خانه › کارفرمایان › Color Employer, LLC
Color Employer, LLC: حقوق H-1B و حمایت
Color Employer, LLC تعداد 17 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 17. میانه حقوق پیشنهادی: $139,000.
آیا Color Employer, LLC اسپانسر ویزای H-1B است؟
Color Employer, LLC تعداد 17 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 21 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Senior Software Engineer | 3 | $144,000 |
| Staff Quality Assurance Analyst | 3 | $125,000 |
| Senior DevOps Engineer | 2 | $147,902 |
| Systems Programming Manager 3 | 1 | $143,000 |
| Software Quality Engineer 3 | 1 | $103,000 |
| Quality Assurance Analyst | 1 | $105,000 |
| Principal DevOps Engineer | 1 | $240,000 |
| Cyber Security Engineer | 1 | $139,000 |
| Staff Software Engineer | 1 | $200,000 |
| Data Engineer | 1 | $62,650 |
| Senior Manager, Engineering | 1 | $175,000 |
| Senior Data Engineer | 1 | $160,000 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 4 | $129,500 |
| سال مالی 2024 | 5 | $173,000 |
| سال مالی 2025 | 3 | $111,363 |
| سال مالی 2026 | 5 | $160,000 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
- San Ramon, CA5
- Westport, CT2
- Milford, CT2
- Jersey City, NJ1
- King of Prussia, PA1
- Austin, TX1
- Schaumburg, IL1
- Hoffman Estates, IL1
- Riverside, CA1
- Planfield, NJ1
- Concord, NC1
مشاغل
- Software Developers8
- Software Quality Assurance Analysts and Testers5
- Computer Systems Engineers/Architects1
- Data Scientists1
- Computer and Information Systems Managers1
- Database Architects1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Staff Quality Assurance Analyst | $125,000–$135,000 سطح II | San Ramon, CA | 21 مه 2026 | 25 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| Senior Data Engineer | $160,000–$170,000 سطح III | Concord, NC | 16 آوریل 2026 | 30 آوریل 2026 | تأیید شده |
| Staff Quality Assurance Analyst | $125,000–$135,000 سطح II | San Ramon, CA | 25 مارس 2026 | 28 آوریل 2026 | تأیید شده |
| Senior Manager, Engineering | $175,000–$195,000 سطح II | Westport, CT | 9 ژانویه 2026 | 29 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| Senior DevOps Engineer | $160,805–$175,000 سطح III | Planfield, NJ | 18 نوامبر 2025 | 3 آوریل 2026 | تأیید شده |
| Senior Software Engineer | $144,000–$159,000 سطح III | Milford, CT | 8 سپتامبر 2025 | 10 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| Data Engineer | $62,650 سطح I | Riverside, CA | 10 ژوئن 2025 | 18 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Staff Quality Assurance Analyst | $111,363–$130,000 سطح II | San Ramon, CA | 27 مارس 2025 | 2 اوت 2025 | تأیید شده |
| Cyber Security Engineer | $139,000–$154,000 سطح III | Austin, TX | 17 مه 2024 | 27 مه 2024 | تأیید شده |
| Staff Software Engineer | $200,000–$215,000 سطح III | Schaumburg, IL | 10 مه 2024 | 3 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Senior Software Engineer | $173,000–$185,000 سطح III | Hoffman Estates, IL | 3 آوریل 2024 | 3 آوریل 2024 | تأیید شده |
| Quality Assurance Analyst | $105,000–$120,000 سطح II | King of Prussia, PA | 10 ژانویه 2024 | 16 ژانویه 2024 | تأیید شده |
| Principal DevOps Engineer | $240,000–$270,000 سطح IV | San Ramon, CA | 4 ژانویه 2024 | 1 فوریه 2024 | تأیید شده |
| Senior DevOps Engineer | $135,000–$150,000 سطح III | Jersey City, NJ | 27 مارس 2023 | 3 آوریل 2023 | تأیید شده |
| Systems Programming Manager 3 | $143,000–$158,000 سطح IV | Westport, CT | 23 ژانویه 2023 | 29 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| Software Quality Engineer 3 | $103,000–$118,000 سطح II | San Ramon, CA | 3 ژانویه 2023 | 10 ژانویه 2023 | تأیید شده |
| Senior Software Engineer | $124,000–$139,000 سطح III | Milford, CT | 3 ژانویه 2023 | 10 ژانویه 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).