Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Worthington Enterprises Inc.

Worthington Enterprises Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Worthington Enterprises Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 4. Medián nabízeného platu: $117 094.

Žádosti (LCA)4
Certifikováno4
Adresa zaměstnavateleColumbus, OH
Zaměstnavatel závislý na H-1BNe
Medián nabízené mzdy$117 094
Střední část mezd$110 131–$124 550
10.–90. percentil$103 907–$131 664

Sponzoruje Worthington Enterprises Inc. víza H-1B?

Worthington Enterprises Inc. podal 4 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 5. 9. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Sr. Database Administrator1$113 589
Sr. IT Application Business Analyst1$99 757
Sr. Software Developer1$120 598
Lead, IT Delivery Relationship1$136 406

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20242$106 673
FY20252$128 502

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Lead, IT Delivery Relationship$136 406–$148 689
Úroveň IV
Lewis Center, OH5. 9. 202523. 2. 2026Certifikováno
Sr. Software Developer$120 598–$129 275
Úroveň III
Columbus, OH8. 1. 202523. 6. 2025Certifikováno
Sr. IT Application Business Analyst$99 757–$125 876
Úroveň III
Franklin, OH3. 9. 20244. 2. 2025Certifikováno
Sr. Database Administrator$113 589–$144 780
Úroveň IV
Columbus, OH12. 2. 20242. 8. 2024Certifikováno

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).