Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Mechanical Engineers › Menlo Park, CA

Mechanical Engineers v Menlo Park, CA: Mzdy H-1B

73 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Menlo Park, CA. Nabízený mediánový základní plat $135 000; střední hodnota $109 092–$174 750.

Žádosti (LCA)73
Medián nabízené mzdy$135 000
Střední část mezd$109 092–$174 750
10.–90. percentil$98 893–$222 247

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$102 336
Úroveň II (kvalifikovaný)$126 131
Úroveň III (zkušený)$162 596
Úroveň IV (plně kompetentní)$213 291

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Mainspring Energy, Inc.29$120 000
Meta Platforms, Inc20$213 594
Pacific Biosciences of California, Inc.4$150 374
Intellectt, Inc.3$106 080
InforMed Data Systems Inc.2$124 531
CyteSi Inc.2$100 000
AiFi Inc.1$148 096
Eigen Biosciences, Inc.1$130 000
Exponent, Inc.1$120 000
Agileitservice LLC.1$89 856
Chewie Labs Inc.1$148 000
Portola Medical 2, LLC1$130 000
Talis Biomedical Corporation1$93 590
Medical Devices Corner Inc.1$92 955
RIOS Intelligent Machines, Inc.1$200 000
Xscape Photonics Inc.1$170 000
Intersect ENT, Inc.1$104 062
Tor 7, inc.1$128 000
Element Energy, Inc.1$140 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v Menlo Park, CA →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).