Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Zaměstnavatelé › Xsense.Ai, Inc.

Xsense.Ai, Inc.: Platy H-1B a sponzoring

Xsense.Ai, Inc. podal 22 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 22. Medián nabízeného platu: $180 100.

Žádosti (LCA)22
Certifikováno22
Adresa zaměstnavateleSan Diego, CA
Zaměstnavatel závislý na H-1BAno
Medián nabízené mzdy$180 100
Střední část mezd$156 950–$223 975
10.–90. percentil$144 150–$269 900

Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.

Sponzoruje Xsense.Ai, Inc. víza H-1B?

Xsense.Ai, Inc. podal 22 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 7. 4. 2025. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.

Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Xsense.Ai, Inc.: 5 →

Platy podle pozice

PoziceLCAMediánová mzda
Senior Software Engineer4$180 000
Staff Software Engineer4$220 000
Software Engineer4$146 750
Deep Learning Engineer3$165 000
Sr. Software Engineer2$224 600
Localization System Engineer1$155 000
Principal Engineer1$330 000
Staff Perception Algorithm Engineer1$230 000
Talent Acquisition1$106 000
Senior Staff System Engineer1$327 600

Žádosti podle fiskálního roku

Fiskální rokLCAMediánová mzda
FY20239$165 000
FY202412$222 650
FY20251$180 000

Úrovně převažující mzdy

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Kde se nacházejí pracovní místa

Povolání

Nejnovější žádosti

PoziceZákladní mzdaLokalitaOdeslánoDatum nástupuStav
Senior Software Engineer$180 000
Úroveň IV
San Diego, CA7. 4. 20251. 10. 2025Certifikováno
Senior Staff System Engineer$327 600
Úroveň IV
San Diego, CA16. 7. 202414. 1. 2025Certifikováno
Senior Software Engineer$162 800
Úroveň III
San Diego, CA20. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Staff Software Engineer$220 000
Úroveň IV
San Diego, CA3. 6. 20241. 10. 2024Certifikováno
Talent Acquisition$106 000
Úroveň IV
San Diego, CA5. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Deep Learning Engineer$225 300
Úroveň IV
San Diego, CA5. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Software Engineer$143 500
Úroveň IV
Holladay, UT5. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Sr. Software Engineer$269 000
Úroveň IV
San Diego, CA5. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Senior Software Engineer$184 300
Úroveň IV
San Diego, CA4. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Staff Software Engineer$270 000
Úroveň IV
San Diego, CA2. 4. 20241. 10. 2024Certifikováno
Sr. Software Engineer$180 200
Úroveň I
San Diego, CA6. 3. 202411. 3. 2024Certifikováno
Principal Engineer$330 000
E-3 · Úroveň IV
San Diego, CA27. 2. 202420. 8. 2024Certifikováno
Staff Perception Algorithm Engineer$230 000
Úroveň IV
San Diego, CA19. 2. 202425. 3. 2024Certifikováno
Software Engineer$155 000
Úroveň III
San Diego, CA15. 8. 20231. 1. 2024Certifikováno
Software Engineer$150 000
Úroveň III
San Diego, CA8. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
Software Engineer$130 000
Úroveň II
San Diego, CA4. 8. 20231. 10. 2023Certifikováno
Senior Software Engineer$180 000
Úroveň IV
San Diego, CA17. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
Localization System Engineer$155 000
Úroveň III
San Diego, CA17. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
Staff Software Engineer$220 000
Úroveň IV
San Diego, CA11. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
Staff Software Engineer$220 000
Úroveň IV
San Diego, CA3. 4. 20231. 10. 2023Certifikováno
Deep Learning Engineer$165 000
Úroveň II
San Diego, CA22. 12. 20229. 1. 2023Certifikováno
Deep Learning Engineer$165 000
Úroveň II
San Diego, CA9. 12. 20229. 1. 2023Certifikováno, poté staženo

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).