Domů › Zaměstnavatelé › Yash & Lujan Consulting, Inc.
Yash & Lujan Consulting, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Yash & Lujan Consulting, Inc. podal 105 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 104. Medián nabízeného platu: $105 206.
Zaměstnavatel závislý na H-1B má vysoký podíl pracovníků s vízem H-1B (například 15 % nebo více z pracovní síly o velikosti 51 a více) a musí dodržovat dodatečná pravidla proti vytlačování amerických pracovníků.
Sponzoruje Yash & Lujan Consulting, Inc. víza H-1B?
Yash & Lujan Consulting, Inc. podal 105 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 8. 6. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Žádosti o zelenou kartu (PERM) u Yash & Lujan Consulting, Inc.: 3 →
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 20 | $113 000 |
| Software Developer | 17 | $100 000 |
| Senior Software Developer, QA | 9 | $100 000 |
| Business Systems Analyst | 6 | $84 178 |
| IT Business Analyst | 6 | $87 000 |
| Systems Analyst | 4 | $82 500 |
| Software Project Engineer | 4 | $160 000 |
| Data Scientist | 4 | $97 605 |
| Business Analyst | 3 | $90 000 |
| Data Architect | 3 | $135 000 |
| Senior Software Engineer | 3 | $127 733 |
| QA Analyst | 2 | $81 061 |
| Technical Lead | 2 | $110 000 |
| Integration Architect (S/W Engineer) | 2 | $206 086 |
| Business Manager | 2 | $160 000 |
| Lead Software Developer | 2 | $122 569 |
| IT Project Manager | 2 | $135 000 |
| Programmer Analyst | 1 | $125 000 |
| Technical Project Manager | 1 | $108 659 |
| QA Systems Analyst | 1 | $82 000 |
| Systems Engineer | 1 | $81 000 |
| Product Owner | 1 | $80 000 |
| IT Programmer Analyst | 1 | $104 000 |
| Product Manager | 1 | $122 574 |
| IT Business Systems Analyst | 1 | $90 000 |
| Senior Software Specialist | 1 | $120 000 |
| Quality Systems Business Analyst | 1 | $86 590 |
| Computer Systems Analyst | 1 | $131 560 |
| Senior Data Engineer | 1 | $127 920 |
| Software Architect | 1 | $124 800 |
| Software Solutions Architect | 1 | $193 440 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 37 | $100 000 |
| FY2024 | 19 | $100 000 |
| FY2025 | 30 | $103 210 |
| FY2026 | 19 | $122 500 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
- San Antonio, TX51
- Tampa, FL9
- West Chester, PA6
- Austin, TX4
- Clearwater, FL3
- San Jose, CA2
- Houston, TX2
- New Orleans, LA2
- Leander, TX2
- San Diego, CA2
- Frisco, TX2
- Missouri City, TX2
- Bartlesville, OK1
- Eagan, MN1
- Irving, TX1
- Rensselaer, NY1
- Conshohocken, PA1
- Louisville, KY1
- Lakeland, FL1
- Pflugerville, TX1
Povolání
- Software Developers67
- Computer Systems Analysts25
- Computer Systems Engineers/Architects4
- Computer and Information Systems Managers3
- Statisticians2
- Computer Programmers1
- Software Quality Assurance Analysts and Testers1
- Data Scientists1
- Database Architects1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Software Solutions Architect | $193 440 Úroveň IV | Frisco, TX | 8. 6. 2026 | 15. 6. 2026 | Certifikováno |
| Software Developer | $110 240 Úroveň II | Mechanicsburg, PA | 28. 5. 2026 | 8. 6. 2026 | Certifikováno |
| Lead Software Developer | $134 638 Úroveň III | Riverview, FL | 19. 5. 2026 | 25. 10. 2026 | Certifikováno |
| Software Architect | $124 800 Úroveň II | San Antonio, TX | 6. 5. 2026 | 18. 5. 2026 | Certifikováno |
| Software Project Engineer | $185 000 Úroveň IV | Austin, TX | 23. 4. 2026 | 16. 10. 2026 | Certifikováno |
| Data Architect | $160 909 Úroveň III | San Diego, CA | 15. 4. 2026 | 20. 4. 2026 | Certifikováno |
| Senior Data Engineer | $127 920 Úroveň III | Ellington, CT | 7. 4. 2026 | 27. 4. 2026 | Certifikováno, poté staženo |
| Computer Systems Analyst | $131 560 Úroveň II | San Jose, CA | 5. 3. 2026 | 9. 3. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $122 500 Úroveň II | San Antonio, TX | 17. 2. 2026 | 23. 2. 2026 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $127 733 Úroveň III | San Antonio, TX | 3. 2. 2026 | 16. 2. 2026 | Certifikováno |
| Quality Systems Business Analyst | $86 590 Úroveň II | Indianapolis, IN | 2. 2. 2026 | 2. 2. 2026 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $92 248 Úroveň II | Manor, TX | 21. 1. 2026 | 26. 1. 2026 | Certifikováno |
| Software Engineer | $106 579 Úroveň II | San Antonio, TX | 30. 12. 2025 | 17. 4. 2026 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $87 000 Úroveň II | Carmel, IN | 5. 12. 2025 | 5. 12. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $122 500 Úroveň II | San Antonio, TX | 20. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $122 500 Úroveň II | San Antonio, TX | 11. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $122 500 Úroveň II | Denver, CO | 11. 11. 2025 | 8. 12. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $155 000 Úroveň III | Ashburn, VA | 4. 11. 2025 | 18. 11. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $112 424 Úroveň II | Charlotte, NC | 4. 11. 2025 | 5. 11. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $135 000 Úroveň IV | San Antonio, TX | 29. 7. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| IT Project Manager | $135 000 Úroveň IV | San Antonio, TX | 17. 7. 2025 | 1. 9. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Specialist | $120 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 8. 7. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $106 000 Úroveň II | West Chester, PA | 10. 6. 2025 | 29. 7. 2025 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $87 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $87 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 13. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| IT Business Systems Analyst | $90 000 Úroveň II | Tampa, FL | 6. 5. 2025 | 26. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 5. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $85 280 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 15. 4. 2025 | 1. 10. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $103 210 Úroveň II | Houston, TX | 3. 4. 2025 | 3. 4. 2025 | Certifikováno |
| Data Scientist | $103 210 Úroveň II | Missouri City, TX | 3. 4. 2025 | 3. 4. 2025 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $85 280 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 4. 2025 | 3. 8. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $170 000 Úroveň IV | Pflugerville, TX | 11. 3. 2025 | 18. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $170 000 Úroveň IV | Frisco, TX | 11. 3. 2025 | 18. 3. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $110 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 20. 2. 2025 | 3. 8. 2025 | Certifikováno |
| Technical Lead | $110 000 Úroveň II | Celina, TX | 4. 2. 2025 | 11. 2. 2025 | Certifikováno |
| Data Architect | $135 000 Úroveň III | Missouri City, TX | 4. 2. 2025 | 11. 2. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $94 640 Úroveň II | Tampa, FL | 16. 1. 2025 | 15. 7. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $140 838 Úroveň III | San Antonio, TX | 16. 1. 2025 | 27. 5. 2025 | Certifikováno |
| Software Engineer | $113 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 16. 1. 2025 | 27. 5. 2025 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $105 206 Úroveň II | West Chester, PA | 3. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $105 206 Úroveň II | West Chester, PA | 3. 10. 2024 | 28. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $126 880 Úroveň II | San Diego, CA | 1. 10. 2024 | 16. 1. 2025 | Certifikováno |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 19. 9. 2024 | 24. 9. 2024 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $115 000 Úroveň III | Lakeland, FL | 19. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| IT Business Analyst | $115 000 Úroveň III | Tampa, FL | 19. 7. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $133 000 Úroveň IV | San Antonio, TX | 12. 6. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $120 000 Úroveň III | San Antonio, TX | 12. 6. 2024 | 15. 10. 2024 | Certifikováno |
| Data Architect | $135 000 Úroveň IV | San Antonio, TX | 4. 6. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $90 000 Úroveň II | Tampa, FL | 22. 5. 2024 | 8. 9. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $83 075 Úroveň II | San Antonio, TX | 20. 5. 2024 | 1. 6. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $83 075 Úroveň II | San Antonio, TX | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $83 075 Úroveň II | San Antonio, TX | 10. 5. 2024 | 1. 10. 2024 | Certifikováno |
| Software Engineer | $89 939 Úroveň II | Tampa, FL | 6. 5. 2024 | 3. 6. 2024 | Certifikováno |
| Senior Software Engineer | $113 422 Úroveň III | San Antonio, TX | 2. 5. 2024 | 15. 5. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Data Scientist | $92 000 Úroveň IV | New Orleans, LA | 23. 4. 2024 | 24. 6. 2024 | Certifikováno |
| Business Analyst | $90 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 3. 2024 | 18. 3. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Developer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 22. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno, poté staženo |
| Software Engineer | $100 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 17. 1. 2024 | 29. 1. 2024 | Certifikováno |
| Product Manager | $122 574 Úroveň II | San Antonio, TX | 10. 11. 2023 | 20. 11. 2023 | Certifikováno, poté staženo |
| QA Analyst | $80 122 Úroveň II | San Antonio, TX | 1. 11. 2023 | 8. 11. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $104 000 Úroveň II | Louisville, KY | 30. 10. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| Software Developer | $120 000 Úroveň II | Irving, TX | 21. 9. 2023 | 18. 12. 2023 | Certifikováno |
| Business Systems Analyst | $90 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 20. 9. 2023 | 1. 1. 2024 | Certifikováno |
| IT Programmer Analyst | $104 000 Úroveň IV | Rensselaer, NY | 7. 9. 2023 | 7. 1. 2024 | Certifikováno |
| Business Manager | $160 000 Úroveň III | Tampa, FL | 30. 8. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Business Manager | $160 000 Úroveň II | Conshohocken, PA | 30. 8. 2023 | 18. 9. 2023 | Certifikováno |
| Lead Software Developer | $110 500 Úroveň III | Tampa, FL | 23. 8. 2023 | 25. 10. 2023 | Certifikováno |
| Systems Analyst | $84 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 22. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Systems Analyst | $84 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 22. 8. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Data Scientist | $92 000 Úroveň IV | New Orleans, LA | 25. 7. 2023 | 25. 7. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $120 000 Úroveň III | Tampa, FL | 21. 7. 2023 | 2. 8. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $85 000 E-3 · Úroveň II | Leander, TX | 10. 7. 2023 | 24. 8. 2023 | Certifikováno |
| Business Analyst | $120 000 E-3 · Úroveň III | Leander, TX | 6. 7. 2023 | 10. 8. 2023 | Certifikováno |
| QA Systems Analyst | $82 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 23. 6. 2023 | 6. 7. 2023 | Certifikováno |
| Integration Architect (S/W Engineer) | $206 086 Úroveň IV | Bartlesville, OK | 15. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Integration Architect (S/W Engineer) | $206 086 Úroveň IV | Houston, TX | 15. 5. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Systems Analyst | $81 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Systems Engineer | $81 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Systems Analyst | $81 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 9. 5. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $150 000 Úroveň IV | Eagan, MN | 9. 5. 2023 | 5. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Project Engineer | $150 000 Úroveň IV | Austin, TX | 1. 5. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Project Engineer | $170 000 Úroveň IV | Austin, TX | 27. 4. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Product Owner | $80 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 25. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Software Project Engineer | $125 000 Úroveň III | Austin, TX | 19. 4. 2023 | 16. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | Clearwater, FL | 17. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | West Chester, PA | 17. 4. 2023 | 24. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | Clearwater, FL | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | West Chester, PA | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | Clearwater, FL | 4. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
| Senior Software Developer, QA | $100 000 Úroveň II | West Chester, PA | 4. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $90 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 3. 4. 2023 | 17. 4. 2023 | Certifikováno |
| QA Analyst | $82 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 6. 2. 2023 | 21. 6. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $90 000 Úroveň II | San Antonio, TX | 17. 1. 2023 | 1. 2. 2023 | Certifikováno |
Zobrazeno 100 posledních z 105 žádostí.
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).