خانه › کارفرمایان › Apple Inc. › Manufacturing Quality
حقوق H-1B برای Manufacturing Quality در Apple Inc.
58 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Manufacturing Quality در Apple Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $166,962؛ نیمه میانی $143,021 تا $170,248.
درخواستها (LCAs)58
حقوق پیشنهادی میانی$166,962
نیمه میانی حقوقها$143,021–$170,248
صدک ۱۰ تا ۹۰$142,293–$170,248
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2025 | 33 | $166,962 |
| سال مالی 2026 | 25 | $166,962 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 10 ژوئن 2026 | 10 دسامبر 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 1 ژوئن 2026 | 1 دسامبر 2026 | تأیید شده |
| $150,000–$160,000 سطح II | Cupertino, CA | 6 مه 2026 | 6 مه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 20 آوریل 2026 | 4 مه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Sunnyvale, CA | 17 آوریل 2026 | 16 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $132,142–$193,800 سطح II | Cupertino, CA | 7 آوریل 2026 | 7 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 24 مارس 2026 | 23 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Sunnyvale, CA | 19 مارس 2026 | 18 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $128,400–$193,800 سطح II | Cupertino, CA | 27 فوریه 2026 | 28 اوت 2026 | تأیید شده |
| $132,051–$193,800 | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$193,800 سطح III | Cupertino, CA | 20 ژانویه 2026 | 22 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 15 ژانویه 2026 | 17 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $170,428–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 7 ژانویه 2026 | 19 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 24 دسامبر 2025 | 5 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $157,237–$236,700 | Cupertino, CA | 11 دسامبر 2025 | 22 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 21 نوامبر 2025 | 24 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Sunnyvale, CA | 18 نوامبر 2025 | 20 مه 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$193,800 سطح III | Cupertino, CA | 18 نوامبر 2025 | 20 مه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 17 نوامبر 2025 | 19 مه 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$193,800 سطح III | Cupertino, CA | 29 سپتامبر 2025 | 6 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 15 سپتامبر 2025 | 11 مارس 2026 | تأیید شده |
| $196,200–$295,000 سطح II | Sunnyvale, CA | 8 سپتامبر 2025 | 27 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 5 سپتامبر 2025 | 6 مارس 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$193,800 سطح III | Cupertino, CA | 12 اوت 2025 | 11 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$193,800 سطح III | Cupertino, CA | 6 اوت 2025 | 3 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $170,248–$236,700 سطح IV | Cupertino, CA | 30 ژوئیه 2025 | 24 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $145,205–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 3 ژوئیه 2025 | 1 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 17 ژوئن 2025 | 13 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 3 ژوئن 2025 | 15 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 19 مه 2025 | 6 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 12 مه 2025 | 19 مه 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 9 مه 2025 | 30 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 21 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 9 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $151,200–$227,600 | Cupertino, CA | 8 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $152,808–$227,600 | Cupertino, CA | 7 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $167,563–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 24 مارس 2025 | 19 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 22 مارس 2025 | 21 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 18 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 10 مارس 2025 | 3 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 10 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 7 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 7 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 6 مارس 2025 | 22 اوت 2025 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 4 مارس 2025 | 20 اوت 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 28 فوریه 2025 | 20 اوت 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 25 فوریه 2025 | 11 مه 2025 | تأیید شده |
| $155,043–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 28 ژانویه 2025 | 17 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 26 دسامبر 2024 | 25 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 20 دسامبر 2024 | 6 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 20 دسامبر 2024 | 30 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 17 دسامبر 2024 | 30 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Sunnyvale, CA | 13 دسامبر 2024 | 23 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Sunnyvale, CA | 15 نوامبر 2024 | 11 مارس 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Cupertino, CA | 6 نوامبر 2024 | 6 مه 2025 | تأیید شده |
| $166,962–$227,600 سطح IV | Cupertino, CA | 30 اکتبر 2024 | 30 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $142,293–$184,600 سطح III | Sunnyvale, CA | 22 اکتبر 2024 | 18 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $164,793–$227,600 | Cupertino, CA | 8 اکتبر 2024 | 6 آوریل 2025 | تأیید شده |
Manufacturing Quality در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Apple Inc.
- Software Engineering Applications$181,100
- Software Development Engineering$186,142
- Software Development Engineer$186,000
- Software Engineering Systems$177,154
- Software Development Engineer - Applications$182,312
- Software Development Engineer - Test$174,157
- Machine Learning$190,486
- Machine Learning Engineer$187,737
- Software Development Engineer - Systems$179,000
- Engineering Project/Program$166,962
- Tools and Automation Engineer$163,300
- Software Development Engineer - Firmware$177,154
- Physical Design Engineer$160,553
- Data Scientist$170,373
- Design Verification$161,179
- Design Verification Engineer$157,326
- Software Developer$155,397
- Engineering Project Manager$169,100
- Module Design Engineer$158,995
- Tools & Automation Engineer$164,050
- Strategic Sourcing Manager$151,200
- FE Engineering$171,138
- Hardware Systems Engineering$174,304
- Electronics Engineer$147,553
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).