Domů › Zaměstnavatelé › Zuora, Inc. › Principal Solution Architect
Principal Solution Architect v Zuora, Inc.: Mzdy H-1B
13 žádostí o pracovní podmínky pro pozici Principal Solution Architect v Zuora, Inc.. Nabízený mediánový základní plat $173 913; střední hodnota $165 600–$196 896.
Žádosti (LCA)13
Medián nabízené mzdy$173 913
Střední část mezd$165 600–$196 896
10.–90. percentil$161 960–$197 995
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 4 | $163 100 |
| FY2024 | 2 | $197 520 |
| FY2025 | 4 | $190 408 |
| FY2026 | 3 | $173 913 |
Žádosti
| Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Datum nástupu | Stav |
|---|---|---|---|---|
| $197 400 Úroveň IV | Foster City, CA | 23. 6. 2026 | 13. 12. 2026 | Certifikováno |
| $173 248 Úroveň IV | Frisco, TX | 6. 3. 2026 | 5. 5. 2026 | Certifikováno |
| $173 913 Úroveň IV | Sandy Springs, GA | 8. 12. 2025 | 9. 12. 2025 | Certifikováno |
| $165 600 | Cumming, GA | 7. 3. 2025 | 1. 6. 2025 | Certifikováno |
| $185 006 Úroveň IV | Redwood City, CA | 4. 2. 2025 | 1. 3. 2025 | Certifikováno |
| $195 810 Úroveň IV | Redwood City, CA | 23. 12. 2024 | 1. 1. 2025 | Certifikováno |
| $200 000 Úroveň III | Redwood City, CA | 11. 11. 2024 | 2. 5. 2025 | Certifikováno |
| $196 896 Úroveň IV | Redwood City, CA | 28. 3. 2024 | 27. 9. 2024 | Certifikováno |
| $198 144 Úroveň IV | Redwood City, CA | 30. 1. 2024 | 1. 5. 2024 | Certifikováno |
| $161 200 Úroveň IV | Sandy Springs, GA | 14. 8. 2023 | 8. 11. 2023 | Certifikováno |
| $170 400 Úroveň IV | Redwood City, CA | 14. 6. 2023 | 13. 12. 2023 | Certifikováno |
| $165 000 Úroveň IV | Redwood City, CA | 1. 12. 2022 | 27. 12. 2022 | Certifikováno |
| $160 327 Úroveň IV | Sandy Springs, GA | 16. 11. 2022 | 16. 5. 2023 | Certifikováno |
Principal Solution Architect u všech zaměstnavatelů →
Další pozice v Zuora, Inc.
- Senior Software Engineer$192 349
- Software Engineer III$144 802
- Software Engineer$133 900
- Senior Solution Architect$164 165
- Lead Technical Consultant$127 290
- Principal Software Engineer$231 853
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).