Domů › Pozice › Sr. IT Business Analyst
Sr. IT Business Analyst: Mzdy H-1B
58 žádostí o pracovní podmínky využilo název pozice Sr. IT Business Analyst. Nabízený mediánový základní plat $89 648; střední hodnota $86 403–$113 381.
Žádosti (LCA)58
Medián nabízené mzdy$89 648
Střední část mezd$86 403–$113 381
10.–90. percentil$80 787–$135 882
Zaměstnavatelé
| Zaměstnavatel | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| S2 IT Group LLC | 35 | $88 317 |
| Coolsoft LLC | 3 | $96 720 |
| Becton, Dickinson and Company | 3 | $164 000 |
| BJ's Wholesale Club, Inc. | 2 | $120 957 |
| Big Apple Infotech, LLC | 1 | $104 000 |
| Synapse Tech Services Inc. | 1 | $81 182 |
| Dynamic Technology Inc. | 1 | $78 000 |
| Herc Rentals Employee Services LLC | 1 | $80 988 |
| MacroGenics, Inc. | 1 | $135 283 |
| Implesys Corporation | 1 | $104 416 |
| Sealed Air Corporation (US) | 1 | $128 224 |
| S2Integrators LLC | 1 | $120 000 |
| Genius Business Solutions Inc. | 1 | $106 000 |
| Group Health Plan, Inc. | 1 | $94 619 |
| Dairy Farmers of America, Inc. | 1 | $158 153 |
| National General Management Corp | 1 | $120 107 |
| Rust-Oleum Corporation | 1 | $138 715 |
| Abbott Laboratories | 1 | $135 000 |
| Commission on Medical Care | 1 | $130 541 |
Podle úrovně mzdy
| Úroveň mzdy | Mediánová mzda |
|---|---|
| Úroveň I (začátečník) | $164 000 |
| Úroveň II (kvalifikovaný) | $86 403 |
| Úroveň III (zkušený) | $113 381 |
| Úroveň IV (plně kompetentní) | $130 541 |
Department of Labor stanovuje čtyři úrovně převažující mzdy pro každé povolání a oblast, od Úrovně I (začátečník) po Úroveň IV (plně kompetentní). Zaměstnavatel zvolí úroveň odpovídající požadavkům pozice.
Podle fiskálního roku
| Fiskální rok | LCA | Mediánová mzda |
|---|---|---|
| FY2023 | 18 | $80 888 |
| FY2024 | 21 | $104 416 |
| FY2025 | 18 | $108 690 |
| FY2026 | 1 | $130 541 |
Města
- Alpharetta, GA35
- Franklin Lakes, NJ3
- Irving, TX2
- Georgetown, KY1
- Columbus, OH1
- Philadelphia, PA1
- Bonita Springs, FL1
- West Chester, OH1
- Rockville, MD1
- Sandy Springs, GA1
- Charlotte, NC1
- Atlanta, GA1
- Moline, IL1
- Richfield, MN1
- Kansas City, KS1
- Lewis Center, OH1
- Vernon Hills, IL1
- Albany, NY1
- Waukegan, IL1
- Frankfort, KY1
- Fairfield, CA1
Platy jsou spodní hranicí nabízené mzdy u každé žádosti, přepočtené na roční částku; statistiky zahrnují pouze certifikované žádosti pro plný úvazek. LCA není schválení víza a jedna LCA může pokrývat více pozic. Zdroj: U.S. Department of Labor, OFLC LCA Disclosure Data, fiskální roky 2023–2026 (poslední rozhodnutí 30. 6. 2026).