Domů › Zaměstnavatelé › Wal-Mart Associates, Inc. › Senior Manager I, Advanced Analytics
Senior Manager I, Advanced Analytics v Wal-Mart Associates, Inc.: Mzdy H-1B
17 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Manager I, Advanced Analytics v Wal-Mart Associates, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $155 000; střední hodnota $143 000–$162 000.
Žádosti (LCA)17
Medián nabízené mzdy$155 000
Střední část mezd$143 000–$162 000
10.–90. percentil$113 701–$172 000
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $155 000 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $150 768–$192 000 | San Bruno, CA | 18. 9. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| $163 000 Úroveň III | Bellevue, WA | 24. 8. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| $134 100–$192 000 | San Bruno, CA | 22. 8. 2023 | 18. 2. 2024 | Certifikováno |
| $145 000 Úroveň III | Bentonville, AR | 16. 8. 2023 | 21. 8. 2023 | Certifikováno |
| $175 000 Úroveň III | Hoboken, NJ | 9. 8. 2023 | 5. 2. 2024 | Certifikováno |
| $150 000 Úroveň III | Windsor Mill, MD | 9. 8. 2023 | 4. 9. 2023 | Certifikováno |
| $162 000 Úroveň III | Hoboken, NJ | 1. 8. 2023 | 14. 8. 2023 | Certifikováno |
| $143 000 Úroveň III | Bellevue, WA | 21. 7. 2023 | 7. 8. 2023 | Certifikováno |
| $117 187–$168 000 Úroveň III | San Diego, CA | 29. 6. 2023 | 24. 7. 2023 | Certifikováno |
| $155 000 Úroveň III | Georgetown, TX | 26. 4. 2023 | 22. 5. 2023 | Certifikováno |
| $90 000–$230 000 Úroveň III | Beaverton, OR | 13. 1. 2023 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| $160 000 Úroveň III | Dallas, TX | 9. 1. 2023 | 27. 2. 2023 | Certifikováno |
| $180 000 Úroveň III | Sunnyvale, CA | 9. 12. 2022 | 26. 12. 2022 | Certifikováno |
| $170 000 Úroveň III | Bellevue, WA | 8. 12. 2022 | 26. 12. 2022 | Certifikováno |
| $108 472 Úroveň III | Bentonville, AR | 10. 10. 2022 | 9. 3. 2023 | Certifikováno |
| $156 779 Úroveň II | San Bruno, CA | 9. 2. 2022 | 25. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
| $156 779 Úroveň II | Sunnyvale, CA | 9. 2. 2022 | 25. 7. 2022 | Certifikováno, poté staženo |
Další pozice v Wal-Mart Associates, Inc.
- Software Engineer III$117 000
- Senior Software Engineer$150 080
- Staff Software Engineer$153 301
- Senior Data Scientist$163 668
- Senior Manager, Software Engineering$165 000
- Staff Product Manager$155 374
- Staff Data Scientist$171 337
- Data Engineer III$117 000
- Principal Software Engineer$167 149
- Senior Product Manager$147 175
- Senior Data Analyst$120 000
- Senior Data Engineer$140 000
- Manager, Advanced Analytics$127 875
- Data Scientist III$130 000
- Data Scientist$129 839
- Senior Manager, Data Science$172 170
- Senior Manager, Advanced Analytics$150 000
- Software Engineer II$104 414
- Principal Product Manager$167 904
- Staff Technical Program Manager$161 890
- Quality Engineer III$105 000
- Product Manager III$120 000
- Staff Data Engineer$153 301
- Principal Data Scientist$175 000
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).