Domů › Zelené karty › R1 RCM Holdco, Inc.
R1 RCM Holdco, Inc.: sponzorství zelené karty (PERM)
R1 RCM Holdco, Inc. podal 14 žádostí o certifikaci pracovní síly PERM rozhodnutých ve fiskálních letech 2024–2026; certifikováno: 13. Medián nabízeného platu $125 000; medián času od podání do certifikace: 504 dní.
Žádosti PERM14
Certified13
Medián nabízené mzdy$125 000
Medián dní do certifikace504
Již pracuje pro zaměstnavatele100 %
Zaměstnanci (dle podání)21 000
Na trhu od roku2003
Adresa zaměstnavateleMurray, UT
Platy H-1B u R1 RCM Holdco, Inc. →
Pracovní pozice
| Pozice | Žádosti PERM | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Software Engineer | 2 | $115 556 |
| .NET Developer | 2 | $157 152 |
| Vice President, Technology | 1 | $240 000 |
| US-Senior Intelligent Automation Analyst | 1 | $125 000 |
| Senior Intelligent Automation Analyst (Multiple Positions) | 1 | $112 000 |
| Lead - End User Computing | 1 | $122 970 |
| Sr Report Developer | 1 | $108 514 |
| Vice President, Revenue Cycle Operations | 1 | $171 163 |
| US-Sr. Intelligent Automation Analyst | 1 | $73 000 |
| Cloud Engineer | 1 | $125 000 |
| Mgr Architect Enterprise IT | 1 | $144 200 |
| Director, Software Engineering | 1 | $157 590 |
Místa výkonu práce
Pozice
- Software Developers6
- Data Warehousing Specialists2
- Computer and Information Systems Managers1
- Mechatronics Engineers1
- Project Management Specialists1
- General and Operations Managers1
- Information Security Analysts1
- Database Administrators1
Nejnovější rozhodnutí
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Decided | Stav | Days |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Director, Software Engineering | $157 590 | Murray, UT | 6. 12. 2024 | 8. 4. 2026 | Certified | 488 |
| .NET Developer | $175 100 | Murray, UT | 25. 9. 2024 | 30. 1. 2026 | Staženo | — |
| Mgr Architect Enterprise IT | $144 200 | Murray, UT | 21. 8. 2024 | 16. 1. 2026 | Certified | 513 |
| Cloud Engineer | $125 000 | Murray, UT | 1. 8. 2024 | 17. 12. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 503 |
| .NET Developer | $157 152 | Murray, UT | 26. 7. 2024 | 8. 12. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 500 |
| Vice President, Revenue Cycle Operations | $171 163–$235 000 | Chicago, IL | 11. 7. 2024 | 8. 12. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 515 |
| US-Sr. Intelligent Automation Analyst | $73 000–$124 998 | Murray, UT | 3. 7. 2024 | 8. 12. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 523 |
| Software Engineer | $145 000 | Atlanta, GA | 26. 1. 2024 | 27. 5. 2025 | Certified | 487 |
| Senior Intelligent Automation Analyst (Multiple Positions) | $112 000–$135 000 | Murray, UT | 20. 12. 2023 | 8. 5. 2025 | Certified | 505 |
| US-Senior Intelligent Automation Analyst | $125 000–$135 000 | Murray, UT | 19. 12. 2023 | 8. 5. 2025 | Certified | 506 |
| Vice President, Technology | $240 000 | Atlanta, GA | 15. 12. 2023 | 2. 5. 2025 | Certified | 504 |
| Software Engineer | $86 112 | Atlanta, GA | 22. 11. 2023 | 4. 4. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 499 |
| Sr Report Developer | $108 514 | Atlanta, GA | 27. 9. 2023 | 21. 2. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 513 |
| Lead - End User Computing | $122 970 | Atlanta, GA | 3. 8. 2023 | 24. 11. 2024 | Certifikováno, platnost vypršela | 479 |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy v každé žádosti, převedené na roční částku; statistiky využívají certifikované žádosti pro plný úvazek. Certifikace PERM je jedním z kroků k zelené kartě; žádost posuzuje USCIS. Nejedná se o právní poradenství. Zdroj: Ministerstvo práce USA, data zveřejnění OFLC PERM, fiskální roky 2024–2026 (nejnovější rozhodnutí 30. 6. 2026).