Domů › Zaměstnavatelé › XTO Energy Inc.
XTO Energy Inc.: Platy H-1B a sponzoring
XTO Energy Inc. podal 12 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 11. Medián nabízeného platu: $183 470.
Sponzoruje XTO Energy Inc. víza H-1B?
XTO Energy Inc. podal 12 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 9. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Reservoir Engineer | 3 | $200 371 |
| Software Engineer | 1 | $183 360 |
| Data Specialist | 1 | $184 890 |
| Wells Engineer | 1 | $182 750 |
| Cybersecurity Investigator (Analyst) | 1 | $126 800 |
| Lead Developer | 1 | $183 470 |
| Sr. Software Developer | 1 | $211 430 |
| Business Architect | 1 | $183 100 |
| Analyst | 1 | $187 210 |
| Advanced Unconventional Reservoir Engineer | 1 | $196 730 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2024 | 2 | $160 742 |
| FY2025 | 9 | $183 470 |
| FY2026 | 1 | $196 730 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Petroleum Engineers5
- Software Developers4
- Database Administrators1
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Network and Computer Systems Administrators1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Advanced Unconventional Reservoir Engineer | $196 730 Úroveň IV | Spring, TX | 9. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Software Developer | $211 430 Úroveň IV | Irving, TX | 19. 9. 2025 | 13. 2. 2026 | Certifikováno |
| Business Architect | $183 100 Úroveň IV | Spring, TX | 5. 8. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| Analyst | $187 210 Úroveň II | Irving, TX | 21. 7. 2025 | 1. 11. 2025 | Certifikováno |
| Wells Engineer | $182 750 Úroveň III | Spring, TX | 12. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Reservoir Engineer | $240 000 Úroveň IV | Spring, TX | 3. 6. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Cybersecurity Investigator (Analyst) | $126 800 Úroveň II | Spring, TX | 25. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Lead Developer | $183 470 Úroveň IV | Spring, TX | 28. 3. 2025 | 14. 4. 2025 | Certifikováno |
| Data Specialist | $184 890 Úroveň IV | Spring, TX | 6. 1. 2025 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $183 360 Úroveň IV | Spring, TX | 6. 1. 2025 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| Reservoir Engineer | $160 742–$266 200 Úroveň III | Spring, TX | 1. 4. 2024 | 10. 4. 2024 | Certifikováno |
| Reservoir Engineer | $160 742–$266 200 Úroveň III | Spring, TX | 13. 3. 2024 | 21. 3. 2024 | Zamítnuto |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).