Domů › Pozice › Business Intelligence Specialist
Business Intelligence Specialist: Mzdy H-1B
110 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Business Intelligence Specialist. Nabízený mediánový základní plat $92 300; střední hodnota $81 816–$109 232.
Žádosti (LCA)110
Medián nabízené mzdy$92 300
Střední část mezd$81 816–$109 232
10.–90. percentil$72 500–$120 000
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| NTT DATA Americas, Inc. | 16 | $104 022 |
| Kaizen Technologies Inc | 13 | $92 000 |
| AlixPartners, LLP | 5 | $79 456 |
| Northwell Health | 4 | $87 860 |
| University of California, Berkeley | 3 | $85 692 |
| NTT DATA Services, LLC | 3 | $75 837 |
| University of California, Los Angeles | 3 | $119 832 |
| SRT Berry LLC | 3 | $133 120 |
| 314e Corporation | 2 | $115 000 |
| Smacforce Consulting LLC | 2 | $86 750 |
| Cloud Revolute Inc | 2 | $98 000 |
| Arkansas Department of Transformation and Shared Services | 2 | $62 697 |
| First Capitol Consulting, Inc | 2 | $72 500 |
| City of Corpus Christi | 2 | $73 595 |
| Richmond Green Inc | 2 | $83 065 |
| Ven Soft LLC | 2 | $118 518 |
| Nebraska Organ Recovery System | 2 | $72 259 |
| Advanta US LLC | 2 | $68 000 |
| Cira Tek Inc | 2 | $91 562 |
| Compunnel Software Group, Inc | 2 | $125 000 |
| ERBA Solutions LLC | 2 | $109 000 |
| Cloud Analytix Inc | 1 | $94 000 |
| The University of Arizona | 1 | $59 450 |
| Virtual Networx Inc. | 1 | $94 100 |
| CARFAX, Inc. | 1 | $85 000 |
| FPT USA Corporation | 1 | $138 000 |
| CRH Americas, Inc. | 1 | $107 744 |
| Machine Intelligence Technologies LLC | 1 | $58 178 |
| Gutchess Lumber Co., Inc. | 1 | $70 000 |
| Southern Illinois University School of Medicine | 1 | $80 340 |
| Twilnet LLC | 1 | $66 269 |
| Fort Belknap Planning and Development Corporation | 1 | $131 537 |
| Fownes Brothers LLC | 1 | $150 000 |
| Fownes Brothers & Company, Inc. | 1 | $150 000 |
| TD Bank, National Association | 1 | $120 000 |
| Saansol Inc. | 1 | $92 100 |
| Ryan Specialty, LLC | 1 | $104 000 |
| White & Case LLP | 1 | $109 000 |
| Yata Consulting Solutions LLC. | 1 | $112 000 |
| Amplifon (USA), Inc. | 1 | $100 000 |
| Swartek Corporation | 1 | $83 429 |
| AbbVie US LLC | 1 | $150 000 |
| Haveyoumet, Inc. | 1 | $82 763 |
| Saipro Systems LLC | 1 | $83 200 |
| University of Oklahoma Health Sciences Center | 1 | $72 500 |
| Digital Technologies LLC | 1 | $73 154 |
| Captive-Aire Systems, Inc. | 1 | $149 000 |
| Apex IT Services, LLC | 1 | $96 059 |
| Virtual Reality Technologies LLC | 1 | $73 154 |
| Leverage Technologies Inc | 1 | $77 147 |
| Global GP LLC | 1 | $90 231 |
| CSL Berkshire Operating Company, LLC | 1 | $105 000 |
| Everest Campus Services Company LLC | 1 | $98 115 |
| Chatsworth Products, Inc. | 1 | $91 083 |
| Kariera Tech LLC | 1 | $106 000 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $75 345 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $92 070 |
| Úroveň III (zkušený) | $108 372 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $133 120 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 24 | $92 000 |
| FY2024 | 23 | $93 517 |
| FY2025 | 40 | $92 300 |
| FY2026 | 19 | $96 059 |
Města
- New York, NY7
- Jacksonville, FL5
- Los Angeles, CA4
- Alpharetta, GA3
- Indianapolis, IN3
- Berkeley, CA3
- Tracy, CA3
- Topeka, KS3
- Frisco, TX3
- Jersey City, NJ3
- Plainsboro, NJ3
- San Antonio, TX3
- Addison, TX2
- Atlanta, GA2
- Mount Laurel, NJ2
- Farmers Branch, TX2
- Providence, RI2
- Little Rock, AR2
- New Hyde Park, NY2
- Carmel, IN2
- McKinney, TX2
- Oaks, PA2
- Richardson, TX2
- Corpus Christi, TX2
- Liberty Hill, TX2
- Buffalo, NY2
- Omaha, NE2
- Bryan, TX2
- Austin, TX2
- Portland, OR1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).