Domů › Pozice › Software Quality Assurance Analyst and Tester
Software Quality Assurance Analyst and Tester: Mzdy H-1B
808 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Software Quality Assurance Analyst and Tester. Nabízený mediánový základní plat $94 058; střední hodnota $83 533–$106 454.
Žádosti (LCA)808
Medián nabízené mzdy$94 058
Střední část mezd$83 533–$106 454
10.–90. percentil$75 299–$129 792
Advokát pro imigraci, personalista nebo zaměstnavatel? Představte své služby na vrchu této stránky – $99 na 30 dní →
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| LTIMindtree Limited | 304 | $94 807 |
| Compunnel Software Group, Inc | 128 | $100 000 |
| HTC Global Services Inc. | 59 | $89 045 |
| Apple Inc. | 54 | $152 400 |
| Hexaware Technologies, Inc. | 29 | $94 058 |
| Maveric NXT Inc. | 27 | $81 328 |
| Horizon International Trd. Inc. | 17 | — |
| Tata Elxsi Limited | 14 | $85 530 |
| Cascades Data Solutions Inc. | 9 | $94 058 |
| Infinite Computer Solutions, Inc. | 8 | $145 000 |
| JKV International LLC | 7 | — |
| LTM Limited | 6 | $82 348 |
| Ascend Technology Inc. | 5 | $141 107 |
| Zensar Technologies, Inc. | 5 | $86 341 |
| Maxima Consulting, Inc. | 4 | $93 766 |
| Information Data Systems Inc. | 4 | $82 500 |
| XIT Solutions Inc. | 4 | $72 550 |
| Megan Soft VA | 4 | $85 571 |
| Banking Soft Solutions LLC | 3 | $85 280 |
| i-Services Inc | 3 | — |
| Hiq Technologies LLC. | 3 | $85 000 |
| ESK Group Inc | 3 | $66 000 |
| Crystal Data, LLC | 3 | $94 000 |
| Megan Soft, Inc. | 3 | $85 800 |
| Tanisha Systems Inc | 3 | $113 300 |
| MERP Systems, Inc. | 3 | $103 840 |
| Echelon IT, Inc. | 2 | $94 516 |
| Soniks Consulting LLC | 2 | $74 381 |
| Invictus Infotech LLC | 2 | $97 250 |
| Tejetus Corporation | 2 | $59 000 |
| SMG Global Circuits, Inc. | 2 | $69 500 |
| Shakti Group Inc. | 2 | $85 250 |
| Neon IT LLC | 2 | $81 328 |
| Technology Professionals Group Inc. | 2 | $86 550 |
| M3bi LLC | 2 | $86 500 |
| Equi-Tek LLC. | 2 | $88 250 |
| U.S. HI-Tech solutions, Inc. | 2 | $129 060 |
| Omni Inclusive, LLC | 2 | $85 571 |
| Decision Six Inc | 2 | $86 611 |
| Visys Cloud Solutions LLC | 2 | $101 982 |
| Emtec Application Services Inc. | 1 | $85 000 |
| Larsen & Toubro Infotech Limited | 1 | $110 000 |
| Cablevision Lightpath LLC | 1 | $130 000 |
| Innovative Business Concepts Inc. | 1 | $140 000 |
| Kaar Technologies, Inc. | 1 | $74 381 |
| RxCloud | 1 | $102 835 |
| Acciva Techno Soft Inc | 1 | $75 300 |
| Atmecs Global Inc. | 1 | $90 000 |
| Akinfosystem | 1 | $82 000 |
| Technocrat, Inc. | 1 | $93 475 |
| Gateway Solutions, Inc. | 1 | $73 200 |
| Comtec Consultants, Inc. | 1 | $91 000 |
| Sri Technologies, Inc. | 1 | $83 200 |
| Ratna Global Technologies Inc | 1 | $112 299 |
| Infomatics Corp | 1 | $85 925 |
| Wenable, Inc. | 1 | $74 277 |
| Vied Technologies, Inc. | 1 | $94 058 |
| Yashco Systems, Inc. | 1 | $99 840 |
| Fidelis Software Solutions LLC | 1 | $94 100 |
| A-1 Consulting, Inc. | 1 | $85 925 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|
| Úroveň I (začátečník) | $76 000 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $93 180 |
| Úroveň III (zkušený) | $100 984 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $148 400 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|
| FY2023 | 92 | $86 611 |
| FY2024 | 217 | $91 000 |
| FY2025 | 247 | $99 736 |
| FY2026 | 212 | $95 097 |
Města
- Irving, TX38
- Dallas, TX34
- Bellevue, WA34
- Atlanta, GA33
- Cupertino, CA32
- Milwaukee, WI24
- San Diego, CA22
- Austin, TX21
- Hartford, CT17
- Tampa, FL15
- Alpharetta, GA15
- Belmont, MA14
- Plano, TX13
- Houston, TX12
- McLean, VA12
- New York, NY12
- Frisco, TX11
- Bloomington, IL11
- Jacksonville, FL10
- San Jose, CA10
- Westlake, TX10
- Troy, MI9
- Phoenix, AZ9
- Sunnyvale, CA9
- Omaha, NE8
- Jersey City, NJ8
- Philadelphia, PA8
- Chicago, IL8
- Durham, NC7
- Dulles, VA7
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).