خانه › کارفرمایان › Apple Inc. › AR/VR SW Development
حقوق H-1B برای AR/VR SW Development در Apple Inc.
63 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی AR/VR SW Development در Apple Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $157,800؛ نیمه میانی $147,400 تا $184,560.
درخواستها (LCAs)63
حقوق پیشنهادی میانی$157,800
نیمه میانی حقوقها$147,400–$184,560
صدک ۱۰ تا ۹۰$139,500–$206,138
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2025 | 19 | $175,800 |
| سال مالی 2026 | 44 | $152,963 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $181,100–$272,100 | Sunnyvale, CA | 10 ژوئن 2026 | 6 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $149,240–$210,100 سطح II | Seattle, WA | 4 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $181,100–$272,100 | San Jose, CA | 10 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 سطح I | San Francisco, CA | 29 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 | Sunnyvale, CA | 22 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 | Sunnyvale, CA | 15 آوریل 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $181,100–$272,100 | San Jose, CA | 1 آوریل 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $237,141–$302,200 سطح IV | Los Angeles, CA | 1 آوریل 2026 | 29 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $162,500–$244,600 | Boulder, CO | 1 آوریل 2026 | 8 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 سطح II | Cupertino, CA | 16 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $205,621–$272,100 | San Jose, CA | 14 مارس 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $181,100–$272,100 | Sunnyvale, CA | 13 مارس 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $120,300–$181,200 سطح I | Los Angeles, CA | 10 مارس 2026 | 12 اوت 2026 | تأیید شده |
| $146,058–$199,000 سطح II | Boulder, CO | 3 مارس 2026 | 18 اوت 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 | Cupertino, CA | 27 فوریه 2026 | 28 اوت 2026 | تأیید شده |
| $139,500–$210,100 سطح II | Los Angeles, CA | 27 فوریه 2026 | 28 اوت 2026 | تأیید شده |
| $146,058–$199,000 سطح II | Boulder, CO | 25 فوریه 2026 | 26 اوت 2026 | تأیید شده |
| $181,100–$272,100 | Sunnyvale, CA | 11 فوریه 2026 | 13 اوت 2026 | تأیید شده |
| $139,500–$210,100 سطح II | Irvine, CA | 11 فوریه 2026 | 13 اوت 2026 | تأیید شده |
| $139,500–$210,100 سطح II | Los Angeles, CA | 11 فوریه 2026 | 12 اوت 2026 | تأیید شده |
| $147,400–$220,900 | Cupertino, CA | 11 فوریه 2026 | 12 اوت 2026 | تأیید شده |
| $141,580–$190,900 | Sunnyvale, CA | 21 ژانویه 2026 | 21 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $129,667–$181,200 سطح II | Los Angeles, CA | 21 ژانویه 2026 | 15 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $156,042–$220,900 | Sunnyvale, CA | 21 ژانویه 2026 | 21 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $138,704–$199,000 | Boulder, CO | 20 ژانویه 2026 | 22 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $175,053–$220,900 | Sunnyvale, CA | 20 ژانویه 2026 | 22 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $198,491–$272,100 | Sunnyvale, CA | 19 ژانویه 2026 | 2 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $138,704–$199,000 | Boulder, CO | 16 ژانویه 2026 | 7 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $156,042–$220,900 | Sunnyvale, CA | 14 ژانویه 2026 | 7 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $167,541–$220,900 | Sunnyvale, CA | 13 ژانویه 2026 | 7 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $157,123–$210,100 سطح III | Irvine, CA | 2 دسامبر 2025 | 3 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $177,510–$258,100 | Los Angeles, CA | 21 نوامبر 2025 | 23 مه 2026 | تأیید شده |
| $207,392–$272,100 | Sunnyvale, CA | 14 نوامبر 2025 | 12 مه 2026 | تأیید شده |
| $169,262–$220,900 | Sunnyvale, CA | 13 نوامبر 2025 | 15 مه 2026 | تأیید شده |
| $223,142–$318,400 سطح IV | Sunnyvale, CA | 13 نوامبر 2025 | 15 مه 2026 | تأیید شده |
| $189,216–$272,100 | Sunnyvale, CA | 23 سپتامبر 2025 | 25 مارس 2026 | تأیید شده |
| $174,423–$220,900 | Sunnyvale, CA | 17 سپتامبر 2025 | 19 مارس 2026 | تأیید شده |
| $188,019–$272,100 | Sunnyvale, CA | 4 سپتامبر 2025 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $206,138–$272,100 | Sunnyvale, CA | 26 اوت 2025 | 21 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $206,138–$272,100 | Sunnyvale, CA | 21 اوت 2025 | 19 فوریه 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $206,138–$272,100 | Sunnyvale, CA | 19 اوت 2025 | 1 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $206,138–$264,200 | Sunnyvale, CA | 27 ژوئن 2025 | 25 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $206,138–$264,200 | Sunnyvale, CA | 30 مه 2025 | 25 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $142,649–$172,639 | Cupertino, CA | 11 آوریل 2025 | 11 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $132,658–$193,200 | Boulder, CO | 8 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $157,800–$237,500 | Boulder, CO | 7 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $152,599–$214,500 | Sunnyvale, CA | 20 مارس 2025 | 18 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $175,800–$264,200 سطح IV | Sunnyvale, CA | 10 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده |
| $206,122–$264,200 | Sunnyvale, CA | 10 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $206,122–$264,200 | Sunnyvale, CA | 10 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $176,134–$250,600 سطح IV | Los Angeles, CA | 7 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $152,963–$214,500 | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $174,462–$214,500 | Sunnyvale, CA | 27 فوریه 2025 | 20 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $157,800–$237,500 سطح IV | Austin, TX | 30 دسامبر 2024 | 25 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $173,701–$214,500 | Sunnyvale, CA | 11 دسامبر 2024 | 11 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $226,158–$264,200 سطح IV | Sunnyvale, CA | 26 نوامبر 2024 | 21 مه 2025 | تأیید شده |
| $197,587–$264,200 | San Francisco, CA | 30 سپتامبر 2024 | 23 مارس 2025 | تأیید شده |
AR/VR SW Development در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181,100
- Software Development Engineering$186,142
- Software Development Engineer$186,000
- Software Engineering Systems$177,154
- Software Development Engineer - Applications$182,312
- Software Development Engineer - Test$174,157
- Machine Learning$190,486
- Machine Learning Engineer$187,737
- Software Development Engineer - Systems$179,000
- Engineering Project/Program$166,962
- Tools and Automation Engineer$163,300
- Software Development Engineer - Firmware$177,154
- Physical Design Engineer$160,553
- Data Scientist$170,373
- Design Verification$161,179
- Design Verification Engineer$157,326
- Software Developer$155,397
- Engineering Project Manager$169,100
- Module Design Engineer$158,995
- Tools & Automation Engineer$164,050
- Strategic Sourcing Manager$151,200
- FE Engineering$171,138
- Hardware Systems Engineering$174,304
- Electronics Engineer$147,553
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).