خانه › کارفرمایان › CVS Rx Services Inc. › Staff Pharmacist FT
حقوق H-1B برای Staff Pharmacist FT در CVS Rx Services Inc.
199 درخواست شرایط کار برای عنوان شغلی Staff Pharmacist FT در CVS Rx Services Inc.. حقوق پایه پیشنهادی میانه $136,261؛ نیمه میانی $133,120 تا $141,440.
درخواستها (LCAs)199
حقوق پیشنهادی میانی$136,261
نیمه میانی حقوقها$133,120–$141,440
صدک ۱۰ تا ۹۰$101,941–$148,793
بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 10 | $141,440 |
| سال مالی 2024 | 37 | $128,960 |
| سال مالی 2025 | 49 | $135,200 |
| سال مالی 2026 | 100 | $140,400 |
درخواستها
| حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|
| $133,266 سطح II | Bear, DE | 23 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $153,026 سطح II | Staunton, VA | 18 ژوئن 2026 | 30 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $150,800 سطح II | Killeen, TX | 4 ژوئن 2026 | 14 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 1 ژوئن 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $148,866 سطح II | Staunton, VA | 21 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Trafalgar, IN | 19 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Trafalgar, IN | 19 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | لغو شده |
| $136,906 سطح I | South Dennis, MA | 16 مه 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $151,694 سطح I | Yuma, AZ | 13 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Norwalk, CT | 12 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 11 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Orleans, MA | 7 مه 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $134,451 سطح I | Easton, PA | 5 مه 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Beaumont, TX | 5 مه 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Orleans, MA | 5 مه 2026 | 10 سپتامبر 2026 | لغو شده |
| $136,906 سطح I | South Dennis, MA | 4 مه 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $139,360 سطح I | North Little Rock, AR | 10 آوریل 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $137,238 سطح I | College Station, TX | 10 آوریل 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Trafalgar, IN | 10 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $148,720 سطح I | Yuma, AZ | 9 آوریل 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده، سپس لغو شده |
| $135,907 سطح I | Snellville, GA | 9 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $137,696 سطح I | Lorain, OH | 9 آوریل 2026 | 17 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,552 سطح I | New Canaan, CT | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Lynchburg, VA | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $149,760 سطح I | Cambridge City, IN | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Nashville, IN | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Muncie, IN | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | South Bend, IN | 7 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Nashville, IN | 3 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | Manitowoc, WI | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Fort Wayne, IN | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 2 آوریل 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| $149,760 سطح I | New Hope, MN | 2 آوریل 2026 | 6 آوریل 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | Lebanon, PA | 30 مارس 2026 | 25 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $144,685 سطح I | Ridgefield, CT | 30 مارس 2026 | 25 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $147,118 سطح I | Richfield, MN | 30 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | Minneapolis, MN | 27 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $148,325 سطح I | Buffalo, MN | 27 مارس 2026 | 17 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | Richfield, MN | 26 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | Minneapolis, MN | 26 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,371 سطح I | Michigan City, IN | 26 مارس 2026 | 17 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Minden, LA | 25 مارس 2026 | 19 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 25 مارس 2026 | 24 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Stroudsburg, PA | 25 مارس 2026 | 18 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Fairfield, CT | 25 مارس 2026 | 18 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 25 مارس 2026 | 24 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Bossier City, LA | 20 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,989 سطح I | Harwich, MA | 19 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $139,360 سطح I | Falmouth, MA | 19 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,018 سطح I | Reading, PA | 19 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $134,056 سطح I | East Hampton, NY | 19 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Harwichport, MA | 19 مارس 2026 | 18 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 19 مارس 2026 | 16 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح II | East Hampton, NY | 19 مارس 2026 | 16 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Fairfield, CT | 19 مارس 2026 | 17 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $146,432 سطح I | East Hampton, NY | 19 مارس 2026 | 16 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,843 سطح I | Falmouth, MA | 19 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $137,696 سطح I | Lorain, OH | 19 مارس 2026 | 17 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,053 سطح I | East Hampton, NY | 18 مارس 2026 | 19 مارس 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Oshkosh, WI | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Staunton, VA | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,365 سطح I | Lehigh Acres, FL | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Waynesboro, VA | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $153,920 سطح I | Crescent City, CA | 17 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | Easton, PA | 17 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | Lancaster, PA | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $142,085 سطح I | Fayetteville, NC | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $134,056 سطح I | Bethlehem, PA | 17 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | Elizabethtown, PA | 17 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $128,419 سطح I | East Hampton, NY | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $148,304 سطح I | Elizabethtown, PA | 17 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,157 سطح I | Elizabethtown, PA | 17 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Stamford, CT | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $133,120 سطح I | East Hampton, NY | 17 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $153,046 سطح I | Williston, VT | 17 مارس 2026 | 15 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $146,141 سطح I | Groton, CT | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح III | Fayetteville, NC | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | East Hampton, NY | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Hyannis, MA | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $134,846 سطح I | Bethlehem, PA | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Aberdeen, NC | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,683 سطح I | Fayetteville, NC | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,138 سطح I | Reading, PA | 17 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Norwalk, CT | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Indianapolis, IN | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Bossier City, LA | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $130,125 سطح I | Seguin, TX | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $142,854 سطح I | Evansville, IN | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Texarkana, AR | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | St. Cloud, MN | 17 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $145,600 سطح I | Chanhassen, MN | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $127,608 سطح I | Westville, IL | 17 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Bedford, IN | 17 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $136,885 سطح I | Beaumont, TX | 16 مارس 2026 | 10 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $135,200 سطح I | Cameron, TX | 16 مارس 2026 | 12 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $141,440 سطح I | Anderson, IN | 16 مارس 2026 | 11 سپتامبر 2026 | تأیید شده |
| $156,000 سطح I | Chehalis, WA | 12 مارس 2026 | 19 مارس 2026 | تأیید شده |
| $155,459 سطح I | Centralia, WA | 25 فوریه 2026 | 1 مارس 2026 | تأیید شده |
| $149,760 سطح II | Harlingen, TX | 18 دسامبر 2025 | 20 ژانویه 2026 | تأیید شده |
| $101,941 E-3 · سطح I | Columbus, IN | 19 نوامبر 2025 | 1 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $139,360 سطح III | Joplin, MO | 18 نوامبر 2025 | 1 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $102,981 E-3 · سطح I | AltaVista, VA | 12 سپتامبر 2025 | 3 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| $150,134 سطح IV | Abilene, TX | 25 اوت 2025 | 14 دسامبر 2025 | تأیید شده |
| $153,920 سطح II | Kennewick, WA | 25 ژوئن 2025 | 15 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $148,720 سطح II | Yuma, AZ | 23 ژوئن 2025 | 23 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Sandwich, MA | 19 ژوئن 2025 | 25 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $149,760 سطح II | Puyallup, WA | 12 ژوئن 2025 | 1 ژوئیه 2025 | تأیید شده |
| $138,923 E-3 · سطح III | Fort Myers, FL | 2 ژوئن 2025 | 5 اوت 2025 | تأیید شده |
| $143,520 سطح II | Athens, OH | 21 مه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Evansville, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $101,941 سطح I | Bloomington, IN | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Lynchburg, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Lynchburg, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Lynchburg, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Madison Heights, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Lynchburg, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $102,544 سطح I | Lynchburg, VA | 10 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $126,027 سطح II | Temple, TX | 8 مه 2025 | 1 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Lynchburg, VA | 5 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $100,568 سطح I | Naples, FL | 5 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Jackson, OH | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $149,760 سطح II | Appleton, WI | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $140,962 سطح II | East Hampton, NY | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $146,453 سطح II | Greenfield, IN | 30 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Kingston, NY | 28 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 28 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 27 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $160,306 سطح II | Orange, CT | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Mechanicsville, VA | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $136,552 سطح II | Norwalk, CT | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,346 سطح II | Provincetown, MA | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Fayetteville, NC | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $133,120 سطح II | East Hampton, NY | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | South Bend, IN | 25 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $126,880 سطح II | Ozark, AL | 24 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $124,800 سطح II | Temple, TX | 14 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $128,232 سطح II | Greencastle, PA | 11 آوریل 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| $143,520 سطح II | Westhampton Beach, NY | 2 آوریل 2025 | 14 آوریل 2025 | تأیید شده |
| $134,971 سطح III | State College, PA | 7 مارس 2025 | 6 سپتامبر 2025 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Harwich, MA | 13 فوریه 2025 | 24 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $113,693 سطح I | Bemidji, MN | 22 ژانویه 2025 | 1 فوریه 2025 | تأیید شده |
| $131,040 سطح II | Killeen, TX | 12 نوامبر 2024 | 18 نوامبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Evansville, IN | 4 سپتامبر 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $120,884 سطح II | Harrisburg, PA | 25 ژوئیه 2024 | 24 ژانویه 2025 | تأیید شده |
| $134,620 سطح III | Killeen, TX | 17 ژوئن 2024 | 21 ژوئیه 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Bloomington, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Brownstown, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Brownstown, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Evansville, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Brownstown, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Brownstown, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Evansville, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Evansville, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | Evansville, IN | 30 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | North Vernon, IN | 28 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $98,467 سطح I | North Vernon, IN | 28 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $153,920 سطح IV | Maricopa, AZ | 28 مه 2024 | 24 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| $133,120 سطح III | Lancaster, PA | 17 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $124,800 سطح II | Woodway, TX | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $124,800 سطح II | Fallon, NV | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $151,549 سطح II | Kingman, AZ | 3 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $134,451 سطح III | Beavercreek, OH | 2 مه 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Provincetown, MA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Provincetown, MA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Norwalk, CT | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Provincetown, MA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $121,940 سطح I | Hanover, NH | 30 آوریل 2024 | 10 مه 2024 | تأیید شده |
| $128,960 سطح II | Southampton, NY | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $141,440 سطح II | Big Spring, TX | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $133,120 سطح II | Whitehall, PA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح II | Provincetown, MA | 30 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Provincetown, MA | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $136,552 سطح III | Provincetown, MA | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $137,904 سطح III | Bennington, VT | 25 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $124,800 سطح II | Wilmington, DE | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $137,508 سطح II | Norwalk, CT | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| — سطح II | Norwalk, CT | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | لغو شده |
| $128,960 سطح II | Southampton, NY | 23 آوریل 2024 | 1 اکتبر 2024 | تأیید شده |
| $141,440 سطح IV | Greenville, MS | 14 فوریه 2024 | 23 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $141,440 سطح IV | Greenville, MA | 13 فوریه 2024 | 23 فوریه 2024 | تأیید شده |
| $153,920 سطح IV | Casa Grande, AZ | 24 اوت 2023 | 3 سپتامبر 2023 | تأیید شده |
| $118,300 سطح II | Wellesley, MA | 7 اوت 2023 | 13 اوت 2023 | تأیید شده |
| $145,600 سطح III | Trumbull, CT | 31 ژوئیه 2023 | 4 اوت 2023 | تأیید شده |
| $141,440 سطح III | Raymondville, TX | 25 ژوئیه 2023 | 5 اوت 2023 | تأیید شده |
| $141,440 سطح IV | Jacksonville, TX | 7 ژوئیه 2023 | 17 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| $135,200 سطح III | Stratford, CT | 13 ژوئن 2023 | 20 ژوئن 2023 | تأیید شده |
| $142,085 سطح IV | Espanola, NM | 31 مه 2023 | 30 نوامبر 2023 | تأیید شده |
| $149,760 سطح IV | Manchester, NH | 3 فوریه 2023 | 10 فوریه 2023 | تأیید شده |
| $141,440 سطح IV | Abilene, TX | 7 دسامبر 2022 | 14 دسامبر 2022 | تأیید شده |
| $134,368 سطح III | Clemmons, NC | 30 سپتامبر 2022 | 7 اکتبر 2022 | تأیید شده |
Staff Pharmacist FT در تمام کارفرمایان →
سایر مشاغل در CVS Rx Services Inc.
- Staff Pharmacist$128,960
- Pharmacy Manager$155,106
- CA Pharmacy Manager$164,299
- CA Staff Pharmacist FT$146,827
- Foreign Pharmacy Graduate - International Pharmacy Intern$101,941
- Foreign Pharmacy Graduate - International Pharmacy$103,958
- Rx Mgr Emerging Leader, CA$144,706
- Staff Pharmacist FT, PMEL$141,970
- District Support Pharmacist FT$139,360
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).