Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Construction Managers › Denver, CO

Construction Managers v Denver, CO: Mzdy H-1B

38 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Denver, CO. Nabízený mediánový základní plat $111 793; střední hodnota $93 984–$125 365.

Žádosti (LCA)38
Medián nabízené mzdy$111 793
Střední část mezd$93 984–$125 365
10.–90. percentil$75 000–$145 974

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$75 000
Úroveň II (kvalifikovaný)$108 160
Úroveň III (zkušený)$120 286
Úroveň IV (plně kompetentní)$145 974

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Turner Construction Company8$118 734
M. A. Mortenson Company4$120 286
Shrewsberry & Associates, LLC3$95 000
PCL Construction Services, Inc.2$79 726
PCL Construction, Inc.2$111 884
Abadjis Systems Ltd.2$110 323
Daifuku Airport America Corporation2$145 974
Brinkman Construction, Inc2$106 050
Turner & Townsend, Inc.2$170 000
Atkins North America Inc.1$110 000
361 Degrees1$69 264
Hensel Phelps Construction Co1$74 700
Palace Construction Co., Inc.1$80 000
Prime Data Centers, LLC1$220 000
Eagles Rebar, LLC1—
Burgess Services, LLC1$75 000
Centerre Construction, Inc.1$75 000
Gilmore Construction Corporation1$97 614
Denver Construction Management LLC1$124 992
Accenture Infrastructure and Capital Projects LLC1$190 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v Denver, CO →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).