Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Business Intelligence Analysts › Mountain View, CA

Business Intelligence Analysts v Mountain View, CA: Mzdy H-1B

32 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Mountain View, CA. Nabízený mediánový základní plat $142 438; střední hodnota $126 000–$201 780.

Žádosti (LCA)32
Medián nabízené mzdy$142 438
Střední část mezd$126 000–$201 780
10.–90. percentil$111 504–$238 000

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$90 000
Úroveň II (kvalifikovaný)$118 022
Úroveň III (zkušený)$142 438
Úroveň IV (plně kompetentní)$220 000

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
ByteDance Inc.7$220 000
Snap Inc.4$142 438
Menlo Security, Inc.3$136 500
Udacity, Inc.2$145 000
Pure Storage, Inc.2$105 000
Omnicell, Inc.2$142 438
Adi Worldlink LLC2$114 777
Samsung Electronics America, Inc.2$150 500
Esperanto Technologies1$180 000
Twilio, Inc.1$207 120
Google LLC1$304 000
Addepar, Inc.1$220 000
Quora, Inc.1$116 043
Alrek Business Solutions Inc1$110 240
Consiga Technologies, Inc1$116 043
Aeva, Inc.1$240 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v Mountain View, CA →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).