Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Wayfair LLC › Senior Engineer

Senior Engineer v Wayfair LLC: Mzdy H-1B

52 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Senior Engineer v Wayfair LLC. Nabízený mediánový základní plat $181 426; střední hodnota $175 544–$194 652.

Žádosti (LCA)52
Medián nabízené mzdy$181 426
Střední část mezd$175 544–$194 652
10.–90. percentil$164 285–$207 000

Podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY202327$176 000
FY202422$189 018
FY20252$216 546

Žádosti

Základní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
$196 707
Úroveň IV
Austin, TX19. 12. 202419. 6. 2025Certifikováno
$236 385
Úroveň IV
Mountain View, CA14. 10. 20249. 4. 2025Certifikováno
$191 503
Úroveň IV
Boston City, MA12. 9. 202412. 3. 2025Certifikováno
$232 232
Úroveň IV
Mountain View, CA21. 8. 202418. 2. 2025Certifikováno
$207 878
Úroveň IV
Pembroke Pines, FL16. 8. 202415. 2. 2025Certifikováno
$199 266
Úroveň III
Austin, TX19. 7. 202415. 1. 2025Certifikováno
$204 298
Úroveň II
Boston City, MA6. 6. 20244. 12. 2024Certifikováno
$205 640
Úroveň II
Mountain View, CA6. 6. 20245. 12. 2024Certifikováno
$178 657
Úroveň IV
Boston, MA4. 6. 20241. 7. 2024Certifikováno
$164 285
Úroveň III
Boston, MA15. 2. 20242. 8. 2024Certifikováno
$186 299
Úroveň III
Boston, MA9. 2. 20249. 8. 2024Certifikováno
$164 285
Úroveň III
Boston, MA30. 1. 20249. 7. 2024Certifikováno
$176 000
Úroveň III
Boston, MA23. 1. 202424. 7. 2024Certifikováno
$164 285
Úroveň II
Boston, MA18. 1. 202419. 7. 2024Certifikováno
$172 499
Úroveň III
Boston, MA21. 12. 202320. 6. 2024Certifikováno
$186 532
Úroveň II
Boston, MA13. 12. 202313. 6. 2024Certifikováno
$205 640Mountain View, CA5. 12. 20235. 6. 2024Certifikováno
$212 324Mountain View, CA5. 12. 20235. 6. 2024Certifikováno
$183 040
Úroveň III
Boston, MA20. 11. 202320. 5. 2024Certifikováno
$201 250
Úroveň III
Boston, MA31. 10. 20231. 5. 2024Certifikováno
$197 397
Úroveň III
Boston, MA18. 10. 202317. 4. 2024Certifikováno
$181 280
Úroveň III
Boston, MA17. 10. 202317. 4. 2024Certifikováno
$178 250
Úroveň III
Boston, MA25. 9. 202326. 3. 2024Certifikováno
$220 388
Úroveň II
Boston, MA25. 9. 202326. 3. 2024Certifikováno
$175 087
Úroveň III
Boston, MA20. 9. 202321. 3. 2024Certifikováno
$183 040
Úroveň III
Boston, MA24. 8. 202323. 2. 2024Certifikováno
$186 093
Úroveň III
Boston, MA31. 7. 202318. 9. 2023Certifikováno
$192 596
Úroveň III
Boston, MA12. 7. 202311. 1. 2024Certifikováno
$171 751
Úroveň III
Boston, MA19. 6. 20233. 7. 2023Certifikováno
$183 040
Úroveň IV
Boston, MA9. 6. 202319. 6. 2023Certifikováno
$189 805
Úroveň III
Boston, MA6. 6. 202319. 6. 2023Certifikováno
$181 426
Úroveň III
Boston, MA31. 5. 202312. 6. 2023Certifikováno
$152 982
Úroveň II
Boston, MA25. 5. 20231. 10. 2023Certifikováno
$178 649
Úroveň III
Boston, MA24. 4. 20233. 5. 2023Certifikováno
$166 094
Úroveň III
Boston, MA10. 4. 202314. 9. 2023Certifikováno
$123 000
Úroveň III
Boston, MA13. 3. 202321. 7. 2023Certifikováno
$189 750
Úroveň III
Boston, MA24. 2. 202325. 8. 2023Certifikováno
$159 500
Úroveň III
Boston, MA23. 2. 202325. 8. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň II
Boston, MA10. 2. 20231. 8. 2023Certifikováno
$177 637
Úroveň IV
Boston, MA6. 2. 202316. 6. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň III
Boston, MA23. 1. 202325. 7. 2023Certifikováno
$159 500
Úroveň II
Boston, MA20. 1. 202322. 7. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň IV
Boston, MA18. 1. 202320. 7. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň III
Boston, MA18. 1. 202318. 7. 2023Certifikováno
$159 500
Úroveň II
Boston, MA16. 1. 202314. 7. 2023Certifikováno
$207 000
Úroveň III
Austin, TX6. 12. 20229. 1. 2023Certifikováno
$164 684
Úroveň III
Boston, MA4. 11. 20225. 5. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň III
Boston, MA30. 10. 202226. 4. 2023Certifikováno
$176 000
Úroveň IV
Boston, MA27. 10. 202219. 4. 2023Certifikováno
$190 290
Úroveň III
Austin, TX14. 10. 202224. 10. 2022Certifikováno
$190 290
Úroveň III
Austin, TX6. 10. 20227. 11. 2022Certifikováno
$190 290
Úroveň III
Austin, TX6. 10. 20227. 11. 2022Staženo

Senior Engineer u všech zaměstnavatelů →

Další pozice v Wayfair LLC

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).