AI Researcher: Mzdy H-1B
58 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice AI Researcher. Nabízený mediánový základní plat $212 300; střední hodnota $171 300–$265 000.
Žádosti (LCA)58
Medián nabízené mzdy$212 300
Střední část mezd$171 300–$265 000
10.–90. percentil$146 960–$346 400
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Cisco Systems, Inc. | 14 | $190 350 |
| Sony Electronics Inc. | 4 | $181 900 |
| Workato Inc. | 4 | $360 000 |
| Tavus Inc. | 3 | $225 000 |
| FL2024-008, Inc. | 3 | $340 000 |
| Mistral AI, Inc. | 2 | $344 000 |
| Mighty Computing, Inc. | 2 | $230 000 |
| DRW Associates, LLC | 2 | $218 893 |
| WorkCo International LLC | 2 | $170 000 |
| Traversal, Inc. | 2 | $242 500 |
| Ericsson Inc. | 1 | $142 000 |
| INFUSE, Inc. | 1 | $108 000 |
| Shell International Exploration and Production Inc. | 1 | $127 000 |
| Together Computer, Inc. | 1 | $211 432 |
| Thuli Studios, Inc. | 1 | $100 000 |
| Fireworks.ai, Inc. | 1 | $290 000 |
| Autodesk, Inc. | 1 | $179 837 |
| Fin Bone LLC | 1 | $400 000 |
| Chai Research Corp | 1 | — |
| Writer, Inc. | 1 | $265 000 |
| Flapping Airplanes, Inc. | 1 | $285 000 |
| Netflix, Inc. | 1 | $184 018 |
| Amplifier Health, Inc. | 1 | $150 000 |
| Atlassian US, Inc. | 1 | $171 000 |
| WizardQuant LLC | 1 | $300 000 |
| Testgram Inc | 1 | — |
| Avm, L.P. | 1 | $150 000 |
| Playerzero, Inc | 1 | $300 000 |
| Vatic Labs Operations, LLC | 1 | $265 000 |
| Balyasny Asset Management, L.P. | 1 | $185 000 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začátečník) | $181 900 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $175 418 |
| Úroveň III (zkušený) | $211 866 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $275 000 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 1 | $142 000 |
| FY2024 | 5 | $181 900 |
| FY2025 | 17 | $211 432 |
| FY2026 | 30 | $230 000 |
Města
- San Francisco, CA21
- Palo Alto, CA7
- New York, NY5
- Sunnyvale, CA3
- Redwood City, CA3
- Holmdel, NJ3
- San Jose, CA3
- Santa Clara, CA2
- Boca Raton, FL2
- Houston, TX1
- Philadelphia, PA1
- Cambridge, MA1
- Seattle, WA1
- Somerville, MA1
- West Hollywood, CA1
- Milpitas, CA1
- Los Angeles, CA1
- Rockville, MD1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).