Domů › Pozice › Business Director
Business Director: Mzdy H-1B
62 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Business Director. Nabízený mediánový základní plat $166 858; střední hodnota $149 594–$215 822.
Žádosti (LCA)62
Medián nabízené mzdy$166 858
Střední část mezd$149 594–$215 822
10.–90. percentil$98 000–$240 000
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| Capital One, National Association | 24 | $161 000 |
| Capital One Services, LLC | 8 | $153 588 |
| The Barbarian Group, LLC | 7 | $240 000 |
| Webber Infrastructure Management U.S., Inc. | 5 | $219 492 |
| Anomaly Partners LLC | 4 | $217 500 |
| D&M Aviation LLC | 3 | $72 800 |
| Urbe Partners Inc | 2 | $98 000 |
| Gander Inc | 1 | $170 000 |
| Hays U.S. Corporation | 1 | $81 000 |
| TBWA Worldwide Inc. | 1 | $170 000 |
| GTC Vorro Environmental Services, LLC | 1 | $184 000 |
| Uribe Partners Inc. | 1 | $98 000 |
| Sandbox Digital | 1 | — |
| Uncommon Creative Studio USA Inc. | 1 | $190 000 |
| Gian Tech America Inc | 1 | $163 446 |
| Exceptional Brands Group USA INC (EBG US) | 1 | $76 128 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začátečník) | $78 564 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $185 000 |
| Úroveň III (zkušený) | $170 872 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $163 929 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 17 | $149 594 |
| FY2024 | 12 | $151 622 |
| FY2025 | 20 | $170 186 |
| FY2026 | 11 | $177 100 |
Města
- New York, NY16
- McLean, VA16
- Richmond, VA6
- Plymouth, MI4
- Bellevue, WA3
- Plano, TX3
- The Woodlands, TX2
- Brooklyn, NY1
- San Francisco, CA1
- Houston, TX1
- Orlando, FL1
- Florida, FL1
- Miami, FL1
- Laguna Beacg, CA1
- Jeffersonville, IN1
- Austin, TX1
- San Jose, CA1
- Chicago, IL1
- Girdwood, AK1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).