خانه › کارفرمایان › Atlassian US, Inc. › Senior Software Engineer
حقوق H-1B برای Senior Software Engineer در Atlassian US, Inc.
98 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Senior Software Engineer در Atlassian US, Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $199,534؛ نیمه میانی $180,000 تا $200,500.
درخواستها (LCAs)98
حقوق پیشنهادی میانی$199,534
نیمه میانی حقوقها$180,000–$200,500
صدک ۱۰ تا ۹۰$162,317–$230,000
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 11 | $186,728 |
| سال مالی 2024 | 15 | $187,000 |
| سال مالی 2025 | 39 | $199,534 |
| سال مالی 2026 | 32 | $200,000 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $214,000–$254,000 سطح IV | Monroe, WA | 11 ژوئن 2026 | 1 اوت 2026 | تأیید شده |
| $220,000–$260,000 سطح IV | Fremont, CA | 10 ژوئن 2026 | 30 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $164,000–$204,000 سطح IV | Liberty Hill, TX | 14 مه 2026 | 12 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح II | San Jose, CA | 13 مه 2026 | 10 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | Bothell, WA | 8 مه 2026 | 6 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $227,000–$267,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 5 مه 2026 | 4 نوامبر 2026 | تأیید شده |
| $190,000–$230,000 سطح III | San Francisco, CA | 10 مارس 2026 | 1 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $226,138–$260,000 سطح III | San Francisco, CA | 10 مارس 2026 | 3 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $180,000–$220,000 سطح IV | Georgetown, TX | 6 مارس 2026 | 16 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح III | San Jose, CA | 6 مارس 2026 | 15 اوت 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | New York, NY | 6 مارس 2026 | 17 اوت 2026 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 23 فوریه 2026 | 16 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $160,000–$200,000 سطح III | Austin, TX | 13 فوریه 2026 | 1 اوت 2026 | تأیید شده |
| $240,000–$280,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 6 فوریه 2026 | 27 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $240,000–$280,000 سطح III | Sunnyvale, CA | 6 فوریه 2026 | 20 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $240,000–$280,000 سطح III | Tracy, CA | 5 فوریه 2026 | 16 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $220,000–$260,000 سطح IV | Freemont, CA | 5 فوریه 2026 | 6 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح IV | Fremont, CA | 5 فوریه 2026 | 5 اوت 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | San Francisco, CA | 2 فوریه 2026 | 20 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $190,000–$230,000 سطح IV | Austin, TX | 29 ژانویه 2026 | 27 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $165,000–$205,000 سطح IV | Dripping Springs, TX | 29 ژانویه 2026 | 6 مه 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | Pflugerville, TX | 29 ژانویه 2026 | 16 ژوئیه 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح IV | Torrance, CA | 23 ژانویه 2026 | 16 مارس 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | Lynnwood, WA | 21 ژانویه 2026 | 31 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | Lynnwood, WA | 20 ژانویه 2026 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح III | Pleasanton, CA | 14 ژانویه 2026 | 23 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح II | San Jose, CA | 15 دسامبر 2025 | 2 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $214,000–$254,000 سطح IV | Murray, UT | 12 دسامبر 2025 | 20 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $190,000–$230,000 سطح II | Mountain View, CA | 13 نوامبر 2025 | 28 مارس 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح II | Mountain View, CA | 13 نوامبر 2025 | 3 فوریه 2026 | تأیید شده |
| $190,000–$230,000 سطح III | Little Elm, TX | 4 نوامبر 2025 | 5 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح II | Mountain View, CA | 30 سپتامبر 2025 | 2 مارس 2026 | تأیید شده |
| $227,000–$265,000 سطح III | Mountain View, CA | 23 سپتامبر 2025 | 18 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح II | Mountain View, CA | 26 اوت 2025 | 5 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $190,000–$230,000 سطح II | San Francisco, CA | 25 اوت 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $187,741–$230,920 سطح II | Mountain View, CA | 22 اوت 2025 | 21 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $230,000–$270,000 سطح III | New York, NY | 21 اوت 2025 | 16 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $170,000–$210,000 سطح III | Austin, TX | 21 اوت 2025 | 10 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح II | Mountain View, CA | 21 اوت 2025 | 21 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $187,574–$249,090 سطح III | San Francisco, CA | 20 اوت 2025 | 1 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $187,741–$250,700 سطح II | Mountain View, CA | 18 اوت 2025 | 16 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $226,138–$260,058 سطح III | Mountain View, CA | 13 اوت 2025 | 19 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $226,138–$293,250 سطح III | Mountain View, CA | 4 اوت 2025 | 15 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $143,000–$183,000 سطح III | Elkhorn, NE | 30 ژوئیه 2025 | 31 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $187,741–$250,700 سطح II | Mountain View, CA | 22 ژوئیه 2025 | 16 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $153,255–$207,345 سطح II | Gilbert, AZ | 14 ژوئیه 2025 | 21 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $212,202–$253,000 سطح IV | Bellevue, WA | 14 ژوئیه 2025 | 2 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$260,000 سطح IV | New York, NY | 1 ژوئیه 2025 | 28 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$240,005 سطح III | Mountain View, CA | 24 ژوئن 2025 | 20 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح IV | Bellevue, WA | 16 ژوئن 2025 | 4 اوت 2025 | تأیید شده |
| $168,215–$227,585 سطح III | Acton, MA | 5 ژوئن 2025 | 14 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$248,515 سطح III | Mountain View, CA | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $204,000–$276,000 سطح III | Federal Way, WA | 6 مه 2025 | 15 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $207,500–$257,500 سطح IV | Monterey, CA | 4 آوریل 2025 | 23 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$267,260 سطح III | Mountain View, CA | 2 آوریل 2025 | 19 اوت 2025 | تأیید شده |
| $163,862–$208,955 سطح III | Bellevue, WA | 1 آوریل 2025 | 17 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $181,815–$245,985 سطح II | Marysville, WA | 1 آوریل 2025 | 17 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $169,915–$229,885 سطح II | Seattle, WA | 1 آوریل 2025 | 24 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $138,720–$187,680 سطح II | Seattle, WA | 1 آوریل 2025 | 24 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $138,635–$187,565 سطح III | Austin, TX | 1 آوریل 2025 | 17 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$258,405 سطح III | Sunnyvale, CA | 1 آوریل 2025 | 17 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $178,500–$241,500 سطح III | Bellevue, WA | 20 مارس 2025 | 12 مه 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$267,260 سطح III | Mountain View, CA | 11 مارس 2025 | 19 اوت 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$241,730 سطح III | Mountain View, CA | 4 مارس 2025 | 3 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$220,000 سطح III | Mountain View, CA | 4 مارس 2025 | 1 اوت 2025 | تأیید شده |
| $151,937–$205,562 سطح III | Durham, NC | 4 مارس 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $144,840–$195,960 سطح III | Austin, TX | 10 ژانویه 2025 | 16 مه 2025 | تأیید شده |
| $200,500–$238,500 سطح III | Mountain View, CA | 20 نوامبر 2024 | 21 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$240,000 سطح III | Mountain View, CA | 19 نوامبر 2024 | 1 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $204,000–$276,000 سطح III | Mountain View, CA | 14 اکتبر 2024 | 4 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $172,931–$225,170 سطح II | Mountain View, CA | 11 اکتبر 2024 | 31 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $200,000–$220,000 سطح III | Mountain View, CA | 12 اوت 2024 | 7 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $199,534–$263,350 سطح III | Mountain View, CA | 15 ژوئیه 2024 | 4 دسامبر 2024 | تأیید شده |
| $172,931–$225,170 سطح II | Mountain View, CA | 12 ژوئیه 2024 | 15 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $191,000–$203,000 سطح IV | Sammamish, WA | 5 ژوئیه 2024 | 23 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $234,062–$269,790 سطح III | Mountain View, CA | 21 ژوئن 2024 | 29 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $154,700–$209,300 سطح III | Prosper, TX | 29 آوریل 2024 | 20 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $234,062–$269,215 سطح III | Mountain View, CA | 18 مارس 2024 | 6 مه 2024 | تأیید شده |
| $170,000–$230,000 سطح III | Bellevue, WA | 26 فوریه 2024 | 15 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $157,250–$212,750 سطح III | Clarksburg, MD | 14 فوریه 2024 | 1 آوریل 2024 | تأیید شده |
| $191,250–$258,750 سطح II | Mountain View, CA | 13 فوریه 2024 | 25 مارس 2024 | تأیید شده |
| $166,600–$225,400 سطح III | Seattle, WA | 1 فوریه 2024 | 15 مه 2024 | تأیید شده |
| $184,662–$225,170 سطح II | Mountain View, CA | 18 ژانویه 2024 | 19 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $195,500–$264,500 سطح II | Mountain View, CA | 5 ژانویه 2024 | 20 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $187,000–$253,000 سطح II | Mountain View, CA | 9 نوامبر 2023 | 18 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $170,000–$230,000 سطح III | Bothell, WA | 8 نوامبر 2023 | 11 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $184,958–$250,274 سطح III | Dublin, CA | 28 ژوئیه 2023 | 1 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $184,662–$249,240 سطح II | Mountain View, CA | 21 ژوئیه 2023 | 15 دسامبر 2023 | تأیید شده |
| $191,462–$259,038 سطح III | Newark, CA | 14 ژوئیه 2023 | 16 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $186,728–$252,632 سطح III | Mountain View, CA | 13 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| $186,728–$252,632 سطح III | Mountain View, CA | 10 آوریل 2023 | 1 اکتبر 2023 | لغو شده |
| $186,728–$252,632 سطح III | Mountain View, CA | 23 مارس 2023 | 16 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $188,817–$255,459 سطح III | Mountain View, CA | 22 مارس 2023 | 1 آوریل 2023 | تأیید شده |
| $192,941–$256,266 سطح IV | Mountain View, CA | 3 مارس 2023 | 31 اوت 2023 | تأیید شده |
| $192,941–$252,655 سطح IV | Mountain View, CA | 18 ژانویه 2023 | 6 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $170,000–$230,000 سطح III | San Francisco, CA | 14 نوامبر 2022 | 19 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $167,149–$221,950 سطح III | Mountain View, CA | 31 اکتبر 2022 | 21 نوامبر 2022 | تأیید شده |
| $154,700–$209,300 سطح III | Acton, MA | 31 اکتبر 2022 | 5 دسامبر 2022 | تأیید شده |
Senior Software Engineer در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در Atlassian US, Inc.
- Software Engineer$150,832
- Senior Data Engineer$187,741
- Senior Machine Learning Engineer$211,536
- Principal Engineer$221,591
- Principal Software Engineer$230,000
- Senior Engineer$183,354
- Backend Software Engineer$167,297
- Machine Learning Engineer$187,425
- Senior Data Scientist$178,500
- Senior Manager, Software Engineering$228,040
- Data Engineer$148,678
- Senior Backend Software Engineer$191,050
- Principal Data Scientist$203,550
- Full Stack Software Engineer$143,000
- Senior Support Engineer 2$103,210
- Senior Engineering Manager$245,445
- Principal Technical Program Manager$225,250
- Principal Data Engineer$259,250
- Senior Technical Program Manager$200,000
- Engineering Manager$192,278
- Senior Support Engineer 3$130,000
- Senior Site Reliability Engineer$170,000
- Senior Support Engineer 1$105,997
- Principal Backend Software Engineer$234,062
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).