Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Wawasan LLC

Wawasan LLC: Platy H-1B a sponzoring

Wawasan LLC podal 6 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 6. Medián nabízeného platu: $109 205.

Žádosti (LCA)6
Certifikováno6
Adresa zaměstnavateleKaty, TX
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$109 205
Střední část mezd$99 029–$115 725
10.–90. percentil$88 743–$117 470

Sponzoruje Wawasan LLC víza H-1B?

Wawasan LLC podal 6 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 8. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Software Consultant2$91 530
SAP Consultant1$115 900
Snowflacke Cloud Developer1$119 040
Software Engineer1$115 200
Validation Engineer1$97 635

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20243$115 900
FY20253$97 635

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Validation Engineer$97 635
Úroveň II
Houston, TX8. 8. 202520. 8. 2025Certifikováno
Software Consultant$79 851
Úroveň I
Houston, TX19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Software Consultant$103 210
Úroveň II
Houston, TX19. 6. 20251. 10. 2025Certifikováno
Snowflacke Cloud Developer$119 040
Úroveň II
Katy, TX13. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
SAP Consultant$115 900
Úroveň II
Katy, TX13. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Engineer$115 200
Úroveň II
Katy, TX11. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).