Domů › Obory › Software Developers › Hapeville, GA
Software Developers v Hapeville, GA: Mzdy H-1B
41 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v Hapeville, GA. Nabízený mediánový základní plat $104 000; střední hodnota $99 009–$107 150.
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začátečník) | $83 500 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $105 228 |
| Úroveň III (zkušený) | $130 710 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Xebia USA Inc. | 8 | $105 248 |
| Techster Solutions, Inc | 4 | $106 500 |
| Nam Technologies Inc. | 3 | $102 200 |
| Amex Systems Inc | 2 | $81 800 |
| Conflux Systems Inc | 2 | $105 230 |
| Lex Nimble Solutions Inc | 2 | $109 283 |
| Kuebiko Inc | 1 | $99 008 |
| Delta System & Software, Inc. | 1 | $99 008 |
| Samprasoft LLC | 1 | $99 008 |
| Inteli Platforms Inc. | 1 | $99 008 |
| Gateway Solutions, Inc. | 1 | $99 010 |
| Premier IT Solutions, LLC | 1 | $104 000 |
| Horizon Softech Inc | 1 | $102 877 |
| Cyber Infotech LLC | 1 | $83 500 |
| Apptrics, LLC | 1 | $103 000 |
| Artificial Inventions LLC | 1 | $83 325 |
| Cloud Nine Tek LLC | 1 | $102 877 |
| iMINDS Technology Systems Inc | 1 | $89 980 |
| ICSA Inc | 1 | $105 227 |
| Donato Technologies Inc | 1 | $105 227 |
| Vastika, Inc. | 1 | $89 440 |
| SupraSoft, Inc. | 1 | $109 283 |
| IT Cats LLC | 1 | $110 000 |
| Mphasis Corporation | 1 | $145 000 |
| Leading Edge Solutions LLC | 1 | $130 710 |
| Technical Frontiers, Inc. | 1 | $109 283 |
Názvy pozic
- Software Developer12
- Senior DevOps Engineer6
- Android Software Developer2
- Java Developer2
- Software Engineer2
- Cloud Developer2
- Senior Developer1
- SAP Consultant1
- Developer1
- Sr. Software Developer1
- Senior Software Engineer1
- Cloud DevOps Engineer1
- Data Engineer1
- UI Developer1
- Senior Consultant1
Sponzoři H-1B v Hapeville, GA →
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).