Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Wal-Mart Associates, Inc. › Manager, Data Analytics

Manager, Data Analytics v Wal-Mart Associates, Inc.: Mzdy H-1B

34 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Manager, Data Analytics v Wal-Mart Associates, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $112 914; střední hodnota $103 000–$127 500.

Žádosti (LCA)34
Medián nabízené mzdy$112 914
Střední část mezd$103 000–$127 500
10.–90. percentil$98 280–$141 574

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20231$69 656
FY20244$111 328
FY202515$113 880
FY202613$114 780

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$127 500
Úroveň I
Bentonville, AR27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$97 850
Úroveň I
Bentonville, AR27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$97 677
Úroveň I
Bentonville, AR27. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$103 000
Úroveň I
Bentonville, AR23. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$102 300
Úroveň I
Bentonville, AR21. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$121 365
Úroveň I
Bentonville, AR13. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$102 300
Úroveň II
Bentonville, AR8. 4. 20261. 10. 2026Certifikováno
$121 365
Úroveň II
Bentonville, AR7. 4. 20261. 10. 2026Staženo
$111 000
Úroveň II
Bentonville, AR10. 3. 202623. 3. 2026Certifikováno
$128 821
Úroveň III
Bentonville, AR6. 3. 20263. 9. 2026Certifikováno
$128 821
Úroveň III
Bentonville, AR4. 3. 20263. 9. 2026Certifikováno
$114 780
Úroveň II
Bentonville, AR23. 12. 202515. 5. 2026Certifikováno
$114 780
Úroveň III
Bentonville, AR16. 12. 202515. 5. 2026Certifikováno
$157 417
Úroveň II
Hoboken, NJ6. 11. 202524. 4. 2026Certifikováno
$109 500
Úroveň II
Bentonville, AR2. 9. 202515. 9. 2025Certifikováno
$109 491
Úroveň II
Bentonville, AR25. 8. 202515. 9. 2025Certifikováno
$141 574–$202 000San Bruno, CA8. 8. 202525. 8. 2025Certifikováno
$141 574–$202 000
Úroveň III
Vista, CA8. 8. 202525. 8. 2025Certifikováno
$100 000
Úroveň II
Bentonville, AR1. 8. 202511. 8. 2025Certifikováno
$141 574–$202 000San Bruno, CA1. 7. 202529. 10. 2025Certifikováno
$143 220
Úroveň III
Bentonville, AR24. 6. 202530. 6. 2025Certifikováno
$94 661
Úroveň II
Bentonville, AR8. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$122 955
Úroveň III
Bentonville, AR6. 5. 20251. 10. 2025Certifikováno
$100 000
Úroveň II
Bentonville, AR25. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$112 914
Úroveň II
Bentonville, AR8. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$103 000
Úroveň II
Bentonville, AR4. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
$113 880
Úroveň III
Bentonville, AR7. 3. 202531. 3. 2025Certifikováno
$113 949–$202 000Sunnyvale, CA8. 10. 202418. 10. 2024Certifikováno
$116 397
Úroveň III
Bentonville, AR24. 9. 202414. 10. 2024Certifikováno
$137 779
Úroveň III
Bentonville, AR17. 7. 20245. 8. 2024Certifikováno
$112 655–$202 000Sunnyvale, CA18. 1. 20245. 2. 2024Certifikováno
$110 000
Úroveň II
Bentonville, AR4. 1. 202415. 1. 2024Certifikováno
$110 000
Úroveň III
Bentonville, AR4. 1. 202415. 1. 2024Certifikováno
$69 656
Úroveň II
Hicksville, NY7. 10. 202021. 10. 2020Certifikováno, poté staženo

Manager, Data Analytics u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Wal-Mart Associates, Inc.

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).