داده‌های حقوق H1B

خانه › کارفرمایان › Cummins Inc. › Corporate Strategy Manager

حقوق H-1B برای ⁨Corporate Strategy Manager⁩ در ⁨Cummins Inc.⁩

⁨34⁩ درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی ⁨Corporate Strategy Manager⁩ در ⁨Cummins Inc.⁩. حقوق پایه پیشنهادی میانه ⁨$115,253⁩؛ نیمه میانی ⁨$111,259⁩ تا ⁨$124,228⁩.

درخواست‌ها (LCAs)34
حقوق پیشنهادی میانی$115,253
نیمه میانی حقوق‌ها⁨$111,259⁩–⁨$124,228⁩
صدک ۱۰ تا ۹۰⁨$108,240⁩–⁨$141,421⁩

بر اساس سال مالی

سال مالیLCAsحقوق میانی
سال مالی ⁨2023⁩11$110,656
سال مالی ⁨2024⁩5$119,038
سال مالی ⁨2025⁩11$115,253
سال مالی ⁨2026⁩7$127,858

درخواست‌ها

حقوق پایهمحلثبت شدهتاریخ شروعوضعیت
$131,435–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN6 ژوئن 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$111,530–$154,800
سطح ⁨IV⁩
Indianapolis, IN22 مه 20261 اکتبر 2026تأیید شده
$142,688–$176,400
سطح ⁨III⁩
Columbus, IN19 مه 202612 نوامبر 2026تأیید شده
$144,581–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN28 آوریل 202611 مه 2026تأیید شده
$124,238–$176,400
سطح ⁨III⁩
Fridley, MN22 آوریل 202621 اکتبر 2026تأیید شده
$127,858–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN10 آوریل 202622 آوریل 2026تأیید شده
$113,360–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN8 دسامبر 20253 ژوئن 2026تأیید شده
$115,253–$154,800
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN30 ژوئن 202525 اوت 2025تأیید شده
$103,200–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN15 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$115,253–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN14 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$124,030–$171,600
سطح ⁨IV⁩
Indianapolis, IN9 مه 20255 نوامبر 2025تأیید شده
$115,253–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN7 مه 20251 نوامبر 2025تأیید شده
$115,253–$154,800
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN1 مه 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$115,253–$150,000
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN26 آوریل 20251 اکتبر 2025تأیید شده
$147,451–$171,600
سطح ⁨III⁩
Columbus, IN6 فوریه 20251 اوت 2025تأیید شده، سپس لغو شده
$138,466–$171,600
سطح ⁨III⁩
Indianapolis, IN29 ژانویه 202512 ژوئیه 2025تأیید شده
$167,440–$171,600
سطح ⁨III⁩
Columbus, IN12 سپتامبر 202412 مارس 2025تأیید شده
$119,184–$171,600
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN30 اوت 202418 فوریه 2025تأیید شده
$119,038–$150,000
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN14 ژوئن 20241 اکتبر 2024تأیید شده
$113,318–$168,000
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN6 فوریه 202419 ژوئیه 2024تأیید شده
$98,072–$146,400
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN10 اکتبر 202323 اکتبر 2023تأیید شده
$108,992–$146,400
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN30 اوت 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$117,770–$163,200
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN22 ژوئن 20233 ژوئیه 2023تأیید شده
$92,227–$120,000
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN9 مه 20231 اکتبر 2023تأیید شده
$108,800–$163,200
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN3 مه 202324 اکتبر 2023تأیید شده
$108,800–$163,200
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN14 فوریه 202327 فوریه 2023تأیید شده
$124,197–$163,200
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN14 فوریه 202311 اوت 2023تأیید شده
$108,000–$163,200
سطح ⁨II⁩
Indiapolis, IN14 فوریه 202311 اوت 2023تأیید شده
$124,904–$163,200
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN13 فوریه 202315 مارس 2023تأیید شده، سپس لغو شده
$110,656–$163,200
سطح ⁨IV⁩
Columbus, IN30 ژانویه 20231 اوت 2023تأیید شده
$111,259–$141,960
سطح ⁨II⁩
Indianapolis, IN25 ژانویه 202327 ژوئیه 2023تأیید شده
$111,259–$163,200
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN6 ژانویه 20237 ژوئیه 2023تأیید شده
$119,371–$163,200
سطح ⁨IV⁩
Miami Lakes, FL29 سپتامبر 20224 اکتبر 2022تأیید شده
$111,613–$163,200
سطح ⁨II⁩
Columbus, IN29 ژوئن 202229 اوت 2022تأیید شده، سپس لغو شده

⁨Corporate Strategy Manager⁩ در تمام کارفرمایان →

سایر مشاغل در ⁨Cummins Inc.⁩

حقوق‌ها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شده‌اند؛ آمارها فقط شامل درخواست‌های تمام‌وقت تاییدشده می‌شوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA می‌تواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: داده‌های افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سال‌های مالی ⁨2023–2026⁩ (آخرین تصمیم: ⁨30 ژوئن 2026⁩).