Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Information Security Analysts › San Ramon, CA

Information Security Analysts v San Ramon, CA: Mzdy H-1B

20 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v San Ramon, CA. Nabízený mediánový základní plat $140 000; střední hodnota $109 444–$164 350.

Žádosti (LCA)20
Medián nabízené mzdy$140 000
Střední část mezd$109 444–$164 350
10.–90. percentil$105 268–$174 766

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$107 500
Úroveň II (kvalifikovaný)$127 442
Úroveň III (zkušený)$160 000
Úroveň IV (plně kompetentní)$172 842

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Wavestrong Inc.10$132 500
Ridgeline, Inc2$172 842
Armanino LLP2$117 471
Experian Information Solutions Inc.2$174 708
Prismss LLC1$110 000
Strategic Staffing Solutions, L.C.1$118 560
Armanino Advisory LLC1$168 700
Meta Platforms, Inc1$239 787

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v San Ramon, CA →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).