineer | $120 198 Úroveň III | Baltimore, MD | 19. 3. 2026 | 28. 8. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Process Safety Engineer | $120 198 Úroveň III | Baltimore, MD | 30. 1. 2026 | 1. 8. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Salesforce Solution Architect | $157 040 Úroveň III | Columbia, MD | 15. 1. 2026 | 8. 5. 2026 | Certifikováno |
| Principal Process Technology Engineer | $173 576 Úroveň IV | Columbia, MD | 31. 7. 2025 | 23. 8. 2025 | Certifikováno |
| Senior Solution Manager | $194 584 Úroveň III | Columbia, MD | 29. 5. 2025 | 21. 9. 2025 | Certifikováno, poté staženo |
| Manufacturing Leadership Program | $90 915 Úroveň I | Pasadena, TX | 15. 5. 2025 | 7. 7. 2025 | Certifikováno |
| Senior Solutions Architect - SAP Ibp | $174 044 Úroveň IV | Columbia, MD | 14. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Process Control Engineer | $103 200 Úroveň II | Baltimore, MD | 12. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Sr Solution Manager IT - HR Systems | $175 000 Úroveň III | Columbia, MD | 15. 11. 2024 | 18. 11. 2024 | Certifikováno |
| Sr Solution Manager IT - HR Systems | $175 000 Úroveň III | Columbia, MD | 4. 11. 2024 | 2. 12. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Leadership Program | $90 915 Úroveň II | East Chicago, IN | 9. 10. 2024 | 21. 10. 2024 | Certifikováno |
| Principal Solution Architect | $199 368 Úroveň IV | Columbia, MD | 9. 10. 2024 | 22. 3. 2025 | Certifikováno |
| Process Control Engineer | $155 792 Úroveň IV | Sulphur, LA | 2. 8. 2024 | 28. 8. 2024 | Certifikováno |
| Sr. LIMS Labware Architect | $162 000 Úroveň IV | Columbia, MD | 3. 7. 2024 | 15. 7. 2024 | Certifikováno |
| Principal Process Technology Engineer | $173 576 Úroveň IV | Columbia, MD | 1. 7. 2024 | 29. 8. 2024 | Certifikováno |
| Sr. Finance Manager | $184 860 Úroveň III | Columbia, MD | 21. 5. 2024 | 16. 6. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Manufacturing Leadership Program | $82 000 Úroveň I | Columbia, MD | 16. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Manufacturing Leadership Program | $82 000 Úroveň I | Columbia, MD | 14. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Digital Integration Developer/architect | $150 000 Úroveň IV | Columbia, MD | 1. 5. 2024 | 13. 5. 2024 | Certifikováno |
| Senior Solutions Architect - SAP Ibp | $145 300 Úroveň II | Columbia, MD | 30. 1. 2024 | 19. 2. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Process Safety Engineer | $115 000 Úroveň III | Baltimore, MD | 17. 8. 2023 | 28. 8. 2023 | Certifikováno |
| Senior Process Engineer, Licensing | $172 250 Úroveň IV | Columbia, MD | 10. 8. 2023 | 2. 1. 2024 | Certifikováno |
| Process Control Engineer | $153 000 Úroveň IV | Sulphur, LA | 8. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| Process Control Engineer | $153 000 Úroveň IV | Lake Charles, LA | 7. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Staženo |
| Salesforce Solution Architect | $150 000 Úroveň III | Columbia, MD | 17. 4. 2023 | 8. 5. 2023 | Certifikováno |
| Lead TCS Manager, Pharma | $176 826 Úroveň IV | Columbia, MD | 24. 1. 2023 | 20. 4. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| Senior Solution Architect, SAP Sales & Distribution | $167 154 Úroveň IV | Columbia, MD | 2. 8. 2022 | 21. 9. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).