Domů › Zelené karty › Summit Medical Group
Summit Medical Group: sponzorství zelené karty (PERM)
Summit Medical Group podal 8 žádostí o certifikaci pracovní síly PERM rozhodnutých ve fiskálních letech 2024–2026; certifikováno: 6. Medián nabízeného platu $265 000; medián času od podání do certifikace: 520 dní.
Žádosti PERM8
Certified6
Medián nabízené mzdy$265 000
Medián dní do certifikace520
Již pracuje pro zaměstnavatele100 %
Zaměstnanci (dle podání)2 797
Na trhu od roku1996
Adresa zaměstnavateleErlanger, KY
Platy H-1B u Summit Medical Group →
Pracovní pozice
| Pozice | Žádosti PERM | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Neurologist | 2 | $340 000 |
| Physician, Hospitalist | 2 | $250 000 |
| Rheumatologist | 1 | $260 000 |
| Infectious Disease Physician | 1 | $270 000 |
| Vascular Surgeon | 1 | $410 000 |
| Physician (Family Medicine) | 1 | $197 589 |
Místa výkonu práce
Pozice
- Neurologists2
- General Internal Medicine Physicians2
- Physicians, All Other2
- Surgeons, All Other1
- Family Medicine Physicians1
Nejnovější rozhodnutí
| Pozice | Základní mzda | Lokalita | Odesláno | Decided | Stav | Days |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Physician (Family Medicine) | $197 589 | Covington, KY | 27. 9. 2024 | 25. 2. 2026 | Certified | 516 |
| Neurologist | $340 000 | Crestview Hills, KY | 26. 9. 2024 | 25. 2. 2026 | Certified | 517 |
| Vascular Surgeon | $410 000 | Edgewood, KY | 16. 8. 2024 | 27. 1. 2026 | Certified | 529 |
| Physician, Hospitalist | $250 000 | Florence, KY | 9. 8. 2024 | 13. 1. 2026 | Certified | 522 |
| Infectious Disease Physician | $270 000 | Crestview Hills, KY | 16. 7. 2024 | 3. 12. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 505 |
| Rheumatologist | $260 000 | Crestview Hills, KY | 17. 6. 2024 | 24. 11. 2025 | Certifikováno, platnost vypršela | 525 |
| Physician, Hospitalist | $250 000 | Florence, KY | 2. 8. 2024 | 20. 8. 2025 | Staženo | — |
| Neurologist | $330 000 | Crestview Hills, KY | 30. 9. 2024 | 1. 10. 2024 | Staženo | — |
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy v každé žádosti, převedené na roční částku; statistiky využívají certifikované žádosti pro plný úvazek. Certifikace PERM je jedním z kroků k zelené kartě; žádost posuzuje USCIS. Nejedná se o právní poradenství. Zdroj: Ministerstvo práce USA, data zveřejnění OFLC PERM, fiskální roky 2024–2026 (nejnovější rozhodnutí 30. 6. 2026).