خانه › کارفرمایان › Delek US Energy, Inc.
Delek US Energy, Inc.: حقوق H-1B و حمایت
Delek US Energy, Inc. تعداد 15 درخواست شرایط کار برای ویزاهای H-1B و مرتبط در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است؛ تاییدشده: 15. میانه حقوق پیشنهادی: $136,136.
آیا Delek US Energy, Inc. اسپانسر ویزای H-1B است؟
Delek US Energy, Inc. تعداد 15 درخواست شرایط کار در سالهای مالی 2023–2026 ثبت کرده است، آخرین مورد در تاریخ 26 مه 2026 ارسال شده است. LCA اولین مرحله درخواست H-1B است، بنابراین کارفرما کارگران H-1B را حمایت کرده یا آماده حمایت از آنها شده است؛ این موضوع تضمینی برای حمایت از یک شغل خاص نیست. لیست مشاغل خود کارفرما را بررسی کنید.
حقوق بر اساس عنوان شغلی
| عنوان شغلی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| Manager, General Accounting | 2 | $91,010 |
| General Accountant Supervisor | 1 | $82,742 |
| Staff Financial Controls Analyst | 1 | $58,843 |
| Lead Application Architect | 1 | $129,979 |
| Manager, Enterprise Information Management | 1 | $139,120 |
| Senior Manager, Digital Project Manager | 1 | $140,000 |
| Senior Product Manager | 1 | $136,136 |
| Senior Manager, Data Strategy | 1 | $155,480 |
| Business Systems Transformation Lead | 1 | $163,571 |
| Senior Manager, General Accounting | 1 | $94,619 |
| Senior Business Development Associate | 1 | $113,194 |
| Director, IT Business Applications | 1 | $139,003 |
| Director, Technology Strategy & Delivery | 1 | $201,802 |
| Sr. Project Engineer | 1 | $147,451 |
درخواستها بر اساس سال مالی
| سال مالی | LCAs | حقوق میانی |
|---|---|---|
| سال مالی 2023 | 2 | $80,880 |
| سال مالی 2024 | 5 | $136,136 |
| سال مالی 2025 | 5 | $139,003 |
| سال مالی 2026 | 3 | $147,451 |
سطوح حقوق رایج
اداره کار چهار سطح حقوق رایج برای هر شغل و منطقه تعیین میکند، از سطح I (ورودی) تا سطح IV (کاملاً ماهر). کارفرما سطحی را انتخاب میکند که با الزامات شغل مطابقت دارد.
محل مشاغل
مشاغل
- Computer and Information Systems Managers4
- Computer Systems Engineers/Architects3
- Accountants and Auditors2
- Financial Managers2
- Financial and Investment Analysts2
- Software Developers1
- Chemical Engineers1
آخرین درخواستها
| عنوان شغلی | حقوق پایه | محل | ثبت شده | تاریخ شروع | وضعیت |
|---|---|---|---|---|---|
| Manager, General Accounting | $103,000–$113,300 | Brentwood, TN | 26 مه 2026 | 17 ژوئن 2026 | تأیید شده |
| Sr. Project Engineer | $147,451–$218,735 سطح IV | Big Spring, TX | 1 مه 2026 | 1 اکتبر 2026 | تأیید شده |
| Director, Technology Strategy & Delivery | $201,802–$258,149 سطح IV | Brentwood, TN | 7 نوامبر 2025 | 19 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| Director, IT Business Applications | $139,003–$258,149 سطح IV | Brentwood, TN | 8 سپتامبر 2025 | 2 نوامبر 2025 | تأیید شده |
| Business Systems Transformation Lead | $163,571–$218,735 سطح IV | Carmel, IN | 6 ژوئن 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Senior Manager, General Accounting | $94,619–$165,397 E-3 · سطح IV | Big Spring, TX | 5 ژوئن 2025 | 12 ژوئن 2025 | تأیید شده |
| Senior Business Development Associate | $113,194–$143,872 سطح IV | Brentwood, TN | 30 مه 2025 | 1 اکتبر 2025 | تأیید شده |
| Senior Manager, Data Strategy | $155,480–$211,338 سطح III | Brentwood, TN | 17 مارس 2025 | 17 مارس 2025 | تأیید شده |
| Senior Product Manager | $136,136–$159,804 سطح IV | Brentwood, TN | 1 اوت 2024 | 12 اوت 2024 | تأیید شده |
| Manager, Enterprise Information Management | $139,120–$183,815 | Brentwood, TN | 17 ژوئن 2024 | 17 ژوئن 2024 | تأیید شده |
| Senior Manager, Digital Project Manager | $140,000–$175,000 سطح IV | Brentwood, TN | 1 آوریل 2024 | 15 سپتامبر 2024 | تأیید شده |
| Staff Financial Controls Analyst | $58,843–$89,000 سطح I | Brentwood, TN | 14 مارس 2024 | 28 اوت 2024 | تأیید شده |
| Lead Application Architect | $129,979–$177,599 سطح IV | Brentwood, TN | 22 فوریه 2024 | 1 آوریل 2024 | تأیید شده |
| Manager, General Accounting | $79,019–$108,965 E-3 · سطح I | Brentwood, TN | 30 ژوئن 2023 | 10 ژوئیه 2023 | تأیید شده |
| General Accountant Supervisor | $82,742–$85,000 سطح IV | Brentwood, TN | 5 ژوئن 2023 | 17 ژوئن 2023 | تأیید شده |
حقوقها حداقلِ مبلغ پیشنهادی در هر درخواست هستند که به صورت سالانه تبدیل شدهاند؛ آمارها فقط شامل درخواستهای تماموقت تاییدشده میشوند. LCA به معنای تایید ویزا نیست و یک LCA میتواند چندین موقعیت شغلی را پوشش دهد. منبع: دادههای افشای LCA اداره آمار کار ایالات متحده (OFLC)، سالهای مالی 2023–2026 (آخرین تصمیم: 30 ژوئن 2026).