Domů › Zaměstnavatelé › Zap Surgical Systems, Inc.
Zap Surgical Systems, Inc.: Platy H-1B a sponzoring
Zap Surgical Systems, Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky pro víza H-1B a související víza ve fiskálních letech 2023–2026; certifikováno: 10. Medián nabízeného platu: $156 150.
Sponzoruje Zap Surgical Systems, Inc. víza H-1B?
Zap Surgical Systems, Inc. podal 10 žádostí o laboratorní podmínky ve fiskálních letech 2023–2026, poslední byla podána 11. 5. 2026. LCA je prvním krokem žádosti o vízum H-1B, takže zaměstnavatel sponzoroval nebo připravoval sponzoring pracovníků s vízem H-1B; nezaručuje to však sponzoring pro konkrétní pozici. Zkontrolujte vlastní nabídky zaměstnavatele.
Platy podle pozice
| Pozice | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Manager, Quality Engineering | 2 | $170 043 |
| Sr. Clinical Applications Engineer | 1 | $150 000 |
| Software Engineer | 1 | $160 000 |
| User Interface Engineer | 1 | $117 568 |
| Sr. Quality Engineer | 1 | $155 000 |
| Sr. Regulatory Affairs Specialist | 1 | $160 000 |
| Software Quality Engineer | 1 | $111 363 |
| SQA Manager | 1 | $187 902 |
| Data Platform Integration Lead | 1 | $157 300 |
Žádosti podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $150 000 |
| FY2025 | 4 | $157 500 |
| FY2026 | 2 | $173 693 |
Úrovně převažující mzdy
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Kde se nacházejí pracovní místa
Povolání
- Regulatory Affairs Managers2
- Software Quality Assurance Analysts and Testers2
- Bioengineers and Biomedical Engineers1
- Software Developers1
- Web and Digital Interface Designers1
- Industrial Production Managers1
- Regulatory Affairs Specialists1
- Database Administrators1
Nejnovější žádosti
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|---|
| Data Platform Integration Lead | $157 300 Úroveň IV | San Carlos, CA | 11. 5. 2026 | 1. 10. 2026 | Certifikováno |
| Manager, Quality Engineering | $190 086 Úroveň II | San Carlos, CA | 8. 4. 2026 | 15. 5. 2026 | Certifikováno |
| SQA Manager | $187 902 Úroveň IV | San Carlos, CA | 11. 9. 2025 | 4. 1. 2026 | Certifikováno |
| Sr. Regulatory Affairs Specialist | $160 000 Úroveň II | San Carlos, CA | 2. 5. 2025 | 9. 6. 2025 | Certifikováno |
| Software Quality Engineer | $111 363 Úroveň II | San Carlos, CA | 15. 4. 2025 | 13. 9. 2025 | Certifikováno |
| Sr. Quality Engineer | $155 000 Úroveň II | San Carlos, CA | 21. 11. 2024 | 6. 1. 2025 | Certifikováno |
| User Interface Engineer | $117 568 Úroveň II | San Carlos, CA | 17. 4. 2023 | 1. 10. 2023 | Certifikováno |
| Manager, Quality Engineering | $150 000–$180 000 Úroveň II | San Carlos, CA | 6. 4. 2023 | 15. 5. 2023 | Certifikováno |
| Sr. Clinical Applications Engineer | $150 000–$190 000 Úroveň IV | San Carlos, CA | 23. 11. 2022 | 30. 1. 2023 | Certifikováno |
| Software Engineer | $160 000 Úroveň II | San Carlos, CA | 27. 9. 2022 | 10. 11. 2022 | Certifikováno |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).