خانه › کارفرمایان › 7-Eleven, Inc. › Senior Software Engineer
حقوق H-1B برای Senior Software Engineer در 7-Eleven, Inc.
47 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Senior Software Engineer در 7-Eleven, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $134,992؛ نیمه میانی $117,972 تا $142,330.
درخواستها (LCAs)47
حقوق پیشنهادی میانی$134,992
نیمه میانی حقوقها$117,972–$142,330
صدک ۱۰ تا ۹۰$109,687–$149,781
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 22 | $134,992 |
| سال مالی 2024 | 7 | $139,464 |
| سال مالی 2025 | 9 | $149,781 |
| سال مالی 2026 | 9 | $120,494 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $120,494–$210,000 سطح IV | Irving, TX | 22 ژوئن 2026 | 5 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $129,042–$210,000 | Irving, TX | 8 آوریل 2026 | 27 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,687–$210,000 | Irving, TX | 6 آوریل 2026 | 30 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $109,687–$210,000 | Irving, TX | 27 فوریه 2026 | 31 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $120,494–$210,000 سطح IV | Irving, TX | 23 ژانویه 2026 | 10 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $142,184–$210,000 | Irving, TX | 18 دسامبر 2025 | 24 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $112,923–$210,000 سطح II | Irving, TX | 18 دسامبر 2025 | 2 مه 2026 | تأیید شده |
| $142,477–$210,000 | Irving, TX | 5 نوامبر 2025 | 10 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $109,687–$210,000 | Irving, TX | 5 نوامبر 2025 | 10 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $146,015–$210,000 | Irving, TX | 27 اوت 2025 | 8 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $146,015–$210,000 | Irving, TX | 17 ژوئیه 2025 | 28 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $103,230–$210,000 | Irving, TX | 2 ژوئیه 2025 | 21 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $142,477–$210,000 | Irving, TX | 25 ژوئن 2025 | 15 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $149,781–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 24 ژانویه 2025 | 20 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $149,781–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 14 ژانویه 2025 | 24 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $149,781–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 10 دسامبر 2024 | 23 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $149,781–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 28 اکتبر 2024 | 11 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $155,118–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 24 سپتامبر 2024 | 14 مارس 2025 | تأیید شده |
| $149,781–$201,653 سطح IV | Irving, TX | 18 سپتامبر 2024 | 11 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $152,000 سطح IV | Irving, TX | 18 ژوئیه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $154,904 سطح IV | Irving, TX | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 13 مارس 2024 | 25 مارس 2024 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 23 اکتبر 2023 | 30 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 18 اکتبر 2023 | 30 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 3 اکتبر 2023 | 9 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 5 سپتامبر 2023 | 25 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $132,100–$187,918 | Irving, TX | 17 ژوئیه 2023 | 30 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $139,464–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 14 ژوئیه 2023 | 31 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$200,340 سطح IV | Irving, TX | 28 ژوئن 2023 | 28 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $117,972–$187,918 | Irving, TX | 27 ژوئن 2023 | 10 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $117,972–$187,918 | Irving, TX | 9 ژوئن 2023 | 9 اوت 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$162,700 سطح IV | Irving, TX | 2 مه 2023 | 5 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $116,938–$140,000 سطح III | Irving, TX | 19 آوریل 2023 | 26 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 27 مارس 2023 | 10 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $108,202–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 27 مارس 2023 | 10 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $117,972–$187,918 | Irving, TX | 14 فوریه 2023 | 5 مارس 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 9 فوریه 2023 | 20 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $117,972–$200,340 | Irving, TX | 19 ژانویه 2023 | 25 مه 2023 | تأیید شده |
| $98,904–$144,606 سطح II | Irving, TX | 13 ژانویه 2023 | 8 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 23 نوامبر 2022 | 26 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $98,904–$164,818 سطح II | Irving, TX | 14 نوامبر 2022 | 14 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 10 نوامبر 2022 | 21 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,992–$187,919 سطح IV | Irving, TX | 10 نوامبر 2022 | 20 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 9 نوامبر 2022 | 21 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 9 نوامبر 2022 | 14 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,992–$187,918 سطح IV | Irving, TX | 6 نوامبر 2022 | 15 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,992–$187,919 سطح IV | Irving, TX | 30 سپتامبر 2022 | 30 مارس 2023 | تأیید شده |
Senior Software Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در 7-Eleven, Inc.
- Software Engineer II$116,938
- Software Engineer$115,357
- Sr. Software Engineer$139,464
- Manager, Software Engineering$144,310
- Manager, Software Engineer$134,992
- Mgr Software Engineering$136,136
- Sr. Product Manager$144,310
- Software Developer$116,938
- Sr. Manager, Software Engineering$161,254
- Senior Financial Analyst$80,267
- Senior Solutions Architect$123,759
- Software Engineer I$91,135
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).