خانه › کارفرمایان › Barminco Mining Services USA LLC
Barminco Mining Services USA LLC: حقوق H-1B و حمایت
Barminco Mining Services USA LLC تعداد 17 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 17. میانه حقوق پیشنهادی: $204,516.
آیا Barminco Mining Services USA LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
Barminco Mining Services USA LLC تعداد 17 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 18 ژوئیه 2025 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Maintenance Superintendent | 3 | $210,000 |
| Senior Manager Legal, Commercial and Stakeholder Engagement | 2 | $198,350 |
| Operations Manager | 2 | $257,750 |
| Project Manager | 2 | $300,000 |
| Head of Finance North America | 1 | $180,357 |
| Senior Supply Chain Manager | 1 | $190,000 |
| Mine Project Manager | 1 | $300,000 |
| Health Safety and Environment Manager - North America | 1 | $160,000 |
| Senior Maintenance Superintendent | 1 | $142,500 |
| Senior Manager Supply | 1 | $204,516 |
| Manager Health Safety & Environment | 1 | $166,400 |
| Operations Specialist | 1 | $222,260 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 6 | $191,100 |
| سال مالی 2024 | 2 | $257,750 |
| سال مالی 2025 | 9 | $204,516 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Mining and Geological Engineers, Including Mining Safety Engineers6
- Regulatory Affairs Managers4
- Supply Chain Managers2
- General and Operations Managers2
- Project Management Specialists2
- Financial Managers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Senior Manager Legal, Commercial and Stakeholder Engagement | $204,500 E-3 · سطح III | Denver, CO | 18 ژوئیه 2025 | 30 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| Operations Specialist | $222,260 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 25 ژوئن 2025 | 7 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| Senior Maintenance Superintendent | $142,500 E-3 · سطح IV | Crescent Valley, NV | 22 مه 2025 | 1 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| Senior Manager Supply | $204,516 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 16 آوریل 2025 | 24 مه 2025 | تأیید شده |
| Manager Health Safety & Environment | $166,400 E-3 · سطح II | Denver, CO | 2 آوریل 2025 | 13 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Maintenance Superintendent | $210,000 E-3 · سطح IV | Crescent Valley, NV | 18 فوریه 2025 | 20 فوریه 2025 | تأیید شده |
| Project Manager | $300,000 E-3 · سطح IV | Crescent Valley, NV | 13 فوریه 2025 | 20 فوریه 2025 | تأیید شده |
| Project Manager | $300,000 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 9 ژانویه 2025 | 15 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| Maintenance Superintendent | $177,500 E-3 · سطح III | Denver, CO | 30 اکتبر 2024 | 20 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| Operations Manager | $275,000 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 5 دسامبر 2023 | 26 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| Senior Manager Legal, Commercial and Stakeholder Engagement | $192,200 E-3 · سطح III | Denver, CO | 31 ژوئیه 2023 | 1 اکتبر 2023 | تأیید شده |
| Maintenance Superintendent | $210,000 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 16 مه 2023 | 1 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| Senior Supply Chain Manager | $190,000 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 9 مه 2023 | 1 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| Mine Project Manager | $300,000 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 3 مه 2023 | 15 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| Health Safety and Environment Manager - North America | $160,000 E-3 · سطح III | Denver, CO | 19 آوریل 2023 | 1 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| Head of Finance North America | $180,357 E-3 · سطح III | Denver, CO | 12 ژانویه 2023 | 2 فوریه 2023 | تأیید شده |
| Operations Manager | $240,500 E-3 · سطح IV | Denver, CO | 18 اوت 2022 | 24 اکتبر 2022 | تأیید شده، سپس لغو شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).