Domů › Pozice › Business Analyst III
Business Analyst III: Mzdy H-1B
312 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Business Analyst III. Nabízený mediánový základní plat $120 047; střední hodnota $109 816–$139 100.
Žádosti (LCA)312
Medián nabízené mzdy$120 047
Střední část mezd$109 816–$139 100
10.–90. percentil$95 139–$149 760
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| Amazon.com Services LLC | 210 | $125 000 |
| Amazon Web Services, Inc. | 16 | $136 712 |
| Avnet, Inc. | 5 | $112 944 |
| Elevance Health, Inc. | 4 | $94 080 |
| Siri Infosolutions Inc. | 4 | $85 000 |
| ZeOmega Inc | 3 | $100 318 |
| Pillpack LLC | 3 | $132 800 |
| Adventist Health System Sunbelt Healthcare Corp | 3 | $107 744 |
| Icw Group Holdings, Inc. | 3 | $103 792 |
| Amazon Data Services, Inc | 3 | $127 100 |
| Eniac Systems, Inc | 3 | $110 000 |
| DISH Network LLC | 3 | $72 738 |
| Thermo Fisher Scientific Inc. | 3 | $94 037 |
| Amazon Development Center U.S., Inc. | 2 | $119 355 |
| Dawn Food Products, Inc. | 2 | $130 456 |
| Intellectt, Inc. | 2 | $108 160 |
| Osceola Staffing Holdings, LLC | 2 | $139 646 |
| Amazon Advertising LLC | 2 | $147 212 |
| Entergy Services, LLC | 2 | $76 066 |
| Dignity Health | 2 | $123 914 |
| LexisNexis Risk Solutions, Inc. | 2 | $99 251 |
| Zions Bancorporation, N.A. | 2 | $80 475 |
| Applied Medical Resources Corporation | 1 | $122 000 |
| Inrika Inc | 1 | $92 810 |
| DaVita, Inc. | 1 | $74 027 |
| HealthRIGHT 360 | 1 | $86 000 |
| FBG Enterprises Opco, LLC | 1 | $152 000 |
| Blue Cross Blue Shield of Michigan | 1 | $115 631 |
| Local Initiative Health Authority for Los Angeles County | 1 | $115 249 |
| F5, Inc. | 1 | $111 705 |
| Sai Technologies, LLC. | 1 | $99 000 |
| Novo Nordisk, Inc. | 1 | $145 000 |
| Credit One Bank, N.A. | 1 | $85 600 |
| Old Dominion Freight Line, Inc. | 1 | $112 570 |
| Endurance Services Limited | 1 | $141 000 |
| Centene Management Company, LLC | 1 | $87 474 |
| Trek Bicycle Corporation | 1 | $142 000 |
| SAIF Corporation | 1 | $100 838 |
| Genius Minds LLC | 1 | $110 000 |
| TMNA Services, LLC | 1 | $109 816 |
| Wolters Kluwer DXG U.S., Inc. | 1 | $97 504 |
| IQLogg, Inc. | 1 | $83 200 |
| Bluescape LLC | 1 | $96 000 |
| Wolters Kluwer United States Inc. | 1 | $117 300 |
| Adbakx LLC | 1 | $90 000 |
| CareSource Management Services, LLC | 1 | $139 738 |
| The University of Texas Rio Grande Valley | 1 | $65 123 |
| Truist Bank | 1 | $141 000 |
| First Citizens Bank and Trust Co. | 1 | $118 772 |
| Private National Mortgage Acceptance Company, LLC | 1 | $80 000 |
| University of Pittsburgh | 1 | $84 050 |
| TransGlobal Insurance Agency, Inc. | 1 | — |
| The Elevance Health Companies, Inc. | 1 | $97 472 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $87 000 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $100 838 |
| Úroveň III (zkušený) | $122 400 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $133 000 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 64 | $118 200 |
| FY2024 | 104 | $121 100 |
| FY2025 | 88 | $118 518 |
| FY2026 | 53 | $125 700 |
Města
- Seattle, WA62
- Bellevue, WA37
- Nashville, TN23
- New York, NY21
- Austin, TX20
- Atlanta, GA13
- Arlington, VA11
- Dallas, TX9
- Chicago, IL8
- Santa Clara, CA6
- Phoenix, AZ5
- Irving, TX4
- Houston, TX4
- Plano, TX3
- San Francisco, CA3
- Altamonte Springs, FL3
- Santa Monica, CA3
- Albany, NY3
- Englewood, CO3
- Boston, MA3
- New Albany, OH3
- Jersey City, NJ3
- San Diego, CA3
- Jackson, MI2
- Mason, OH2
- Concord, NC2
- Bakersfield, CA2
- Pittsburgh, PA2
- Sunnyvale, CA2
- Charlotte, NC2
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).