Data o mzdách pro víza H-1B

Domů › Obory › Software Developers › West Valley City, UT

Software Developers v West Valley City, UT: Mzdy H-1B

41 žádostí o pracovní podmínky pro toto povolání s pracovištěm v West Valley City, UT. Nabízený mediánový základní plat $122 400; střední hodnota $105 000–$144 955.

Žádosti (LCA)41
Medián nabízené mzdy$122 400
Střední část mezd$105 000–$144 955
10.–90. percentil$96 387–$163 500

Podle úrovně mzdy

Úroveň mzdyMediánová mzda
Úroveň I (začátečník)$72 114
Úroveň II (kvalifikovaný)$104 750
Úroveň III (zkušený)$128 024
Úroveň IV (plně kompetentní)$145 328

Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.

Zaměstnavatelé

ZaměstnavatelLCAMediánová mzda
Motorola Solutions, Inc.13$96 387
IHC Health Services, Inc.8$128 887
Boart Longyear Company4$129 000
Merkle Inc.4$185 374
Harmon City, Inc.2$118 700
OneMain General Services Corporation2$144 955
Microsoft Corporation1$124 000
Clicklease LLC1$100 000
Utah Housing Corporation1$111 800
Yelp Inc.1$163 500
Persistent Systems, Inc.1$96 387
Snap Finance, LLC.1$156 135
Mplicit, Inc.1$110 000
Devbytes Inc1$105 000

Názvy pozic

Sponzoři H-1B v West Valley City, UT →

Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).