Domů › Obory › Database Architects › Aurora, IL
Database Architects v Aurora, IL: Mzdy H-1B
24 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Aurora, IL. Nabízený mediánový základní plat $153 650; střední hodnota $142 000–$196 874.
Žádosti (LCA)24
Medián nabízené mzdy$153 650
Střední část mezd$142 000–$196 874
10.–90. percentil$121 200–$214 120
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začátečník) | $87 050 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $119 000 |
| Úroveň III (zkušený) | $145 000 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $196 874 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Trident Seafoods Corporation | 3 | $195 000 |
| Meta Platforms, Inc | 2 | $196 874 |
| Maven Clinic Co | 2 | $145 000 |
| Medline Industries, LP. | 2 | $134 500 |
| Chartar Technologies LLC | 2 | $145 000 |
| DoorDash, Inc. | 1 | $210 000 |
| CMC Materials, Inc. | 1 | $114 899 |
| Chegg, Inc. | 1 | $210 600 |
| Perficient, Inc. | 1 | $150 075 |
| Eficens Systems Inc | 1 | $87 050 |
| PPL Services Corporation | 1 | $153 650 |
| Entegris, Inc. | 1 | $130 783 |
| General Mills, Inc. | 1 | $147 472 |
| Aon Service Corporation | 1 | $160 000 |
| Rad AI, Inc. | 1 | $215 000 |
| Compunnel Software Group, Inc | 1 | $119 000 |
| Akkodis, Inc. | 1 | $191 360 |
| Zenleads, Inc. | 1 | $215 000 |
Názvy pozic
- Data Engineer4
- SAP RTR LEAD and ARCHITECT2
- Data Engineer III2
- Data Architect & Modeler2
- Senior ServiceNow Consultant2
- IT Applications Technical Analyst – BI and Analytics1
- Senior Data Platform Engineer1
- Lead Technical Consultant1
- Lead Data Architect1
- IT Applications Analyst1
- Sr. D&T Analyst – Data Foundations, Consumer1
- Senior Data Architect1
- Senior Data Engineer1
- Database Architect1
- Hybris Development Lead1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).