Domů › Pozice › Senior Solutions Architect
Senior Solutions Architect: Mzdy H-1B
383 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Senior Solutions Architect. Nabízený mediánový základní plat $157 075; střední hodnota $136 916–$180 000.
Žádosti (LCA)383
Medián nabízené mzdy$157 075
Střední část mezd$136 916–$180 000
10.–90. percentil$118 184–$199 036
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| Snowflake Inc. | 27 | $160 000 |
| Databricks, Inc. | 17 | $156 998 |
| Perficient, Inc. | 16 | $177 500 |
| Mongodb, Inc. | 11 | $163 207 |
| NVIDIA Corporation | 10 | $182 000 |
| Humana Inc. | 9 | $140 000 |
| Frost Bank | 6 | $193 400 |
| Akamai Technologies, Inc. | 6 | $148 252 |
| LandisGyr Technology, Inc. | 5 | $124 000 |
| 7-Eleven, Inc. | 5 | $123 759 |
| Martin Marietta Materials, Inc. | 5 | $130 330 |
| Ryder System, Inc. | 4 | $131 611 |
| Wintrust Financial Corporation | 4 | $164 666 |
| Likewize Device Protection, LLC | 4 | $140 000 |
| Boys & Girls Clubs of America | 4 | $120 500 |
| Confluent, Inc. | 4 | $187 382 |
| Trace3, LLC | 3 | $200 000 |
| Elasticsearch, Inc. | 3 | $162 260 |
| Appridat Solutions LLC | 3 | $106 870 |
| Innova Solutions, Inc. | 3 | $120 328 |
| Nova Credit, Inc. | 3 | $167 450 |
| Atos Syntel Inc | 3 | $138 300 |
| TCG Digital Solutions LLC | 3 | $103 000 |
| Jones Lang LaSalle Americas, Inc. | 3 | $144 265 |
| Qualtrics, LLC | 3 | $186 500 |
| Gurucul Solutions, LLC | 3 | $130 499 |
| Federal Express Corporation | 3 | $109 886 |
| Temporal Technologies, Inc. | 3 | $140 963 |
| HYPR Corp | 3 | $192 500 |
| Spencer Gifts LLC | 2 | $176 052 |
| Model N, Inc | 2 | $165 386 |
| Kineo Group Inc. | 2 | $107 500 |
| APEX Analytix, LLC | 2 | $147 045 |
| Focal Systems, Inc. | 2 | $120 000 |
| Presidio Networked Solutions, LLC | 2 | $188 750 |
| Amplitude, Inc. | 2 | $144 843 |
| Orasys, LLC | 2 | $114 000 |
| EDI-Matrix, LLC | 2 | $120 000 |
| Nokia of America Corporation | 2 | $230 000 |
| Castro International Consulting, Inc. | 2 | $145 000 |
| FedEx Corporate Services, Inc. | 2 | $140 135 |
| Spirent Communications, Inc. | 2 | $185 796 |
| Palo Alto Networks, Inc. | 2 | $165 443 |
| IBM Corporation | 2 | $152 170 |
| Software AG USA, Inc. | 2 | $176 194 |
| UneeQ, Inc. | 2 | $166 000 |
| Astir Technologies, LLC | 2 | $115 500 |
| Cloudera, Inc. | 2 | $203 958 |
| Wabtec US Rail, Inc. | 2 | $130 208 |
| Yotta Tech Ports Inc | 2 | $125 550 |
| Ford Motor Credit Company LLC | 2 | $133 004 |
| Workato Inc. | 2 | $129 615 |
| Data Science Dojo, LLC | 2 | $150 000 |
| WGU Corporation | 2 | $200 200 |
| Advanced Traffic Solutions, LLC | 2 | $166 400 |
| Insperity Services, L.P. | 2 | $169 110 |
| PetSmart LLC | 2 | $157 934 |
| Orion Systems Integrators LLC | 2 | $137 200 |
| Ciroos, Inc. | 2 | $205 625 |
| The Reinalt-Thomas Corporation | 2 | $149 230 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $111 500 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $132 870 |
| Úroveň III (zkušený) | $150 000 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $164 900 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 101 | $160 000 |
| FY2024 | 112 | $152 493 |
| FY2025 | 92 | $153 586 |
| FY2026 | 65 | $165 547 |
Města
- San Francisco, CA15
- Plano, TX15
- Alpharetta, GA12
- Irving, TX12
- Austin, TX9
- Frisco, TX9
- Chicago, IL9
- San Jose, CA7
- Bellevue, WA6
- San Antonio, TX6
- Raleigh, NC6
- Dallas, TX6
- San Mateo, CA5
- Louisville, KY5
- Santa Clara, CA5
- Atlanta, GA5
- Redmond, WA5
- Denver, CO5
- Phoenix, AZ4
- Seattle, WA4
- Greensboro, NC4
- New York, NY4
- Cumming, GA4
- Salt Lake City, UT4
- Scottsdale, AZ3
- Franklin, TN3
- Pleasanton, CA3
- Rosemont, IL3
- Irvine, CA3
- Washington, DC3
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).