Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Software Developers › East Palo Alto, CA

Software Developers v East Palo Alto, CA: Mzdy H-1B

1 093 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v East Palo Alto, CA. Nabízený mediánový základní plat $177 600; střední hodnota $148 400–$202 626.

Žádosti (LCA)1 093
Medián nabízené mzdy$177 600
Střední část mezd$148 400–$202 626
10.–90. percentil$147 368–$223 700

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$148 400
Úroveň II (kvalifikovaný)$188 900
Úroveň III (zkušený)$223 700
Úroveň IV (plně kompetentní)$247 600

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Amazon Development Center U.S., Inc.541$168 000
Amazon.com Services LLC288$192 150
Amazon Web Services, Inc.235$170 000
Nclusion, Inc.10$200 000
Amazon Data Services, Inc9$204 100
Amazon Advertising LLC3$180 960
Annapurna Labs Inc.2$175 800
fastviewai, Inc.1$200 000
Black Arrow Labs Inc.1$200 000
Nu North America, Inc. FKA Cognitect Inc.1$276 000
Atlassian US, Inc.1$180 000
Nu North America, Inc.1$288 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v East Palo Alto, CA →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).